Találatok a BL F-csoport címkére

Találatok száma: 33

BL, F-csoport: tarolt a Manchester City, botlott a Napoli

2017-09-13 21:29:13

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának első fordulójában a Manchester City idegenben ütötte ki a Feyenoordot (0–4), míg a kvartett másik mérkőzésén némi meglepetésre a Sahtar Doneck odahaza 2–1-re legyőzte a Napolit.

Sahtar Doneck  Napoli  Manchester City  Feyenoord  BL F-csoport

BL: történelmet írtunk, de kár, hogy magunkra húztuk a Dortmundot – Zidane

2016-12-07 23:34:10

A Real Madrid hiába vezetett Karim Benzema duplájával 2–0-ra a Borussia Dortmund ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának 6. fordulójában, a németek Pierre-Emerick Aubameyang és Marco Reus góljával pontot mentettek, így megnyerték a csoportot. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane  Thomas Tuchel  Roman Weidenfeller  Real Madrid  Marco Reus  Borussia Dortmund

A Dortmund kiénekelte a Real Madrid szájából a sajtot

2016-12-07 19:48:26

A Real Madrid hiába vezetett Karim Benzema duplájával 2–0-ra a Borussia Dortmund ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának 6. fordulójában, a németek Pierre-Emerick Aubameyang és Marco Reus góljával pontot mentettek, így megnyerték a csoportot. A kvartett másik mérkőzésén a Nikolics Nemanja nélkül felálló Legia Warszawa Guilherme találatával 1–0-ra legyőzte a Sporting CP-t, így tavasszal az Európa-ligában folytathatja.

onlive  közvetítés  Real Madrid  Dortmund  BL F-csoport

BL: Tuchel szerint szürreális volt ez a 12 gólos mérkőzés

2016-11-23 00:05:14

Kiadós góltermés született a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának 5. fordulójában: a Borussia Dortmund 8–4-re győzte le a Legia Warszawát, megdöntve a sorozat korábbi gólrekordját. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Tomas Tuchel  Roman Weidenfeller  Marco Reus  BL-nyilatkozatok  BL F-csoport  Aleksandar Prijovic

BL: Zidane önkritikus, de szerinte el kell felejteni a Legia elleni meccset

2016-11-02 23:22:30

A Legia Warszawa hatalmas csatában, zárt kapuk mögött nagy meglepetésre 3–3-ra végzett odahaza a Real Madriddal. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Zinédine Zidane  Real Madrid  Legia Warszawa  Gareth Bale  BL-nyilatkozatok  BL F-csoport

BL, F-csoport: a Legia ikszelt a Reallal, a Dortmund a 16 között

2016-11-02 22:38:41

A Legia Warszawa hatalmas csatában, zárt kapuk mögött nagy meglepetésre 3–3-ra végzett odahaza a Real Madriddal. Nikolics Nemanja 69 percet játszott, helyzetbe nem került. A csoport másik mérkőzésén a Borussia Dortmund a keretből egy belső ügy miatt kirakott Pierre-Emerick Aubameyang nélkül is megverte a Sporting CP-t, így már tovább is jutott a német gárda a legjobb 16 közé.

Sporting CP  Real Madrid  Nikolics Nemanja  Legia Warszawa  Borussia Dortmund  BL F-csoport

Bravúros Legia-döntetlen a Real Madrid ellen, a Dortmund továbbjutott

2016-11-02 19:49:49

onlive!  közvetítés  Sporting CP  Real Madrid  Nikolics Nemanja  Legia Warszawa

BL: Zidane előre látta és vállalta a kockázatot, de megérte

2016-10-18 23:31:35

A Real Madrid 5–1-re legyőzte a Legia Warszavát a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a lengyel csapatban a második félidőben csereként kapott lehetőséget Nikolics Nemanja. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

Zinedine Zidane  Real Madrid  Nikolics Nemanja  Legia Warszawa  Jacek Magiera  BL-nyilatkozatok

BL, F-csoport: a Real megszórta Nikolicsékat; nyert a Dortmund

2016-10-18 22:21:29

A Real Madrid 5–1-re legyőzte a Legia Warszavát a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a lengyel csapatban a második félidőben csereként kapott lehetőséget Nikolics Nemanja. Az F-csoport másik mérkőzésén a Sporting otthonából hozta el a három pontot a Borussia Dortmund.

Sporting CP  Real Madrid  Legia Warszawa  Dortmund  Bajnokok Ligája  BL F-csoport

A Real Madrid 5 góllal ünnepelte 500. európai kupamérkőzését

2016-10-18 20:14:44

A Real Madrid 5–1-re legyőzte a Legia Warszavát a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában. A lengyel csapatban a második félidőben csereként kapott lehetőséget Nikolics Nemanja. Az F-csoport másik mérkőzésén a Sporting otthonából hozta el a három pontot a Borussia Dortmund.

