Találatok a Alanyija Vlagyikavkaz címkére

Találatok száma: 41

Tehenek a pályán, a 4. helyezett is „BL-induló” lehet

2018-07-05 16:53:44

Javában zajlik a profi labdarúgás csúcseseménye Oroszországban, pénteken kezdődnek a negyeddöntők a világbajnokságon. A szünnapokat kihasználtuk, hogy megnézzük, milyen a vb-házigazda hátországának futballja, azaz az amatőr bajnokság. Az európai futballt követők a Zenitet, a CSZKA Moszkvát vagy a Dinamo Moszkvát (esetleg az Anzsi Mahacskalát...) biztosan ismerik, de vajon az FK Galon, az FK Atom Novovoronyezs vagy FK Biolog-Novokubanszk neve mond valamit?

vb 2018 foci vb 2018 Priskin Tamás FK Galon Alanyija Vlagyikavkaz

Videó: Ilyen dologgal még nem találkoztam - Priskin

2013-11-22 19:57:27

Priskin Tamás még soha nem került olyan helyzetbe, mint az orosz Alanyija Vlagyikavkaznál, miszerint közel fél évig nem kapott fizetést. A magyar támadó az angliai légiósévei során félretett pénzéből élt. Priskinnél most fogyott el a türelem, ugyanakkor békében vált el klubjától. Orosz, Német, osztrák, svájci és holland érdeklődők is akadnak, továbbá a válogatottról sem mondott még le.

videó Priskin Tamás NSO Tv Alanyija Vlagyikavkaz

Priskin egy kopejka fizetést sem kapott május óta

2013-11-21 11:45:56

Az Alanyija Vlagyikavkaztól visszamenőleg öt és fél havi fizetését váró, a klubtól közös megegyezéssel távozó Priskin Tamás az orosz másodosztályú klubnál május óta az Angliában félretett pénzéből élt, de az utóbbi időben a pályán már nem tudta magát függetleníteni a problémáitól. A 42-szeres válogatott csatárt Győrben érte utol a Nemzeti Sport. Interjú.

légiósok interjú Priskin Tamás Alanyija Vlagyikavkaz

Légiósok: Priskinnek négy hónappal tartoztak, már érdeklődnek iránta

2013-11-19 10:38:47

Mint ismeretes, a 42-szeres válogatott csatár, Priskin Tamás múlt héten búcsút intett az Alanyija Vlagyikavkaznak. A közös megegyezéssel történt szakítás körülményeiről és a hogyan továbbról a játékos menedzsere, Vörösbaranyi József nyilatkozott a Nemzeti Sportnak.

légiósok Priskin Tamás Alanyija Vlagyikavkaz

Légiósok: Priskin orosz klubja csődközelben, a csatár távozott

2013-11-17 18:39:06

Az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Alanyija Vlagyikavkaz hivatalos honlapján jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Priskin Tamással és egy másik játékossal. A klub súlyos anyagi problémákkal küszködik, a magyar csatár pedig ezért kérte, hogy távozhasson a csapattól.

magyar átigazolás Priskin Tamás orosz foci Priskin Tamás szerződésbontás Alanyija Vlagyikavkaz

Légiósok: Priskin és Kovácsik sem játszott ma

2013-11-17 17:40:50

Kovácsik Ádám a kispadról nézte végig, ahogy csapata, a Carpi 3–2-re győzött a Modena ellen idegenben az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában. Az orosz másodosztályú Alanyija keretében nem szerepelt Priskin Tamás a Baltyika ellen 1–0-ra megnyert bajnokin, mint utóbb kiderült, azért nem, mert távozott a klubtól.

Priskin Tamás Kovácsik Ádám Carpi Alanyija Vlagyikavkaz

Légiósok: Adja isten, hogy így folytassam - Priskin

2013-11-04 14:00:55

Kiváló formának örvend Priskin Tamás, az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Alanyija Vlagyikavkaz magyar támadója. A 27 esztendős csatár ebben a szezonban eddig öt bajnokin lépett pályára, és hat gólt szerzett. Priskin reméli, hogy jó formája a szezon hátralévő részében is kitart.

orosz foci légiósok Priskin Tamás Alanyija Vlagyikavkaz

Légiósok: Priskin győztes gólt szerzett az Alanyijában

2013-11-03 20:23:07

Az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban az Alanyija Vlagyikavkaz  1–0-ra legyőzte a Szpartak Nalcsikot. A hazaiak találatát Priskin Tamás a 70. percben szerezte.

