Találatok a Beerschot címkére

Találatok száma: 24

Gyász: elhunyt az infarktust kapó 23 éves belga futballista

2015-05-11 11:08:20

Újra gyászol a belga labdarúgás: 23 éves korában elhunyt Tim Nicot, a negyedosztályú Beerschot futballistája.

gyász belga labdarúgás Tim Nicot Belgium Beerschot

Légiósok: a válogatott játékos visszatérhet Hollandiába

2013-06-05 12:50:04

Holland sajtóhírek szerint a másodosztályú De Graafschap érdeklődik Bodor Boldizsár iránt. A belga Beerschotot erősítő válogatott labdarúgó szerződése lejár a nyáron jelenlegi csapatánál, így ha nem hosszabbít, ingyen igazolhatóvá válik.

nemzetközi átigazolások magyar átigazolás légiósok De Graafschap Bodor Boldizsár Beerschot

Videó: két lépésről hibázta el az üres kaput a női focista

2013-04-30 10:38:26

A holland-belga közös élvonalbeli női labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában az Ajax 2–0-ra nyert a Beerschot ellen. A találkozón egy szabadrúgást a hazaiak kapusa, Laura Du Ry csak kiütni tudott, és a vendégek védője, Nicoletta den Ridder ajtó-ablak helyzetben kapu fölé rúgta a labdát. Íme!

videó Nicoletta den Ridder Laura Du Ry Beerschot Ajax

Belgium: a harmadik ligáig süllyedhet Bodor klubja

2013-04-22 21:42:26

A Bodor Boldizsárt is foglalkoztató belga labdarúgócsapat, a Beerschot a harmadosztályban folytathatja, miután nem kapott licencet a belga szövetségtől.

Beerschot Bodor Boldizsár belga labdarúgás

Belgium: a magyar légiós örül, hogy mellőzése után gólt lőtt

2013-03-18 20:24:18

Bodor Boldizsár, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság osztályozójára készülő Beerschot magyar légiósa elmondta: a sorozatos kispadozás megacélozta, és örül, hogy a hét végén góllal tudta bizonyítani, számíthat rá edzője.

légiósok belga foci Bodor Boldizsár Beerschot

Videó: Bodor szerencsés gólt lőtt a Beerschotban

2013-03-17 16:27:19

Ahogy arról már beszámoltunk, Bodor Boldizsár góllal vette ki a részét csapata, a Beerschot szombat esti 3–1-es győzelméből a Cercle Bruges ellen, a belga labdarúgó-bajnokságban. A magyar légiós az első gólt szerezte a második félidő elején egy szerencsésen megpattanó lövéssel.

videó Cercle Bruges Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: két év után szerzett gólt a rutinos magyar légiós

2013-03-16 21:57:45

Bodor Boldizsár góllal vette ki a részét csapata, a Beerschot szombat esti győzelméből a belga labdarúgó-bajnokságban. A Cercle Bruges elleni 3–1-es siker dacára a Beerschot az utolsó előtti helyen zárta az alapszakaszt, így a rájátszásban a bennmaradásért küzd majd. Az alapszakaszt az Anderlecht nyerte meg.

légiósok Köteles László Genk Bodor Boldizsár Beerschot

Eurofutball: kiállították a kapusukat, mégis egyenlítettek

2013-02-16 23:15:35

Bodor Boldizsár csapata, a Beerschot idegenben 1–1-es döntetlent harcolt ki a Leuven ellen a belga labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján.

Sporting Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: Köteles hibátlanul védett Bodorék ellen

2013-02-09 20:03:22

A Genk Köteles Lászlóval a kapujában 2–0-ra győzött a Beerschot ellen idegenben a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában.

belga foci Köteles László Genk Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: balul sült el a végjáték, Kötelesék kikaptak

2013-01-26 22:06:58

Köteles László csapata, a Racing Genk a 92. percben kapott góllal 2–1-es vereséget szenvedett a Mechelentől a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján.

Köteles László Juhász Roland Bodor Boldizsár Beerschot Anderlecht. Genk

Légióssors: Bodor riválisa lehet az ETO-nál próbálkozó szerb

2013-01-24 14:03:39

A szerb Joszip Projics egy héttel ezelőtt mondott búcsút az itthon listavezető Rába ETO-nak, a héten már a Bodor Boldizsárt foglalkoztató belga Beerschot szakmai stábját próbálja meggyőzni képességeiről, és nélkülözhetetlenségéről.

Rába ETO Joszip Projics Bodor Boldizsár Beerschot

Légiósok: Nem voltunk egy hullámhosszon a társakkal - Bodor

2013-01-20 14:26:27

Bodor Boldizsár, a belga első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Beerschot középpályása a klub hivatalos honlapjának nyilatkozott a Kortrijk ellen elveszített szombati mérkőzésről (4–0). A magyar légiós a társakkal való kommunikációt hiányolta, és véleménye szerint a Kortrijk más szintet képvisel, mint a Beerschot.

légiósok Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: Kötelesék másfél hónap után újra nyertek

2013-01-19 21:52:54

Köteles László (Genk) győzelemnek, Bodor Boldizsár (Beerschot) súlyos vereségnek volt részese a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának szombati játéknapján.

Köteles László Genk Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: az Anderlecht újra gálázott, Juhász nélkül

2012-12-27 21:59:41

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában Juhász Roland együttese, az Anderlecht hazai pályán 4–1-re legyőzte a Lierse-t, így sorozatban kilencedik sikerét aratta a Pro League-ben.

labdarúgás Standard Liege Pro League Lierse Belgium Beerschot

Belgium: Bodor csapata egy hetest kapott odahaza

2012-12-09 16:48:09

Súlyos vereségbe szaladt bele Bodor Boldizsár csapata, a Germinal Beerschot: az együttes hazai pályán 7–1-re kikapott az FC Bruges-től a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. A magyar középpályást nem nevezték a találkozóra.

belga labdarúgás Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: elfogyott a türelem, kirúgták Bodorék edzőjét

2012-11-29 21:36:47

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Germinal Beerschot hivatalos közleményben jelentette be, hogy menesztette Adrie Koster vezetőedzőt. A tréner kirúgásának oka a Bodor Boldizsárt is foglalkoztató csapat eredménytelensége volt.

edzőmenesztés Bodor Boldizsár Beerschot

Belgium: simán nyert Juhász nélkül az Anderlecht

2012-11-24 20:51:36

A belga labdarúgó-bajnokság (Pro League) 17. fordulójában Juhász Roland együttese, az Anderlecht hátrányból fordítva 4–1-re nyert Bodor Boldizsár csapata, a Beerschot otthonában.

labdarúgás Juhász Roland Bodor Boldizsár Belgium Beerschot Anderlecht

Belgium: Bodor Boldizsárék lezárták a fekete szériát

2012-11-10 22:31:29

Véget vetett négy mérkőzést átívelő vereségsorozatának Bodor Boldizsár csapata a belga labdarúgó-bajnokságban: a Beerschot 3–1-re győzött a Lierse otthonában a 15. forduló szombati játéknapján.

Bodor Boldizsár Beerschot

Eurofutball: már az élen Cúper török kiscsapata

2012-10-05 23:21:37

Az Orduspor péntek esti idegenbeli döntetlenjével átvette a vezetést a török labdarúgó-bajnokság tabelláján.

Ordusport Héctor Cúper Beerschot

Belgium: Juhász Roland újra kimaradt egy győzelemből

2012-09-29 22:02:32

Juhász Roland csak a kispadról figyelhette, amint csapata, az Anderlecht 3–0-ra legyőzi a Lokerent a belga labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának szombati játéknapján.