Portugália: döntés született a verekedő klubelnökök ügyében

A Sporting CP és az Arouca elnöke még a két klub előző szezonbéli találkozóját követően kapott össze annyira, hogy a vita egyenesen tettlegességig fajult. Az eset természetesen nagy port kavart, a Portugál Labdarúgó-szövetség tegnap kirótta a büntetést a dulakodó klubvezetőkre.

eltiltás büntetés Sporting Portugália Carlos Pinho Bruno de Carvalho

Átigazolások: a Barcában nem játszott, Portugáliában kötött ki

2017-01-13 19:01:07

A portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Aroucában folytatja pályafutását Keirrison, az FC Barcelona korábbi csatára, aki a katalánok első csapatában egyetlen tétmérkőzésen sem lépett pályára.

nemzetközi átigazolás Portugália Keirrison Barcelona Arouca

Videó: Casillas 10 másodperc után gólt kapott, kínos Porto-vereség

2016-02-07 22:15:13

Óriási meglepetésre a Porto labdarúgócsapata hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a középmezőnyhöz tartozó Aroucától. A vendégek vezető gólját szerző – a meccsen egyébként duplázó – paraguayi Walter González a kezdőrúgás után tíz másodperccel bevette Iker Casillas kapuját. Íme, a gyors találat!

portugál labdarúgás Porto Iker Casillas Arouca

Videó: váratlan, de annál szebb befejezés a Benfica csatárától

2016-01-23 21:38:10

Látványos gólt szerzett Kosztasz Mitroglu, a Benfica görög labdarúgója az Arouca ellen 3–1-re megnyert portugál bajnoki mérkőzésen.

videó Kosztasz Mitroglu Benfica Arouca

Videó: pofátlan módon törölte meg a labdát bedobás előtt

2015-11-10 13:22:27

Ilyet sem látni mindennap! A portugál labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában rendezett Arouca–Sporting (0–1) mérkőzésen a hazaiak védője, Tomás Dabó igen speciális módon törölte meg a labdát. Íme!

portugál labdarúgás Sporting Arouca

Játékossors: marad, de újra váltott a korábbi Fradi-csatár

2015-07-11 16:40:45

A korábban a Ferencváros labdarúgócsapatában is futballozó Ulysse Diallo marad Portugáliában, de újra klubot vált. A mali támadó most három évre az élvonalbeli Marítimóhoz írt alá.

Ulysse Diallo Marítimo Fradi Ferencváros FTC Arouca

MTK: portugál élvonalbeli gárdánál bukkant fel a bombázó neve

2015-07-08 16:24:24

A portugál Record értesülései szerint az élvonalbeli Arouca labdarúgócsapatába szerződhet Pölöskei Zsolt, az MTK középpályása. Pölöskei a Nemzeti Sport Online érdeklődésére megerősítette a csapat érdeklődését.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás NB I MTK Arouca

Portugália: piros lap a 12. percben? - nem gond a Portónak

2015-03-15 23:47:27

A Porto a 12. perctől emberhátrányban játszva 1–0-ra nyert hazai pályán az Arouca ellen a portugál labdarúgó-bajnokság élvonalának 25. fordulójában.

portugál foci portugál bajnokság Porto Arouca

Portugália: a Fradi korábbi támadója klubot vált - sajtóhír

2015-02-02 16:06:19

Portugáliából származó sajtóinformációk szerint Ulysse Diallo a Primeira Ligán belül vált klubot: az Arouca labdarúgója az Académicánál folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás Ulysse Diallo Fradi Ferencváros FTC Arouca

Játékossors: a Fradi korábbi támadója Portugáliából keletre tart

2015-01-10 16:34:00

Azeri sajtóhírek szerint a helyi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Gabalánál folytathatja pályafutását Ulysse Diallo, a portugál első osztályú Arouca támadója.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Ulysse Diallo Fradi Ferencváros FTC

Videó: Nani kihagyott büntetővel tért vissza a Sportingba

2014-08-24 10:31:18

A portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában a Sporting CP 1–0-ra nyert az Arouca ellen. A találkozó 63. percében ugyan a frissen igazolt Nani kihagyott egy büntetőt, ám a 93. percben Carlos Mané megszerezte a Sporting győztes gólját.

videó gól videó Sporting CP Nani Manchester United Carlos Mané

FTC: a portugál élvonalba szerződött a mali támadó

2014-06-24 01:39:00

A portugál élvonalban legutóbb 12. helyen végző Arouca labdarúgócsapatába igazolt Ulysse Diallo, a Ferencvárost elhagyó mali támadó.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Ulysse Diallo FTC Arouca

Videó: Quaresma bombagóllal is büntetett

2014-03-10 12:30:55

A portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban címvédő FC Porto az edzőváltás után simán nyert az Arouca ellen (4–1). Ricardo Quaresma, a Porto játékosa igazán elemében volt, egy értékesített tizenegyes mellett egyet ki is hagyott, de 83. percben egy óriási góllal talán jóvá is tette a hibáját. A parádés találat 1:23-tól tekinthető meg.