Találatok a Bianca Andreescu címkére

Találatok száma: 15

Tenisz: visszalépett a friss US Open-győztes Andreescu

2019-09-13 15:54:34

A friss US Open-győztes Bianca Andreescu sérülés miatt visszalépett a jövő heti, 823 ezer dollár összdíjazású oszakai női tenisztornától.

tenisz Bianca Andreescu

A 19 éves lány, aki bátrabb volt Serena Williamsnél

2019-09-09 10:17:11

Serena Williams sorozatban negyedszer veszített el Grand Slam-finálét, ugyanakkor most már Kanadának is van bajnoka, a 19 esztendős Bianca Andreescu.

tenisz US Open Serena Williams Bianca Andreescu

US Open: királynőként ünneplik Andreescut Kanadában

2019-09-08 17:19:16

Bianca Andreescut királynőként ünneplik Kanadában, miután szombaton megnyerte a női egyes döntőjét az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz US Open Bianca Andreescu

Serena Williams zsinórban negyedszer sem tudta beérni Courtot: Andreescu a US Open bajnoka!

2019-09-07 18:24:30

Bianca Andreescu borította a papírformát New Yorkban, és két szettben, 6:3, 7:5-re legyőzte az amerikaiak klasszisát, Serena Williamst. A 37 éves játékos ezzel zsinórban a negyedik Grand Slam-döntőjét is elbukta „szülési szabadsága” óta, így továbbra sem tudja beérni az egyéni GS-győzelmek számában Margaret Courtot. A 19 esztendős kanadai élete első Grand Slam-tornáját nyerte.

US Open Serena Williams Bianca Andreescu tenisz

US Open: Andreescu legyőzte Serena Williamst a döntőben

2019-09-07 23:32:46

Bianca Andreescu két szettben legyőzte Serena Williamst az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságán (US Open), a női egyes szombati döntőjében. A 19 éves kanadai hölgy élete első Grand Slam-tornáját nyerte meg New Yorkban.

US Open Serena Williams Bianca Andreescu

US Open: Szvitolinának sem volt esélye Serena Williams ellen

2019-09-05 18:48:48

Nehéznek indult, sima lett a vége: Serena Williams 71 perc alatt 6:3, 6:1-re nyert az ukrán Elina Szvitolina ellen, így a tavalyi után ismét bejutott a US Open fináléjába.

tenisz US Open 2019 US Open Serena Williams Elina Szvitolina Bianca Andreescu

Tenisz: ellenfele vigasztalta a zokogó S. Williamst – videó

2019-08-12 10:34:23

Megható jelenetek játszódtak le vasárnap Kanadában, a torontói tenisztorna fináléjában.

tenisz Serena Williams Bianca Andreescu

Tenisz: S. Williams sérülés miatt feladta, Andreescu nyerte a döntőt

2019-08-11 20:50:53

A Torontóban rendezett, 2.8 millió dollár összdíjazású, kemény pályás női tenisztorna döntője 19 perc játék után véget ért, miután Serena Williams hátfájására hivatkozva feladta a 19 éves, kanadai Bianca Andreescu elleni döntőt.

WTA Toronto Serena Williams Bianca Andreescu

Tenisz: először döntős hazai pályán a kanadai tinilány

2019-08-10 23:05:36

Elsőként a hazai közönség előtt szereplő, 19 éves Bianca Andreescu jutott döntőbe a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán, mivel a szombati elődöntőben két játszmában diadalmaskodott az amerikai Sofia Kenin felett. A találkozó 2 óra 6 percig tartott.

Serena Williams Bianca Andreescu WTA Toronto tenisz

Tenisz: Federer a 16 között; a kanadai csodatini kiesett

2019-03-25 23:26:17

Bejutott a legjobb tizenhat közé a Miamiban zajló kemény pályás mestertornán Roger Federer, aki a verseny harmadik fordulójában a szerb Filip Krajinovicsot verte meg két játszmában. A hölgyeknél kiesett az Indian Wells-i viadal győztese, a 18 éves Bianca Andreescu.

tenisz Roger Federer Filip Krajinovics Bianca Andreescu

Tenisz: a szabadkártyás kanadai lett Indian Wells legjobbja

2019-03-17 23:31:14

Profi pályafutása első WTA-tornáját nyerte meg a szabadkártyával induló kanadai Bianca Andreescu, aki három szettben megverte a német Angelique Kerbert az Indian Wells-i női tenisztornán.

tenisz WTA Indian Wells WTA Bianca Andreescu Angelique Kerber

Tenisz: az első női szabadkártyás döntős Indian Wellsben

2019-03-16 07:03:07

A szabadkártyás Bianca Andreescu és a nyolcadikként kiemelt Angelique Kerber játssza a döntőt az Indian Wells-i női tenisztornán.

WTA Indian Wells Elina Szvitolina Bianca Andreescu Angelique Kerber

Tenisz: Babos kiejtőjét Babos e heti partnere verte meg a döntőben

2019-01-06 11:02:18

Babos Tímea e heti páros partnere, a német Julia Görges nyerte meg az aucklandi kemény pályás tenisztorna női egyesét: a verseny második kiemeltje a vasárnapi fináléban a 18 éves Bianca Andreescut verte meg három játszmában.

tenisz Karolína Plísková Julia Görges Bianca Andreescu Babos Tímea

Tenisz: Sarapova megsérült, Bouchard-nak meccslabdája volt

2019-01-04 09:46:39

Combsérülés miatt a második játszmában feladta az Arina Szabalenka elleni mérkőzését Marija Sarapova a sencseni kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében.

Marija Sarapova Julia Görges Eugenie Bouchard Bianca Andreescu Arina Szabalenka tenisz

Tenisz: Babos Tímea kiejtője legyőzte Caroline Wozniackit

2019-01-03 13:37:11

Az ausztráliai Brisbane-ben zajló női és férfi tenisztornán is továbbjutott a második kiemelt japán versenyző, Oszaka Naomi, illetve Nisikori Kei.

tenisz WTA Brisbane Oszaka Naomi Nisikori Kei Caroline Wozniacki Bianca Andreescu