Találatok a Arany-kupa címkére

Találatok száma: 87

Arany-kupa: sorozatban kilencedszer elődöntős az amerikai csapat

2017-07-20 07:36:04

Az Egyesült Államok labdarúgó-válogatottja sorozatban kilencedik alkalommal jutott be az észak-és közép-amerikai térség (CONCACAF-zóna) kontinenstornájának elődöntőjébe, a házigazda Salvadort verte meg 2–0-ra a legjobb nyolc között. Bruce Arena együttesének mindkét gólját védő – Omar Gonzalez és Eric Lichaj – szerezte.

Salvador  Panama  Egyesült Államok  Costa Rica  CONCACAF  Arany-kupa

Arany-kupa: hiába kezdett a volt fradista, megint kikaptak

2017-07-17 06:41:58

A címvédő Mexikó 2–0-ra legyőzte Curacaót vasárnap San Antonióban, így csoportelsőként jutott be az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa negyeddöntőjébe. A C-csoport másik mérkőzésén Jamaica és Salvador 1–1-es döntetlenre végzett egymás ellen, így mindketten folytathatják a játékot az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség válogatottjait tömörítő CONCACAF-zóna tornájának legjobb nyolc csapata között.

Salvador  Mexikó  Jamaica  Curacao  CONCACAF  Arany-kupa

Arany-kupa: egy gólon múlt az elsőség az USA és Panama között

2017-07-16 07:16:20

Az Egyesült Államokban zajlik a CONCACAF-zóna (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) labdarúgó-válogatottjainak kontinenstornája, a 14. Arany-kupa, amelyen a B-csoportban egy gólon múlt, hogy a házigazdák csoportelsőként jutottak tovább a legjobb nyolc közé.

Panama  Egyesült Államok  Arany-kupa

Arany-kupa: kanadai továbbjutás Vasas-játékossal

2017-07-15 08:15:46

Costa Rica és Kanada is továbbjutott az A-csoportból az Egyesült Államokban, a CONCACAF-zóna (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) labdarúgó-válogatottjainak részvételével zajló kontinenstornán.

Kanada  Honduras  Francia Guyana  Costa Rica  Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó nem bírt Jamaicával, Salvador nyert

2017-07-14 09:41:36

A mexikói labdarúgó-válogatott nem bírt Jamaicával az Arany-kupa második fordulójában.

Salvador  Mexikó  Jamaica  Curacao  Arany-kupa

Arany-kupa: Martinique megszorongatta az amerikaiakat

2017-07-13 06:59:17

Noha Franciaország külbirtokaként nem rendelkezik önálló FIFA-tagsággal, és nem szerepelhet világbajnoki selejtezőkön sem, ötödik alkalommal is ott lehet az Arany-kupán Martinique labdarúgó-válogatottja. És ha már részt vehet, nem is okoz csalódást.

videó  Panama  Nicaragua  Martinique  Egyesült Államok  Arany-kupa

Arany-kupa: jogtalanul játszott a 80-szoros francia válogatott

2017-07-12 07:24:19

Nem bírt egymással az Arany-kupa csoportkörét győzelemmel kezdő Kanada és Costa Rica Houstonban, ahol Alphonso Davies góljára Francisco Calvo még az első félidőben válaszolt. Honduras Francia Guyanával ikszelt. Legalábbis a pályán.

Manjrekar James  Kanada  Honduras  Francia Guyana  Florent Malouda  Costa Rica

Arany-kupa: címvédőhöz méltó kezdés Mexikótól

2017-07-10 07:00:12

A címvédő Mexikó 3–1-re legyőzte Salvadort, és a két éve ezüstérmes Jamaica is érvényesítette a papírformát Curacao ellen (2–0) a labdarúgó Arany-kupa hétfőre virradóra rendezett mérkőzésein.

Arany-kupa: az Egyesült Államok nem bírt Panamával

2017-07-09 07:37:19

Két mérkőzéssel folytatódott a CONCACAF-zóna (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) labdarúgó-válogatottjainak kontinenstornája, a 14. Arany-kupa. A házigazda Egyesült Államok 1–1-es döntetlent játszott Panamával, míg Martinique kétgólos sikert ért el Nicaragua ellen.

