Találatok a BL H-csoport címkére

Találatok száma: 4

BL: Az ollózásban mindig is jó voltam… – Sergio Ramos

2017-09-13 23:39:19

A labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane  Sergio Ramos  Real Madrid  Cristiano Ronaldo  BL-nyilatkozatok  BL H-csoport

Ronaldo duplázott, Ramos ollózott – a Real Madrid simán nyert

2017-09-13 20:09:01

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első 15 perc három gólt hozott, a végeredmény pedig 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

onlive!  közvetítés  Sallai Roland  Real Madrid  Bajnokok Ligája  BL H-csoport

Cuadrado-gól és Buffon-parádé kellett a Juve sikeréhez

2016-10-18 20:22:41

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában a Juventus Juan Cuadrado góljával 1–0-ra legyőzte a Lyont Franciaországban. A mérkőzés azonban nem a kolumbiai játékos, hanem az olaszok kapuslegendája miatt marad emlékezetes.

Lyon  Juventus  Bajnokok Ligája  BL H-csoport

BL, H-csoport: L. Adriano hármat vágott, továbbment a Porto

2014-11-05 22:26:15

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyedik fordulójában a H-csoportban az ukrán Sahtar Doneck magabiztos játékkal 5–0-ra legyőzte az egy félidőt emberhátrányban játszó BATE-t, míg a Porto 2–0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen, így továbbjutott a négyesből. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE