Találatok a Angers címkére

Találatok száma: 31

Ligue 1: Cavani, Mbappé, Neymar – 3 a PSG-s igazság

2018-08-25 17:47:14

A Paris Saint-Germain hazai pályán 3–1-re legyőzte az Angers-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójában, így továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. A párizsiak góljain Edinson Cavani, Kylian Mbappé és Neymar osztozott.

francia foci PSG Neymar Ligue 1 Kylian Mbappé Edinson Cavani

Ligue 1: bajban volt a PSG, aztán Cavani megelőzte Ibrát

2018-04-29 18:58:50

A Paris Saint-Germain kétgólos hátrányban volt hazai pályán a Guingamp legénységével szemben, de az utolsó negyedórában szerzett gólokkal 2–2-re mentette a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzését.

Rennes PSG Marseille Ligue 1 Guingamp Edinson Cavani

Ligue 1: Balotelli rejtélyes hiányában elmaradt a győzelem

2018-04-13 22:39:01

Hiába szerzett vezetést a Mario Balotellit nélkülöző Nice az Angers vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 33. fordulójában, a hazaiak a ráadásban egyenlíteni tudtak, így legalább az egyik pontot otthon tartották.

Nice Mario Balotelli Ligue 1 Angers

Ligue 1: Motta hasfelmetszőt játszott, a PSG így is nyert

2018-03-14 18:52:21

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata a 16. perctől emberhátrányban játszva 2–1-re nyert hazai pályán az Angers ellen a francia élvonalbeli bajnokságban.

francia foci Thiago Motta PSG Ligue 1 Kylian Mbappé Angers

Francia Ligakupa: Falcao 40 méterről talált be – videó

2017-12-12 23:07:33

Az előző szezonban döntőt játszó Monaco hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Caent a Francia Ligakupa nyolcaddöntőjében. A hercegségbeli együttes második gólját a csereként beálló Radamel Falcao lőtte, aki a 85. percben körülbelül 40 méterrel vette be a vendégek kapuját. Továbbjutott a Toulouse és az Angers is.

videó Toulouse Radamel Falcao Monaco Francia Ligakupa Caen

Ligue 1: Cavani és Mbappé újra elemében, kiütéses PSG-siker

2017-11-04 17:53:48

A Paris Saint-Germain idegenben 5–0-ra legyőzte az Angers-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.

PSG Monaco Ligue 1 Edinson Cavani Angers

Ligue 1: Mario Balotelli folytatta gól- és lapszériáját

2017-09-22 20:47:21

Sorozatban a negyedik mérkőzésén is gólt szerzett Mario Balotelli, de csapata, a Nice így is csak 2–2-es döntetlenre volt képes hazai pályán az Angers ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Ligue 1: nem bírt az OM a volt fradista védő csapatával

2017-08-20 19:03:14

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén begyűjtötte idénybeli első győzelmét a Caen, amely a Lille otthonában mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve 2–0-ra nyert. A második találkozón az Angers látogatott az Olympique Marseille-hez és nagy küzdelemben 1–1-es döntetlent játszott.

Olympique Marseille Mateo Pavlovic Lille Ligue 1 Caen Angers

Ligue 1: a Marseille három gólt vágott Lang Ádám csapatának

2017-08-06 23:13:42

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyitó fordulójában az Olympique Marseille hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Dijont. A vendégeknél Lang Ádám a kispadról nézte végig a találkozót.

légiósok Olympique Marseille Nantes Marseille Lille Ligue 1

Ligue 1: a 88. percben csúszott ki a győzelem a Bordeaux kezéből

2017-08-06 19:11:36

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) nyitó fordulójában a Girondins Bordeaux 2–2-es döntetlent játszott az Angers vendégeként.

Nantes Lille Ligue 1 Girondins Bordeaux Bordeaux Angers

Francia Kupa: 91. perces öngól döntött az Angers–PSG fináléban

2017-05-27 23:07:19

A Paris Saint-Germain nyerte meg a labdarúgó Francia Kupát, mivel a fináléban 1–0-ra legyőzte az Angers gárdáját. A találkozó egyetlen góljára a 91. percig kellett várni, amikor egy szögletnél a menteni igyekvő Issa Cissokho a saját kapujába csúsztatott.

PSG Issa Cissokho Francia Kupa Angers

Ligue 1: a Lyon győzelmével feljött a negyedik helyre

2017-04-28 23:07:22

Az Olympique Lyon 2–1-re nyert az Angers otthonában a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójában, ezzel jelenleg feljött a negyedik helyre.

francia labdarúgás Olympique Lyon Ligue 1 Angers

Francia Kupa: az Angers jutott be elsőként a döntőbe

2017-04-25 23:15:08

Az Angers 2–0-ra nyert hazai pályán a Guingamp ellen a labdarúgó Francia Kupa elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba.

francia foci Guingamp Francia Kupa Angers

Ligue 1: Di María duplázott, a PSG beérte a Monacót

2017-04-14 21:37:03

A PSG labdarúgócsapata 2–0-ra győzött az Angers vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának nyitó mérkőzésén.

francia foci Monaco Ligue 1 Angers Ángel Di María

Francia Kupa: a PSG 4–0-val jutott be a legjobb négy közé

2017-04-05 23:00:08

A labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjében a címvédő Paris Saint-Germain idegenben 4–0-ra legyőzte a harmadosztályú Avranches együttesét, így bejutott a legjobb négy közé.

PSG Francia Kupa Bordeaux Avranches Angers

Ligue 1: Kleinheisler exfradista csapattársa klubot váltott

2016-06-19 20:49:05

Mateo Pavlovic a Werder Brementől a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Angers-hez igazolt.

nemzetközi átigazolás játékossors Werder Bremen Mateo Pavlovic Ligue 1 Kleinheisler László

Ligue 1: Lille-ben lassan lemondhatnak a BL-szereplésről

2016-04-27 20:42:10

A Lille labdarúgócsapata hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott az Angersszel a francia élvonal (Ligue 1) 35. fordulójában.

francia foci Lille Ligue 1 Angers

Ligue 1: a Lyon könnyedén elbánt a fáradó bravúrcsapattal

2016-02-06 16:05:25

Lendületben a Lyon: a néhány napja a Bordeaux-t okító OL szombaton az Angers vendégeként is 3–0-ra győzött a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1), és jön felfelé a tabellán. A Monaco a Nice elleni rangadó megnyerésével megerősítette pozícióját a második helyen.

Nice Monaco Lyon Ligue 1 Angers

Ligue 1: újra kikapott, egyre rosszabb pozícióban a Lyon

2016-01-30 18:52:45

A legutóbbi hat forduló során már a negyedik vereségét szenvedte el a Lyon a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): az OL szombat esti legyőzője a Bastia volt (1–0).

Nantes Monaco Lyon Ligue 1 Angers

Ligue 1: 22 fordulót vártak, hogy ez végre megtörténjen

2016-01-23 19:15:07

A sereghajtó Troyes megszerezte első győzelmét a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2015–16-os idényében: az újonc óriási meglepetésre 3–1-re nyert Lille-ben a 22. forduló szombati játéknapján.