Panama  Nicaragua  Martinique  Egyesült Államok  Arany-kupa

Arany-kupa: kanadai siker a nyitányon, vasasos kispados

2017-07-08 07:21:09

Két mérkőzéssel megkezdődött az Egyesült Államokban a CONCACAF-zóna (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) labdarúgó-válogatottjainak kontinenstornája, a 14. Arany-kupa. A nyitó meccsen Kanada 4–2-re győzött Francia Guyana ellen, a vasasos Manjrekar James a kispadról nézte végig csapata győzelmét. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Manjrekar James  Kanada  Arany-kupa

14. ARANY-KUPA – MENETREND, EREDMÉNYEK

2017-07-03 14:04:25

Július 8. és 27. között rendezik meg az Egyesült Államokban a CONCACAF-zóna (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) labdarúgó-válogatottjainak kontinenstornáját, a 14. Arany-kupát.

Arany-kupa

Felkészülés: a két mexikói válogatottból az egyik már nyert

2017-07-02 09:54:33

Győzelemmel zárta a jövő hétvégén rajtoló labdarúgó Arany-kupára való felkészülést Mexikó és az Egyesült Államok válogatottja: előbbi Paraguayt, utóbbi Ghánát verte meg egyaránt 2–1-re.

videó  felkészülési mérkőzés  Paraguay  Mexikó  Ghána  Egyesült Államok

AZ ÉV LEGFONTOSABB FUTBALLTORNÁI – KULCSDÁTUMOK 2017

2017-01-04 12:31:38

vb 2018  topligák  foci vb 2018  Konföderációs Kupa  Európa-liga  Bajnokok Ligája

Mexikó: megcsapta a riportert, kirúgták a sikerkapitányt

2015-07-29 08:44:03

Kirúgták a mexikói labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát, Miguel Herrerát azt követően, hogy az Arany-kupa-győzelem után egy repülőtéri incidens során megütötte az egyik televízió-társaság riporterét.

botrány  Miguel Herrera  Mexikó  Arany-kupa

Videó: korai habömlés – a bíró lefújta a reklamáló játékost

2015-07-27 15:20:07

Mint arról beszámoltunk, Mexikó labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2015-ös Arany-kupát, miután a philadelphiai döntőben 3–1-re legyőzte Jamaicát. A találkozón a salvadori Joel Aguilar fújta a sípot, és bár a tévében nem látszott az eset, egy most előkerülő videón jól látható, hogy a játékvezető az első félidőben két reklamáló mexikói játékost lefújt azzal a habbal, amelyet a szabadrúgásoknál használnak. A kérdés már csak az, szándékos volt-e…

mexikói válogatott  hab  Mexikó  Jamaica  Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó tizedszer lett a térség legjobbja

2015-07-27 06:38:10

Mexikó labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2015-ös Arany-kupát, miután a philadelphiai döntőben 3–1-re legyőzte Jamaicát.

Mexikó  Jamaica  CONCACAF  Arany-kupa

Arany-kupa: az amerikaiak elbukták a bronzcsatát is

2015-07-26 01:35:35

A házigazda Egyesült Államok érem nélkül fejezte be a labdarúgó Arany-kupát: a szombat késő esti bronzmérkőzésen Panama 11-esekkel legyőzte az amerikai csapatot.

Arany-kupa: botrány, tolvajozás, az aljas műesés csak ráadás

2015-07-23 11:15:36

Mexikó Panama legyőzésével bejutott az Arany-kupa fináléjába, ahol az Egyesült Államokat kiejtő Jamaicával találkozik. Mexikó útja a döntőig igencsak érdekesen alakult, legutóbbi mérkőzése különös bírói ítéletektől és botránytól sem volt mentes.

tizenegyes  Panama  Mexikó  Arany-kupa

Arany-kupa: Bombameglepetés! Amerika is a jamaicaiaké!

2015-07-23 07:11:44

Jamaica–Mexikó döntőt rendeznek a 2015-ös Arany-kupán, miután előbbi óriási meglepetésre legyőzte a házigazda, egyben címvédő Egyesült Államokat.

Panama  Mexikó  Jamaica  Egyesült Államok  Arany-kupa

Arany-kupa: itt 18 tizenegyes, ott egy zajos büntető döntött

2015-07-20 00:15:07

Mexikó és Panama egyaránt hosszabbítást követően jutott be az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa elődöntőjébe, ráadásul mindkét hétfő hajnali negyeddöntő a tizenegyespontról dőlt el – ha nem is egyformán.