Találatok a Berecz Blanka címkére

Találatok száma: 5

Berecz Blanka benyúlással ezüstérmes a junior úszó-világbajnokságon

2019-08-21 17:47:42

Berecz Blanka ezüstérmet szerzett a Duna Arénában zajló junior úszó-világbajnokság női 200 méteres pillangóúszásának döntőjében, ugyanitt Fábián Fanni a negyedik lett. A kedden 400 gyorson aranyat nyerő Zombori Gábor 200-on a hetedik helyen csapott célba, Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként végzett 800 méteren, a 4x100-as mix vegyes váltónk pedig nyolcadikként zárt.

junior úszó-világbajnokság junior úszó-vb Zombori Gábor Szőke Zita Mihályvári-Farkas Viktória Jászó Ádám

Junior úszó Eb: Berecz Blankáé az első magyar aranyérem Kazanyban

2019-07-04 17:48:41

Berecz Blankáé az első magyar aranyérem Kazanyban a junior úszó Európa-bajnokságon. A Kőbánya SC 17 éves versenyzője 2:09.80-as idővel diadalmaskodott 200 méter pillangón.

úszás junior úszó Eb Fábián Fanni Berecz Blanka

Ifi olimpia: Milák Kristóf és Berecz Blanka is aranyérmes

2018-10-09 00:13:23

Az érdiek 18 éves úszója a négyszáz után 200 méter gyorson is fantasztikus hajrával nyert, 1:47.73-as idejével a magyar csapat ötödik aranyérmét szállította.

ifi olimpia Milák Kristóf Berecz Blanka

Úszás: Berecz Blanka szállította a magyar csapat ötödik aranyérmét a junior Eb-n

2018-07-05 16:38:03

Berecz Blanka meggyőző fölénnyel szerzett aranyérmet 200 m pillangón, Hatházi Dóra harmadik lett a Helsinkiben zajló junior úszó Európa-bajnokságon.

junior úszó Európa-bajnokság Hatházi Dóra Berecz Blanka

EYOF: magyar éremeső az uszodában az első napon

2017-07-24 21:18:14

Berecz Blanka (200 pillangó) és Nagy Réka (400 vegyes) révén két aranyérmet szereztek a magyarok a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál első napján, ráadásként a 4x100-as leány gyorsváltó a harmadik helyen zárt.