Találatok a ATP Miami címkére

Találatok száma: 42

Tenisz: negyedjére sikerült, Isner mesterversenyt nyert

2018-04-01 21:50:14

John Isner 6:7, 6:4, 6:4-re legyőzte Alexander Zverevet a Miamiban rendezett kemény pályás tenisztorna döntőjében, ezzel megszerezte első mestertorna-győzelmét.

tenisz John Isner Alexander Zverev ATP Miami

Tenisz: Alexander Zverev jutott másodikként döntőbe Miamiban

2018-03-31 10:22:06

Alexander Zverev lesz John Isner ellenfele a férfi egyes döntőjében a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán. A német játékos 7:6, 6:2-re verte meg az elődöntőben a spanyol Pablo Carreno Bustát.

tenisz Pablo Carreno-Busta Alexander Zverev ATP Miami

Tenisz: az első szettet behúzta, de kiesett a címvédő Miamiban

2018-03-27 07:51:49

Venus Williams három játszmában (5:7, 6:1, 6:2) legyőzte a címvédő Konta Johannát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Venus Williams Tomás Berdych Petra Kvitová

Tenisz: Federer döntött, ismét kihagyja a salakpályás szezont

2018-03-25 08:18:50

Roger Federer a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornától való búcsút követően úgy döntött, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan idén is kihagyja a salakpályás szezont.

tenisz Roland Garros Roger Federer ATP Miami

Tenisz: Fucsovics az első körben búcsúzott Miamiban

2018-03-21 19:31:51

A Miamiban zajló kemény pályás férfi tenisztornán Fucsovics Márton két szettben, 6:4, 6:4-re kikapott a német Maximilian Marterertől, így már az első fordulóban búcsúzott.

tenisz Maximilian Marterer Fucsovics Márton ATP Miami

Tenisz: Fucsovics Dimitrovval játszhat a miami mestertornán

2018-03-19 20:58:44

Elkészült a teniszezők miami mestertornájának sorsolása, amelyből kiderül, hogy Fucsovics Márton akár a világbajnoki címvédő Grigor Dimitrovval is összecsaphat a második fordulóban!

Grigor Dimitrov Fucsovics Márton Babos Tímea ATP Miami

Tenisz: Tsonga újabb tornát mondott le sérülése miatt

2018-03-08 17:55:36

Térdsérülése miatt a március 19-én kezdődő miami kemény pályás férfi tenisztornán sem tud részt venni Jo-Wilfried Tsonga.

tenisz Jo-Wilfried Tsonga ATP Miami

Tenisz: Nadal Indian Wellsben és Miamiban sem indul

2018-03-02 18:41:43

Combsérülése miatt Rafael Nadal a két amerikai szupertornán, Indian Wellsben és Miamiban sem indul.

tenisz Rafael Nadal Indian Wells ATP Miami

Tenisz: Federer nem hibázott, álomdöntő Miamiban

2017-04-01 07:06:18

Roger Federer hatalmas csatában, 7:6, 6:7, 7:6-ra legyőzte az ausztrál Nick Kyrgiost a miami kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, így a svájci klasszis lesz Rafael Nadal ellenfele a vasárnapi fináléban.

tenisz Roger Federer Nick Kyrgios ATP Miami

Kép: nézzen be – ilyen lesz Djokovics tengerparti lakása!

2017-03-31 12:07:13

A miami ATP-tornáról könyöksérülése miatt visszalépő szerb teniszcsillag, Novak Djokovics elképesztő ingatlant vásárolt a floridai városban, Miami Beach-ben. A még épülő házban helyet foglaló, 5.9 millió dollárt érő lakás egészen hihetetlen panorámát kínál az Atlanti-óceánra, három hálószobával rendelkezik. Djokovics azt mondta: ez a lakás tökéletesen megfelel majd az ő és felesége életstílusának. Megértjük…

tenisz luxus Novak Djokovics Miami ATP Miami

Tenisz: Kyrgios lesz Federer ellenfele; kialakult a női döntő párosítása

2017-03-31 08:42:20

Nick Kyrgios lesz Roger Federer ellenfele a miami kemény pályás tenisztorna elődöntőjében, miután az ausztrál teniszező három szettben legyőzte Alexander Zverevet. A nőknél Caroline Wozniacki és Konta Johanna játssza a szombati finálét.

tenisz WTA Miami Venus Williams Nick Kyrgios Konta Johanna Karolina Plisková

Tenisz: Nadal az elődöntőben; V. Williams legyőzte Kerbert

2017-03-30 06:51:16

Rafael Nadal két szettben legyőzte az amerikai Jack Sockot a miami kemény pályás férfi tenisztornán, és bejutott az elődöntőbe. A nőknél Venus Williams a világelső és első helyen kiemelt Angelique Kerber búcsúztatásával lépett a legjobb négy közé.

tenisz WTA Miami Venus Williams Simona Halep Rafael Nadal Nisikori Kei

Tenisz: nem akárhogy nyert Nadal 1000. mérkőzésén

2017-03-27 09:25:25

Rafael Nadal 1000. ATP-mérkőzésén 0:6, 6:2, 6:3-ra győzött a német Philipp Kohlschreiber ellen, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Miami Rafael Nadal ATP Miami

Tenisz: Federer Del Potro ellen folytatja Miamiban

2017-03-26 11:00:44

A Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában Juan Martín del Potro könnyedén megverte Robin Haase-t, ezzel eldőlt, hogy Roger Federer az argentinnal találkozik a következő körben. A női torna  harmadik fordulójában nem hibázott a második kiemelt Karolína Plísková, a negyedikként rangsorolt Dominika Cibulková és Caroline Wozniacki sem.

tenisz WTA Miami Roger Federer Juan Martín del Potro ATP Miami

Tenisz: a 2012-es győztes sikeres bemutatkozása Miamiban

2017-03-24 10:52:26

Agnieszka Radwanska bejutott a harmadik fordulóba a miami kemény pályás tenisztornán. Az ötödikként rangsorolt lengyel játékos első meccsén a kínai Vang Csiangot búcsúztatta két szettben. A 105 percig tartó ütközet első játszmája kimondottan szorosra sikerült (71 percig tartott), a második viszont rendkívül sima (34 perc) lett.

tenisz WTA torna WTA Miami ATP torna ATP Miami

Tenisz: Djokovics döntős, Goffin 126 percig bírta

2016-04-01 21:52:40

A világelső – és címvédő – szerb Novak Djokovics döntőt játszhat a Miamiban zajló ATP-tornán, miután az elődöntőben két játszmában, 126 percig tartó csatát követően jobbnak bizonyult David Goffinnál (belga, 15.).

tenisz Novak Djokovics ATP torna ATP Miami

Tenisz: Azarenka nyert Babos kiejtője ellen, döntős Miamiban

2016-04-01 06:47:39

A fehérorosz Viktorija Azarenka bejutott a miami tenisztorna női versenyének döntőjébe, miután csütörtökön két játszmában legyőzte a második helyen kiemelt német Angelique Kerbert.

WTA Miami Viktorija Azarenka Miami ATP Miami tenisz

Tenisz: Babos nagyot meccselt Kerberrel, de kikapott

2016-03-29 06:53:54

Búcsúzott a Miamiban zajló WTA-tornától Babos Tímea, miután a nyolcaddöntőben három szettben kikapott a második helyen kiemelt, az idei Australian Opent megnyerő német Angelique Kerbertől. A mérkőzés 131 percig tartott.

tenisz WTA torna WTA Miami Babos Tímea ATP torna ATP Miami

Tenisz: Nadal több mint hat év után adott fel meccset

2016-03-26 22:48:19

A korábbi világelső Rafael Nadal több mint hat év után adott fel újra egy mérkőzést pályafutása során, a spanyol játékos a Miamiban zajló tenisztorna második fordulójában a bosnyák Damir Dzumhur ellen nem tudta végigjátszani az összecsapást.

Tenisz: S. Williams szettet veszített, Safárová kikapott

2016-03-25 01:19:46

A 11. helyen kiemelt Lucie Safárová meglepetésre már a második körben búcsúzott a miami tenisztorna női egyesében. A cseh játékost csütörtökön a belga Yanina Wickmayer ütötte el a folytatástól. Szettet veszített a világelső Serena Williams, ám az amerikai játékos három szettben végül felülmúlta honfitársát, Christina McHale-t.