Találatok a Alex Gerrard címkére

Találatok száma: 6

Focistafeleségek karácsonyi partija Liverpoolban - képgaléria

2013-12-05 12:33:31

Alex Gerrard és Coleen Rooney, két futballistafeleség és barátnő gyakrabban tűnik fel a liverpooli Cricket butikban, mint férjeik stadionjaiban. De nincs is ezzel semmi baj, nem sok dolguk volna a pályák környékén, ez kétségtelen...

focistafeleségek Dani Lawrence Coleen Rooney Alex Gerrard

Gerrard a gálameccs után vacsorázni ment a családjával - képek

2013-08-04 14:47:07

Szombaton a „vörösök” 33 éves ikonja, Steven Gerrard kitüntetésben részesült, amiért 15 éve szolgálja a Mersey-parti csapatot. Gálameccset játszott a csapat a Megyerivel felálló Olimpiakosszal. Gerrard 15 éves liverpooli pályafutásából tízben vezette csapatkapitányként az együttest, 630 mérkőzésen 159 gólt szerzett, nyert Bajnokok Ligáját, UEFA-kupát, két FA-kupát és három Angol Ligakupát.

sztárpár gálameccs Steven Gerrard Liverpool Alex Gerrard

Gerrardék kilencéves lánya a manchesteri Barátok Köztben

2013-07-19 17:18:26

A több mint 50 éve futó Coronation Street című sorozatban kapta meg első kis szerepét Lilly-Ella Gerrard.