Találatok a Arany-kupa címkére

Találatok száma: 113

Arany-kupa: nem lett újabb USA-arany, Mexikóé a trófea

2019-07-08 06:38:15

Csupán egyetlen gól született a labdarúgó Arany-kupa magyar idő szerint hétfő hajnali, chicagói döntőjében, azt Mexikó szerezte, így megnyerte az észak- és közép-amerikai, valamint a karibi válogatottak tornáját – a házigazda és címvédő Egyesült Államoknak az ezüstérem jutott.

Mexikó Jonathan dos Santos Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: a címvédő lesz Mexikó ellenfele a fináléban

2019-07-04 07:43:46

Az Egyesült Államok 3–1-re legyőzte Jamaicát a labdarúgó Arany-kupa elődöntőjében, így a címvédő mérkőzik meg Mexikóval a trófeáért.

Jamaica Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: 120 perces csatát követően Mexikó az első döntős

2019-07-03 07:10:59

Hosszabbítást követően, Raúl Jiménez tizenegyesből szerzett góljával Mexikó 1–0-ra legyőzte Haitit a labdarúgó Arany-kupa magyar idő szerint szerdára virradóra megrendezett elődöntőjében, így 2015 után újra ott lesz az észak-amerikai, közép-amerikai és karibi válogatottak viadalának fináléjában.

Mexikó Haiti Arany-kupa

Arany-kupa: még sosem volt ilyen! Karibi öröm a négyzeten

2019-07-01 06:46:43

Jamaica Darren Mattocks 75. percben szerzett büntetőjével 1–0-ra legyőzte Panamát, így sorozatban harmadszor jutott be az Arany-kupa elődöntőjébe. Mivel Haiti korábban legyőzte Kanadát, így két Karibi-térségből érkező gárda is a négy közé került, ilyenre pedig még nem volt példa a viadal történetében.

Panama Jamaica Egyesült Államok Curacao Arany-kupa 2019 Arany-kupa

Videó: repült minden a lelátón, senki sem maradt száraz Ochoa védése után

2019-06-30 10:25:09

Mint arról beszámoltunk, Mexikó tizenegyesekkel legyőzte Costa Ricát a labdarúgó Arany-kupán, így bejutott az elődöntőbe. Guillermo Ochoa a hatodik körben kivédte Keysher Fuller büntetőjét, a houstoni stadionban pedig szinte alig maradt szárazon mexikói szurkoló. Érdemes megnézni, hogyan ünnepeltek a drukkerek a lelátón a mindent eldöntő tizenegyes után.

Mexikó Guillermo Ochoa Arany-kupa

Arany-kupa: Haiti fantasztikus feltámadással elődöntős

2019-06-30 07:41:19

Újkori története legnagyszerűbb időszakát éli a haiti labdarúgó-válogatott, amely sorozatban negyedik mérkőzését is megnyerte az Arany-kupán, így bejutott az elődöntőbe a CONCACAF-térség kontinenstornáján.

mexikói válogatott kanadai válogatott haiti válogatott Mexikó Kanada Haiti

Arany-kupa: az USA nyerte meg a D-csoport rangadóját

2019-06-27 06:52:27

A javarészt az Amerikai Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa tornán magyar idő szerint csütörtökre virradóra lejátszották a D-csoport utolsó két találkozóját is: ezen a házigazda Egyesült Államok Jozy Altidore második félidőben szerzett góljával legyőzte Panamát, és hibátlan mérleggel megnyerte a csoportot, míg a négyes másik meccsén a két búcsúzó alakulat, Trinidad és Tobago, valamint Guyana 1–1-es döntetlenre végzett egymással.

USA Panama Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: 93. percbeli bomba vitte a nyolcba Curacaót – videó

2019-06-26 06:35:14

Curacao a 93. percben szerzett góllal 1–1-es döntetlent harcolt ki Jamaica ellen a labdarúgó Arany-kupa szerdára virradóra rendezett mérkőzésén, és ez elég is volt a szenzációszámba menő továbbjutáshoz, mivel a másik meccsen Honduras 4–0-ra eltángálta a negyeddöntőbe kerülésben szintén reménykedő Salvadort.

Salvador Jamaica Honduras Curacao Arany-kupa

Arany-kupa: győztes góllal tette jóvá öngólját – videó

2019-06-25 07:16:45

Haiti 2–1-re legyőzte Costa Ricát a labdarúgó Arany-kupa keddre virradóra megrendezett harrisoni mérkőzésén, ezzel megnyerte a B-csoportot. Mind a két válogatott ott lesz a legjobb nyolc között a CONCACAF-térség labdarúgó-válogatottjainak Egyesült Államokban zajló tornáján.

Haiti Costa Rica Arany-kupa

Arany-kupa: két mesterhármas egy meccsen – videó

2019-06-24 06:33:46

Mexikó 3–2-re verte Martinique válogatottját, Kanada pedig 7–0-ra kiütötte Kubát a labdarúgó Arany-kupa vasárnapi charlotte-i játéknapján – a két győztes végzett az A-csoport 1-2. helyén és jutott be a CONCACAF-térség Egyesült Államokban zajló kontinensbajnokságának negyeddöntőjébe.

