Találatok a ATP Winston-Salem címkére

Találatok száma: 13

Tenisz: lengyel siker az első kiemelt ellen Winston-Salemben

2019-08-25 13:01:02

A harmadikként rangsorolt Hubert Hurkacz nyerte meg az egyesült államokbeli Winston-Salemben rendezett 807 ezer dollár (236.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a szombati döntőben legyőzte az első helyen kiemelt Benoit Paire-t.

tenisz Hubert Hurkacz Benoit Paire ATP Winston-Salem

Tenisz: az 1. és a 3. kiemelt döntőzhet Winston-Salemben

2019-08-24 07:21:25

Az elsőként rangsorolt francia Benoit Paire a harmadik helyen kiemelt lengyel Hubert Hurkacz ellen játszhatja a döntőt az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló 807 ezer dollár (236.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Benoit Paire ATP Winston-Salem

Tenisz: nyolc között a 2016-os győztes Winston-Salemben

2019-08-22 09:22:11

A 2016-ban győztes Pablo Carreno Busta a legjobb nyolc közé jutott az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Pablo Carreno-Busta Lorenzo Sonego ATP Winston-Salem

Tenisz: Shapovalov és Hurkacz a winstoni nyolcaddöntőben

2019-08-21 09:21:31

Denis Shapovalov és Hubert Hurkacz is a nyolcaddöntőbe jutott az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 807 ezer dollár (236.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz ATP Winston-Salem

Tenisz: Andy Murray elindul egyesben Winston-Salemben

2019-08-16 11:49:24

Elindul egyesben a jövő heti, Winston-Salemben sorra kerülő kemény pályás tenisztornán a korábbi világelső Andy Murray.

Andy Murray ATP Winston-Salem

Tenisz: elődöntős a második kiemelt Winston-Salemben

2018-08-24 08:52:42

Pablo Carreno Busta magabiztos játékkal nyert a negyeddöntőben az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 778 ezer dollár (210 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán. A kétszeres wimbledoni bajnok Petra Kvitová feladta a negyeddöntőjét New Havenben.

tenisz Pablo Carreno Busta ATP Winston-Salem

Tenisz: egy nap alatt két ellenfelet pipált ki a japán

2018-08-23 11:39:02

A japán Daniel Taro két mérkőzést nyert szerdán az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz WTA New Haven Daniel Taro ATP Winston-Salem

Tenisz: Fucsovics Márton legyőzője ismét nyert

2018-08-22 23:14:22

A Fucsovics Mártont búcsúztató argentin Guido Andreozzi a második fordulóból is továbbjutott az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz ATP Winston-Salem

Tenisz: négy kiemelt is búcsúzott Winston-Salemben

2018-08-22 10:14:30

Négy kiemelt játékos kiesett kedden az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 720 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás férfi tenisztornán. Nem sikerült a nyolcaddöntőbe jutás a grúz Nikoloz Baszilasvilinek, az orosz Andrej Rubljovnak, a spanyol Albert Ramosnak és az ausztrál Álex de Minaurnak.

Tenisz: már az első fordulóban búcsúzott a 4. kiemelt

2018-08-21 00:06:16

A negyedik helyen kiemelt cseh Karolína Plísková már az első fordulóban kiesett a New Havenben zajló 799 ezer dollár (227 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz WTA New Haven Karolína Plísková ATP Winston-Salem

Tenisz: Fucsovics nem Valkusz legyőzőjével játszik este

2018-08-20 09:22:51

A sorsolással ellentétben Fucsovics Márton nem Paolo Lorenzivel játszik a winston-salemi 778 ezer dollár (210 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában.

Fucsovics Márton ATP Winston-Salem

Tenisz: szetthátrányból is lecsapott a cseh mumus Safárovára

2015-08-29 23:47:10

A legutóbbi világranglistán a 15. helyen álló dél-afrikai Kevin Anderson nyerte meg a Winston-Salemben megrendezett ATP-tornát, miután a döntőben második kiemeltként két játszmában nyert a világranglistán 140. helyen jegyzett francia Pierre-Hugues Herbert ellen. A 29 éves dél-afrikai pályafutása harmadik ATP-tornáját nyerte meg, idén az elsőt. Legutóbb 2012-ben Delray Beachen sikerült győznie.

tenisz WTA-torna WTA New Haven Petra Kvitová Kevin Anderson ATP-torna

Tenisz: cseh kézben a záruló ATP- és WTA-torna trófeája is

2014-08-23 22:51:27

Cseh győzelemmel zárult a nők New Haven-i és a férfiak winston-salemi, US Opent felvezető tenisztornája az Egyesült Államokban. Előbbi helyszínen a 24 esztendős Petra Kvitová győzte le a fináléban Magdaléna Rybarikovát, ezzel begyűjtötte pályafutása 13. WTA-trófeáját, míg 29 éves honfitársa, Lukás Rosol karrierje negyedik ATP-fináléjában – mindegyik az elmúlt másfél évben! – második győzelmét aratta Jerzy Janowicz ellen.