Találatok a Barka Emese címkére

Találatok száma: 43

Birkózó Eb: Barka Emese technikai tussal szerzett bronzérmet

2018-05-04 18:03:47

Barka Emese bronzérmet nyert pénteken az 57 kilogrammos súlycsoportban az oroszországi birkózó Európa-bajnokságon, Kaszpijszkban.

birkózó Eb birkózás Barka Emese

Birkózó Eb: Barka bronzmeccses, Dénes és Sleisz vigaszágas

2018-05-03 13:27:07

A csütörtökön szőnyegre lépő három hölgy versenyzőnk közül Barka Emese a negyeddöntőben győzött, az elődöntőben kikapott, így pénteken bronzmérkőzést vívhat , míg Dénes Mercédesz és Sleisz Gabriella a vigaszágra jutott.

birkózó Eb birkózás Sleisz Gabriella Dénes Mercédesz Barka Emese

Birkózás: Barka aranyat, Dénes bronzot hozott Szófiából

2018-03-25 21:30:03

Négy napon át versengett csaknem harminc ország több mint 450 birkózója Szófiában, az 56. Dan Kolov- és Nikola Petrov-emlékversenyen.

birkózás Dénes Mercédesz Barka Emese

Birkózó ob: nagy meglepetések születtek a szabadfogású férfiaknál

2017-05-21 20:45:06

Vasárnap lezajlott női és szabadfogású birkózók országos bajnoksága Soroksáron. A férfiaknál több meglepetés is született – 125 kilóban Csercsics Richárd legyőzte Eb-2. és -3., olimpikon szombathelyi klubtársát, Ligeti Dánielt, 97 kilóban pedig Fodor Tamás jobbnak bizonyult a válogatott Szmik Attilánál. Veréb István hozta a kötelezőt a 86 kg-osok között.

Üveges Csaba birkózó ob birkózás Veréb István Szmik Attila Sleisz Gabriella

Birkózó Eb: újabb érem! Barka Emese bronzot nyert Újvidéken

2017-05-05 19:23:11

Barka Emese (Csepel) stabil birkózással, az utolsó fél percben gyönyörű négypontos dobással fordítva győzte le olimpiai bronzérmes azeri ellenfelét az újvidéki Európa-bajnokság harmadik helyéért rendezett összecsapáson a nők 58 kilogrammos versenyében.

birkózó Eb birkózás Ligeti Dániel Barka Emese

Birkózó Eb: 1:8 után 9:8, a vége 9:10 – Barka drámai meccse

2017-05-05 13:50:45

Barka Emese egy szinte már elbukott meccset megfordított, majd mégis elveszített, így a bronzéremért léphet szőnyegre az újvidéki birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Birkózó Eb: Barka elődöntős, Ligeti a bronzért küzdhet

2017-05-05 12:56:05

Barka Emese és Ligeti Dániel is bejutott az elődöntőbe, utóbbi azonban ott kikapott, így a bronzéremért mérkőzhet majd az újvidéki birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján. Gulyás Zsombor a negyeddöntőben vereséget szenvedett.

birkózó Eb Ligeti Dániel Gulyás Zsombor Barka Emese

Birkózás: többségében javítottak a magyarok a ranglistán

2017-04-10 10:32:57

A Nemzetközi Birkózószövetség (UWW) közzétette legfrissebb, márciusi világranglistáját, amelyen nagyszerűen állnak, s jellemzően javítottak a magyar birkózók.

Barka Emese Bácsi Péter Galambos Ramóna Korpási Bálint Lőrincz Tamás Lőrincz Viktor

Birkózás: Bácsi Péter is a dobogó tetejére állhatott

2017-04-09 22:16:38

A hétvégén zajlott mindhárom szakág számára a Dan Kolov- és Petko Szirakov-emlékverseny a bulgáriai Ruszéban. A vasárnap sem múlt el magyar diadal nélkül: Kiss Balázs szombati sikere után ezúttal a világ- és Európa-bajnok Bácsi Péter (kötöttfogás, 85 kg) állhatott a dobogó tetejére.

