Találatok a Alexander Meier címkére

Találatok száma: 10

Játékossors: Ausztráliába igazol a Bundesliga-gólkirály

2019-09-19 07:12:51

A Western Sydney Wanderers szerződteti a Bundesliga 2014–2015-ös idényének gólkirályát, Alexander Meiert. A 36 éves támadó szerződése nyáron lejárt a hamburgi St. Paulinál, így ingyen érkezett Ausztráliába, ahol a napokban esik át az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon – írja az smh.com nevű helyi lap.

nemzetközi átigazolás Western Sydney Wanderers Eintracht Frankfurt Alexander Meier

Világbajnok lehetne a City védője és edzője is – miért mellőzték őket?

2018-12-22 21:53:46

A futballisták ugyan idejük nagyobb részét klubjuknál töltik, fizetésüket is onnan kapják, de a válogatottban szerepelni mindig különleges érzés. Büszkén viseli mindenki a címeres mezt – már akinek megadatik ennek lehetősége. Olyan (többnyire) topligákban szereplő – és már visszavonult – labdarúgókat mutatunk be, akik (szinte) sosem kaptak meghívót hazájuk nemzeti tizenegyébe. Listánk a teljesség igénye nélkül készült, ha Ön is tud hasonló játékosról, ossza meg velünk!

Thorsten Fink Steve Bruce Stefan Klos Roman Weidenfeller Paolo Di Canio Mikel Arteta

Bundesliga: Huszti egy félidőt kapott, a Frankfurt Brémában nyert

2016-11-20 19:35:02

Az Eintracht Frankfurt 2–1-re győzött a Werder Bremen otthonában a német labdarúgó Bundesliga 11. fordulójának záró mérkőzésén. Huszti Szabolcs, az Eintracht magyar középpályása egy félidőnyi játéklehetőséget kapott, a helyére állt be a frankfurti „torony", Alexander Meier, aki a vendégek egyenlítő gólját szerezte. A meccset végül a 90. percben döntötte el szép csavarással az első Bundesliga-mérkőzését játszó Aymen Barkok.

Werder Bremen Huszti Szabolcs Eintracht Frankfurt Bundesliga Aymen Barkok Alexander Meier

Bundesliga: Huszti győztes meccsen tért vissza a német élvonalba

2016-01-24 17:26:20

A német labdarúgó Bundesliga 18. fordulójában a Frankfurt csapatkapitánya, Alexander Meier triplájának köszönhetően 3–2-re legyőzte a vendég Wolfsburgot. A német élvonalba visszatérő Huszti Szabolcs végigjátszotta a mérkőzést a házigazda Eintracht színeiben.

Wolfsburg Huszti Szabolcs Eintracht Frankfurt Dante Bundesliga André Schürrle

Bundesliga: 6–2 és Meier-tripla sérülésből visszatérvén

2015-09-12 20:41:56

Az Eintracht Frankfurt a legszebb napjait idéző játékkal 6–2-re legyőzte az eddig veretlen 1. FC Kölnt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 4. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Eintracht Frankfurt Bundesliga Alexander Meier 1. FC Köln

Bundesliga: véget ért a góllövőlista éllovasának szezonja

2015-04-13 13:24:55

Az Eintracht Frankfurt labdarúgócsapata hivatalos Twitter-csatornáján tudatta, hogy patellaín-sérülése miatt már nem térhet vissza a pályára a 2014–15-ös idényben első számú támadója, Alexander Meier.

sérülés Bundesliga Alexander Meier

Aranycipő: CR kapaszkodik, Kane már holtversenyben a 3.

2015-03-23 14:52:50

Bár az el Clásico (Barcelona–Real Madrid 2–1) után Lionel Messi örülhetett, az Aranycipőért folyó versenyben Cristiano Ronaldo egy találatra megközelítette őt.

el Clásico Real Madrid Lionel Messi Jonatan Soriano Jevgenyij Kabajev Harry Kane

Aranycipő: Messi egyedül 1., CR már csak a 2. az el Clásico előtt

2015-03-16 12:26:06

Hétvégi duplája után immár egyedül vezeti Lionel Messi az Aranycipőért folytatott versenyt, második helyre taszítva a legutóbbi két bajnokiján gólképtelen Cristiano Ronaldót.

el Clásico aranycipő Sergio Agüero Neymar Lionel Messi Jevgenyij Kabajev

Bundesliga: Meier megelőzte Robbent, de elverték az Eintrachtot

2015-03-08 17:28:17

A német labdarúgó Bundesliga 24. fordulójában az 1. FC Köln 4–2-re legyőzte az Eintracht Frankfurtot. Alexander Meier, a frankfurtiak támadója megszerezte 17. és 18. gólját, ezzel megelőzte a mesterlövészek listáján a vasárnapi mérkőzések előtt még éllovas Arjen Robbent. A 71. percig 1–1-re álló bajnoki végén az Eintracht összeomlott, tíz perc alatt kapott három gólt.

Bundesliga: a közönségkedvenc örvendésre adott okot

2014-03-07 14:30:48

Szerződést hosszabbított a német élvonalbeli (Bundesliga) Eintracht Frankfurt labdarúgócsapatával Alexander Meier. A 31 éves támadó 2017 júniusáig kötelezte el magát.