Álvaro Morata  Sporting  Real Madrid  Pierre-Emerick Aubameyang  Nikolics Nemanja  Miroszlav Radovics

BL: Zidane szerint többet érdemeltek volna az egy pontnál

2016-09-27 23:27:16

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában négygólos döntetlent hozott a Borussia Dortmund és a Real Madrid összecsapása, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Zinédine Zidane  Thomas Tuchel  Real Madrid  Raphaël Varane  Keylor Navas  James Rodríguez

A Real hiába vezetett kétszer is Dortmundban, mégsem nyert

2016-09-27 20:06:31

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában négygólos döntetlent hozott a Borussia Dortmund és a Real Madrid összecsapása, míg Nikolics Nemanja csapata, a Legia ismét vereséget szenvedett, ezúttal a Sporting CP otthonában.

onlive!  közvetítés  Sporting CP  Real Madrid  Pierre-Emerick Aubameyang  Nikolics Nemanja

BL: Az ilyen éjszakákért tértem vissza – Morata

2016-09-14 23:29:06

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában a Real Madrid odahaza a 89. percben egyenlített a Sporting CP ellen C. Ronaldo találatával, a ráadás negyedik percében Álvaro Morata pedig a győztes gólt is megszerezte. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Álvaro Morata  Zinédine Zidane  Sporting CP  Real Madrid  Jorge Jesus  Bruno César

BL: Nikolicséknak hatot vágott a BVB, nagyot hajrázott a Real

2016-09-14 22:40:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában Nikolics Nemanjáék alapos verést kaptak odahaza a Borussia Dortmundtól, a Real Madrid hazai pályán a 89. percben egyenlített a Sporting CP ellen C. Ronaldo találatával, a ráadás negyedik percében pedig Álvaro Morata a győztes gólt is megszerezte a spanyolok számára.

Sporting CP  Real Madid  Nikolics Nemanja  Legia Warszawa  Borussia Dortmund  Bajnokok Ligája

Fantasztikus hajrá után nyert a Real, gálázott Nikolicsék ellen a Dortmund

2016-09-14 20:40:56

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában Nikolics Nemanjáék alapos verést kaptak odahaza a Borussia Dortmundtól, a Real Madrid hazai pályán a 89. percben egyenlített a Sporting CP ellen C. Ronaldo találatával, a ráadás negyedik percében Álvaro Morata pedig a győztes gólt is megszerezte.

onlive!  közvetítés  Sporting CP  Real Madid  Nikolics Nemanja  Legia Warszawa

BL: Wenger szerint mentálisan és taktikailag is tökéleteset nyújtottak

2015-12-09 23:11:26

A Chelsea otthon legyőzte a Portót, így első helyen jutott tovább a G-csoportból a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe. Tartalékosan is három (Olivier Giroud-)góllal nyert az Arsenal az Olympiakosz otthonában, ezzel tovább is lépett az F-csoportból. Nézzük, hogyan látták a mérkőzéseket a főszereplők!

Willian  Mesut Özil  José Mourinho  John Terry  Iker Casillas  Chelsea

BL, F-csoport: Giroud-triplával nyert, és továbbjutott az Arsenal

2015-12-09 22:38:39

Tartalékosan is három (Olivier Giroud-)góllal nyert az Arsenal az Olympiakosz otthonában, ezzel tovább is jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjából, míg a csoport élén végző Bayern München idegenben is jobbnak bizonyult a zágrábi Dinamónál.

Olympiakosz  Dinamo Zagreb  Bayern München  BL-csoportkör  BL F-csoport  Arsenal

BL: Giroud-tripla, Messi-gól, kettővel nyert a Chelsea – gólok

2015-12-09 20:21:24

A keddi izgalmak után szerdán még kiélezettebb játéknapot rendeztek a Bajnokok Ligájában. A Bayer Leverkusen a Barcelonát fogadta, a Roma a BATE Boriszovot, míg az Olympiakosz az Arsenallal, a Chelsea a Portóval, a Dinamo Zagreb pedig a Bayern Münchennel játszott. Ivan Marcano öngólja volt a csütörtöki játéknap első találata, amellyel a Chelsea jutott előnyhöz. Íme, a 6. forduló góljai!

Olympiakosz  BL-csoportkör  BL F-csoport  Arsenal

Giroud mesterhármasával továbblőtte az Arsenalt a 16 közé

2015-12-09 18:27:50

Tartalékosan is három (Olivier Giroud-)góllal nyert az Arsenal az Olympiakosz otthonában, ezzel tovább is jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjából, míg a csoport élén végző Bayern München idegenben is jobbnak bizonyult két góllal a zágrábi Dinamónál.

közvetítés  Robert Lewandowski  Olympiakosz  Olivier Giroud  Dinamo Zagreb  Bayern München

BL: Monreal, J. Campbell, Flamini és Bellerín is kezd az Arsenalban

2015-12-09 19:58:25

A keddi izgalmak után szerdán még kiélezettebb játéknapot rendeznek a Bajnokok Ligájában: az Olympiakosz az Arsenallal játszik ki-ki meccset a továbbjutásért. Az angolok szokásuk szerint erősen tartalékosan lépnek fel, de Arsene Wenger kezdője így is igen erősnek mondható.