Barka Emese Bácsi Péter Ligeti Dániel birkózás

Birkózás: magyar sikerek a legnagyobb ukrán viadalon

2017-03-06 08:24:33

Amíg kötöttfogású legjobbjaink az országos bajnokságon jeleskedtek, addig a másik két szakág válogatottja Kijevben, a legnagyobb ukrán nemzetközi viadalon szerepelt. A jó eredmények nem maradtak el: a magyar birkózók egy arany- és két-két ezüst-, illetve bronzéremmel térhetnek haza.

birkózás Veréb István Németh Zsanett Ligeti Dániel Galambos Ramóna Barka Emese

Birkózás: legjobbjai nélkül a magyar válogatott

2017-01-11 14:00:46

A jelenlegi két legjobb magyar női birkózó, Sastin Marianna és Barka Emese nem tud együtt készülni a válogatott többi tagjával, mivel előbbi sérüléssel, utóbbi pedig betegséggel küzd.

birkózás Gulyás István Dénes Mercédesz Barka Emese

Birkózás: Barka Emese világbajnoki bronzérmes

2016-12-11 18:23:35

A birkózó Barka Emese bronzérmet nyert a 60 kilogrammos kategóriában vasárnap a nem olimpiai súlycsoportok budapesti világbajnokságán.

birkózó-vb birkózás Barka Emese

Birkózás: Barka és Szabó László is bronzért küzdhet a vb-n

2016-12-11 15:30:15

A 80 kilogrammos kötöttfogású Szabó László elveszítette az elődöntőjét, így – Barka Emeséhez (60 kg) hasonlóan – a bronzéremért léphet szőnyegre a nem olimpiai súlycsoportok budapesti birkózó-világbajnokságának vasárnap esti programjában, melyben a szabadfogású Gulyás Zsombor nem lesz érdekelt, miután a vigaszágon kikapott.

birkózó-vb birkózás Szabó László Gulyás Zsombor Barka Emese

Birkózó olimpiai selejtező: nincs újabb női kvóta

2016-05-07 13:38:03

Dénes Mercédesz, Barka Emese és Wilson Vanessa sem tudott döntőbe jutni, így egyikük sem szerzett riói kvótát a birkózók utolsó, Isztambulban zajló olimpiai kvalifikációs versenyén.

olimpiai selejtező olimpia birkózás Wilson Vanessa Rio 2016 Dénes Mercédesz

Birkózó Eb: elégedett, mégis bosszankodó kapitányok

2016-03-14 14:15:35

A női és a kötöttfogású szakág kapitányai elégedettek a két-két éremmel, hiányérzet azonban maradt bennük a vasárnap zárult rigai birkózó Európa-bajnokságot követően, mely után a szabadfogást vezető Ritter Árpád a sikertelen szereplés ellenére is bízik versenyzőiben.

Szabó László Sike András Sastin Marianna Ritter Árpád Korpási Bálint Jäger Krisztián

Birkózó Eb: Ligeti bronzmeccset vívhat

2016-03-11 12:27:47

Nyolcaddöntős sikereik után Ligeti Dániel és Gulyás Zsombor is kikapott a negyeddöntőben a rigai birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján. Előbbi a vigaszágon mérkőzés nélkül győzött, így péntek este a szabadfogásúak 125 kilogrammos kategóriájának bronzmérkőzésén léphet szőnyegre a rigai birkózó Európa-bajnokságon, melyen a nap többi magyarja kiesett.

birkózó Eb birkózás Wilson Vanessa Ligeti Dániel Gulyás Zsombor Barka Emese

Birkózás: Barka-arany, Sastin-bronz a baki döntőben

2015-11-28 16:23:12

Barka Emese arany-, Sastin Marianna pedig bronzérmet szerzett a baki birkózó Golden Grand Prix-döntőben.

birkózás Sastin Marianna Barka Emese Baki

Birkózás: Barka legyőzte Sastint a válogatón

2015-11-18 22:52:21

Barka Emese nyerte meg szerdán a Sastin Marianna elleni válogatót, így jövőre ő indul a női birkózók olimpiai kvalifikációs versenyein az 58 kilogrammos kategóriában, utóbbi pedig valószínűleg 63 kilogrammban próbál majd Rióba jutni. A csapatbajnokságot az ESMTK nyerte meg.

birkózás Vasas Sastin Marianna ESMTK Csepel Barka Emese

Birkózó-vb: Barka Emese és Szmik Attila is kiesett

2015-09-11 23:59:56

Pénteken sem lesz magyar a – Las Vegas-i idő szerint – esti programban a birkózó-világbajnokságon, miután a nőknél Barka Emese, a férfiaknál Szmik Attila is elbúcsúzott a küzdelmektől.

Barka Emese Szmik Attila birkózás birkózó-vb

Zárásként két ezüst- és egy bronzérem Varsóból

2015-07-28 12:24:42

Női birkózásban Sastin Marianna technikai tussal győzte le Barka Emesét az elődöntőben, majd a fináléban visszalépett. Kötöttfogásban Lőrincz Viktor révén volt döntősünk, az aranyérem azonban ott sem lett meg, mivel a bírók az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Alekszej Misint látták aktívabbnak a 85 kiló fináléjában. A 130 kilogrammosok között Lám Bálint két győzelemmel bronzérmet vehetett át.