Találatok a ATP Monte-Carlo címkére

Találatok száma: 6

Tenisz: Fognini nyerte meg a monte-carlói tornát

2019-04-21 16:43:08

A 13. helyen kiemelt olasz Fabio Fognini két játszmában legyőzte a szerb Dusan Lajovicsot az 5.6 millió euró összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléjában.

tenisz Monte-Carlo Fabio Fognini Dusan Lajovics ATP Monte-Carlo

Tenisz: Fognini legyőzte Nadalt a monte-carlói elődöntőben

2019-04-20 19:29:30

A címvédő spanyol Rafael Nadal óriási meglepetésre két játszmában kikapott az olasz Fabio Fogninitől a monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Rafael Nadal Fabio Fognini ATP Monte-Carlo tenisz

Tenisz: tovább menetel a címvédő Monte-Carlóban

2019-04-17 17:33:56

A címvédő Rafael Nadal nyolcaddöntőbe jutott az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán. A versenyt már 11-szer megnyerő spanyol szerdán mindössze két játékot veszített honfitársa, Roberto Bautista Agut ellen, a 16 között pedig a bolgár Grigor Dimitrovval találkozik majd.

Rafael Nadal ATP Monte-Carlo

Tenisz: a világelső Djokovics is nyolcaddöntős Monte-Carlóban

2019-04-16 22:57:11

A világelső Novak Djokovics továbbjutott az 5.2 millió euró (16 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna második fordulójából kedden.

tenisz Novak Djokovics ATP Monte-Carlo

Tenisz: Fucsovics párosban is továbbjutott Monte-Carlóban

2019-04-16 18:00:32

Az egyes után párosban is sikerrel vette az első fordulót Fucsovics Márton az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Fucsovics Márton ATP Monte-Carlo

Tenisz: 2012 után újra Nadal lett Monte-Carlo királya

2016-04-17 17:38:14

Az ötödik helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Monte-Carló-i ATP-tornát, mivel majd' háromórás ütközetben, remek hajrával felülmúlta a 13. helyen kiemelt francia Gaël Monfilst. A spanyol pályafutása során a 68. tornagyőzelmét aratta, s a kilencediket Monte-Carlóban, de idén az elsőt. A hercegség a kedvenc helyének számított 2012-ig, hiszen zsinórban nyolc alkalommal diadalmaskodott ott.