Mexikó Kanada Arany-kupa

Arany-kupa: két forduló után eldőlt a továbbjutás a D-csoportban

2019-06-23 07:29:09

Az Egyesült Államok és Panama válogatottja is sima győzelmet aratott a labdarúgó Arany-kupa D-csoportjában, így az utolsó forduló eredményétől függetlenül mindketten bejutottak a negyeddöntőbe.

Trinidad és Tobago Panama Guyana Egyesült Államok Arany-kupa

Arany-kupa: Curacao megfricskázta a pazarló Hondurast

2019-06-22 06:47:16

Curacao az egyetlen helyzetéből gólt szerezve legyőzte a ziccerek sorát elpuskázó, egy góltól les címén megfosztott Hondurast a labdarúgó Arany-kupa C-csoportjában, amelynek másik mérkőzésén Jamaica és Salvador – elsősorban utóbbi kapusának köszönhetően – gól nélküli döntetlent játszott egymással.

Arany-kupa: Costa Rica és Haiti továbbra is hibátlan

2019-06-21 07:05:12

Haiti és Costa Rica is megtartotta hibátlan mérlegét a labdarúgó Arany-kupa B-csoportjában. Haiti a továbbra is szerzett gól nélkül álló Nicaraguát győzte le 2–0-ra, míg Costa Rica a szorosan védekező Bermudát múlta felül 2–1-re. A csoport záró fordulójában Haiti és Costa Rica a csoportelsőségért játszik.

Arany-kupa: Mexikó két kör után hibátlan, Martinique megverte Kubát

2019-06-20 07:32:03

Mexikó 3–1-re legyőzte Kanadát az A-csoport második körében, ezzel már csak a közép-amerikaiak hibátlanok a kvartettben a közép- és észak-amerikai kontinensbajnokság, az Arany-kupa küzdelmeiben. Kuba szinte kilátástalan helyzetbe került, miután 3–0-ra kikapott a mérkőzésen büntetőt is hibázó Martinique-tól.

Mexikó Martinique Kuba Kanada Arany-kupa

Arany-kupa: az USA és Panama is győzelemmel kezdett

2019-06-19 07:39:49

A közép- és észak-amerikai kontinensbajnokság, az Arany-kupa küzdelmeiben magyar idő szerint szerdára virradóra a D-csoportban is megkezdődtek a küzdelmek: az Egyesült Államok a duplázó Tyler Boyd vezérletével 4–0-ra legyőzte Guyanát, míg Panama a második félidőben szerzett két góljának köszönhetően 2–0-ra felülmúlta Trinidad és Tobagót.

USA Trinidad és Tobago Panama Guyana CONCACAF Arany-kupa

Arany-kupa: eszkortlányokat béreltek, hazazavarták őket

2019-06-18 22:56:34

Három játékosát, Marlon Lópezt, Carlos Montenegrót és Carlos Chavarríát hazaküldte az Arany-kupáról a Nicaraguai Labdarúgó-szövetség, mivel a futballisták örömlányokat béreltek négy órával azután, hogy csapatuk 4–0-s vereséget szenvedett Costa Ricától az észak- és közép-amerikai zóna kontinensbajnokságán.

Nicaragua Arany-kupa

Arany-kupa: Jamaica ötgólos meccsen verte meg Hondurast

2019-06-18 07:35:49

Jamaica a találkozón duplázó Dever Orgill vezérletével 3–2-re megverte Hondurast a közép- és észak-amerikai labdarúgó-kontinensbajnokság, az Arany-kupa hétfői játéknapján.

Salvador Jamaica Honduras Curacao CONCACAF Arany-kupa

Arany-kupa: Costa Rica négyet szórt kezdésnek; Haiti fordított

2019-06-17 07:10:22

Costa Rica 4–0-ra kiütötte Nicaraguát a közép- és észak-amerikai labdarúgó-kontinensbajnokság, az Arany-kupa vasárnapi játéknapján.

Nicaragua Haiti Costa Rica Bermuda Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó kiütéssel, Kanada sima sikerrel kezdett

2019-06-16 10:07:37

Kanada 4–0-ra legyőzte Martinique csapatát a közép- és észak-amerikai labdarúgó-kontinensbajnokság, az Arany-kupa szombati nyitó mérkőzésén.

Mexikó Martinique Kanada CONCACAF Arany-kupa

15. ARANY-KUPA – MENETREND, EREDMÉNYEK

2019-06-15 13:31:36

Június 15. és július 7. között rendezték meg az észak- és közép-amerikai, valamint a karibi labdarúgó-válogatottak bajnokságát, a 15. Arany-kupát. A 2019-es CONCACAF Gold Cup fő helyszíne az Egyesült Államok volt, de egy-egy kettős mérkőzést Costa Rica és Jamaica is vendégül látott. A tornát Mexikó nyerte meg, nyolcadik diadalát aratva az ebben a formában létező 1991 óta létező tornán.