Találatok a Apollon Limasszol címkére

Találatok száma: 19

El: elpuskázta a Sevilla; betalált a korábbi FTC-játékos

2018-11-29 21:07:46

A Frankfurt simán nyert a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában, ezzel hibátlan maradt a H-csoportban, s mivel a Lazio veszített, a németek biztosan az első helyen zárják a négyest. A Sevilla kikapott a Standard Liege-től a J jelű kvartettben, míg a Villarreal gól nélküli döntetlent játszott a G-csoportban, ahol így majd az utolsó kör dönti el a továbbjutás sorsát.

Villarreal Standard Liege Sevilla Sarpsborg Rennes Rangers

El: elképesztő ziccert rontott a Lazio csatára – videó

2018-09-21 11:12:23

Csütörtök este a Lazio 2–1-re legyőzte a ciprusi Apollont az Európa-liga csoportkörének első fordulójában, ám hogy nem 3–1 lett, arról nagymértékben tehet az olaszok bosnyák csatára, Senad Lulic, illetve a ciprusiak spanyol védője, Héctor Yuste, aki élete mentését mutatta be a 93. percben.

Senad Lulic Lazio Héctor Yuste Európa-liga Apollon Limasszol

El: a Sevilla kiütötte a Standardot, a Marseille emberelőnyben kapott ki

2018-09-20 19:35:46

Kleinheisler végigjátszotta az Asztana 2–2-es döntetlennel zárult mérkőzését. A sérült Szántó Tamás nélkül nyert 2–0-ra a Rapid Wien.

Villarreal Szpartak Moszkva Rapid Wien Rangers Olympique Marseille Marseille

Légiósok: már nem Sallaiék vezetik a ciprusi bajnokságot

2018-03-11 20:08:16

Sallai Roland csapata, az APOEL hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az AEK Larnacával a ciprusi bajnokság felsőházi rájátszásának második fordulójában, így elveszítette listavezető pozícióját.

légiósok Sallai Roland Apollon Limasszol APOEL

El: Vad II vezeti Korhuték meccsét, Bognár az Evertonét

2017-09-27 14:50:36

Két magyar játékvezető is kapott mérkőzést a labdarúgó Európa-liga csoportkörének második fordulójában.

bíróküldés Viktoria Plzen Vad II István Korhut Mihály Hapoel Beer-Seva Everton

El: magyar játékvezető is dirigál a 2. selejtezőkörben

2017-07-12 08:06:28

Az UEFA Farkas Ádámot jelölte ki a csütörtök esti Apollon Limassol–Zaria Balti párharc első mérkőzésének vezetésére a labdarúgó Európa-liga 2. selejtezőkörében.

bíróküldés Zaria Balti Farkas Ádám Európa-liga Apollon Limasszol

Női foci: a Győri ETO válogatott csatára Cipruson folytatja

2017-06-01 14:44:55

A női NB I legutóbbi idényében negyedik helyen végző Győri ETO a hivatalos honlapján adta hírül, hogy magyar válogatott csatára, Németh Loretta a ciprusi bajnok Apollon Limassolban folytatja pályafutását. A Bajnokok Ligája selejtezőjében érdekelt szigetországi klub hároméves szerződést köt a 21 esztendős támadóval.

női labdarúgás női foci magyar átigazolás Németh Loretta Győri ETO Ciprus

Győri ETO: külföldi klubok állnak sorban a védőért

2015-06-25 07:51:19

Sorban állnak a külföldi klubok Luis Ibánezért, a harmadosztályba visszasorolt Győri ETO argentin védőjéért, akit belga, szerb, szlovák és ciprusi klub is vinne a Duna-partiaktól.

magyar átigazolás Slovan Bratislava Kortrijk Győri ETO Crvena zvezda Apollon Limasszol

Felkészülés: két gól a Honvéd első nyári meccsén

2015-06-23 18:50:54

Kedd délután lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését a Bp. Honvéd: a kispesti labdarúgócsapat 1–1-es döntetlent játszott a ciprusi Apollon Limassollal Telkiben.

felkészülés NB I Budapest Honvéd Apollon Limasszol

Felkészülés: a Vasas vereséggel kezdett, az új kapus hibázott

2015-06-20 18:00:42

A labdarúgó NB I-be feljutó Vasas első nyári felkészülési mérkőzésén 2–0-s vereséget szenvedett Telkiben a ciprusi Apollon Limassoltól.

felkészülési mérkőzés Vasas NB I felkészülés Apollon Limasszol

Felkészülés: 3 magyar csapattal is összecsapnak a ciprusiak

2015-06-16 17:49:38

A ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2014–2015-ös bajnoki idényének bronzérmese, az Apollon Limasszol hivatalos honlapján adta hírül, hogy három magyar csapattal is összecsap Telkiben.

felkészülés Vasas Paks Budapest Honvéd Apollon Limasszol

Videó: Dzsudzsákéknak öngól is kellett a győzelemhez az El-ben

2014-08-28 17:32:32

Ma este 31 labdarúgó-mérkőzést rendeznek az Európa-liga-selejtező rájátszásában. Dzsudzsák Balázs csapata (Dinamo Moszkva) idegenben 2–1-re győzött az Omonia Nicosia otthonában.

videó labdarúgás gól Loki FK Krasznodar Európa-liga

UEFA: rasszista szurkolók miatt bűnhődik több csapat is

2014-02-18 14:06:35

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága zárt kapus büntetéssel sújtotta a szerb U21-es labdarúgó-válogatottat és az orosz CSZKA Moszkvát is rasszista szurkolói miatt.

szerb válogatott rasszizmus büntetés UEFA CSZKA Moszkva Apollon Limasszol

Videó: az új év eddigi legnagyobb gólja - félpályán túlról, Ciprusról

2014-01-05 18:51:05

Fantasztikus góllal mentett pontot az Anorthoszisz az Apollon Limasszol otthonában a ciprusi labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A szünetben a korábban a Videotonban is futballozó szerb védő, Marko Andjics helyére beálló izraeli támadó, Mose Ohajon a 71. percben észrevette, hogy a hazaiak kapusa jócskán kint áll, és mintegy 60 méterről kapura lőtt. Bár Bruno Vale még beleért a labdába, az a hálóba hullott. A mérkőzés 1–1-re végződött.

videó Moshe Ohayon Apollon Limasszol Anorthoszisz

Videó: mesteri szabadrúgással vigasztalódhatott a Legia

2013-12-13 14:06:02

Az Európa-liga záró fordulójában a nyeretlen Legia Warszawa az Apollon Limasszol otthonában két gólt szerezve begyűjtötte a három pontot. A lengyel védő, Tomasz Brzyski kifogástalanul lőtte a szabadrúgást a 63. percben, a kapusnak esélye sem volt. Az előző öt csoportmeccsen a lengyelek egyetlen pontot sem szereztek.

videó Legia Varsó Európa Liga Apollon Limasszol

El: mégsem lesz zárt kapus a Lazio hazai meccse

2013-10-23 15:50:43

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) engedélyezi a Laziónak, hogy nézők előtt játssza le a következő hazai Európa-liga-mérkőzését annak ellenére, hogy október elején egy találkozóra szóló zárt kapus büntetéssel sújtotta a római klubot.