Orosz Kupa: Priskinék kiejtették az Anzsi Mahacskalát

2013-10-31 17:09:58

A másodosztályú Alanyija Vlagyikavkaz hazai pályán 1–0-ra legyőzte az élvonalbeli Anzsi Mahacskalát a labdarúgó Orosz Kupa 5. fordulójában, ezzel továbbjutott. Priskin Tamás az 53. percben állt be az Alanyijába, amelynek győztes gólját Mihail Bakajev szerezte a 77. percben.

orosz foci Priskin Tamás Orosz Kupa Anzsi Mahacskala Alanyija Vlagyikavkaz

Videó: Priskin-dupla - fejjel és lábbal is betalált

2013-10-29 11:26:40

Mint beszámoltunk róla, az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (FNL) 21. fordulójában az Alanyija Vlagyikavkaz 2–1-re nyert a Nyeftyehimik ellen. Előbb a találkozó 17. percében fejjel, majd az 54. percben 6 méterről lábbal vette be a kaput Prsikin Tamás. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!

videó Priskin Tamás Nyeftyehimik Alanyija Vlagyikavkaz Alanyija

Oroszország: tripla és dupla jelzi Priskin Tamás felépülését

2013-10-29 10:54:46

Priskin Tamás néhány héten belül mesterhármast és duplát is elért az Alanyija Vlagyikavkazban, hat góljával a hetedik helyen áll az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság góllövőlistáján. A csatár a hétvégi két találata után a Nemzeti Sportnak elmondta: önbizalmat ad neki, hogy felépülése óta az edzője rendre beállítja a kezdő tizenegybe.

Oroszország: Priskinék kikaptak a sereghajtó otthonában

2013-10-23 15:41:39

Az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában a Priskin Tamással felálló Alanyija Vlagyikavkaz 1–0-ra kikapott a sereghajtó Angust Nazran otthonában. A magyar támadó végigjátszotta a találkozót, míg csapata a vereség ellenére maradt a második a tabellán.

orosz foci Priskin Tamás Alanyija Vlagyikavkaz

Videó: Priskin Tamás könnyű gólt szerzett az Alanyijában

2013-10-21 15:30:27

Az orosz másodosztályban góllal vette ki a részét a feljutásra pályázó Alanyija Vlagyikavkaz gálájából (4–0) Priskin Tamás, aki a Himik Dzerzsinszk ellen a második hazai találatot jegyezte a pénteki bajnokin.

videó Priskin Tamás Alanyija Vlagyikavkaz

Oroszország: Priskin gólja után beindult az Alanyija

2013-10-18 18:05:08

Az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Priskint Tamást a 84. percig soraiban tudó Alanyija Vlagyikavkaz hazai pályán 4–0-s győzelmet aratott a Himik ellen. A magyar támadó a 72. percben csapata második gólját szerezte, majd az Alanyija a hajrában kiütésessé tette a sikerét.

Oroszország: Priskin ezúttal egyszer sem talált be

2013-10-13 15:37:02

Az Alanyija Vlagyikavkazt erősítő Priskin Tamás hétfői mesterhármasát követően vasárnap egyszer sem talált be, csapata 1–0-s vereséget szenvedett a Sinnyik otthonában az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

orosz foci orosz bajnokság Priskin Tamás Alanyija Vlagyikavkaz

Videó: Priskin Tamás parádés gólokkal tért vissza

2013-10-08 00:07:25

Ahogy arról már beszámoltunk, az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (FNL) 17. fordulójában Priskin Tamás együttese, az Alanyija Vlagyikavkaz hazai pályán a magyar támadó triplájával 3–0-ra legyőzte a Gazovik Orenburgot. Most nézze meg Priskin mindhárom gólját!

Oroszország: ikszelt a Priskin nélküli Alanyija

2013-07-23 18:53:50

Az Alanyija Vlagyikavkaz 1–1-es döntetlent játszott a Szpartak Nalcsikkal idegenben az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában. A vendégek magyar támadója, Priskin Tamás sérült, így nem állt csapata rendelkezésére.

Légiósok: Priskin Győrben gyógyul, augusztusban tér vissza

2013-07-12 10:39:57

Rosszabbul nem is kezdődhetett volna a szezon Priskin Tamás számára. A 26 éves csatár az Alanyija Vlagyikavkaz utolsó felkészülési mérkőzésén megsérült, s lemaradt csapata első bajnoki mérkőzéséről, amit nélküle 2–1-re el is veszített az Alanyija az Ufa ellen.

Oroszország: vereség Priskin nélkül az idénynyitón

2013-07-07 18:16:39

Vereséggel kezdte az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokságot az Alanyija Vlagyikavkaz: a Priskin Tamást nélkülöző együttes az Ufa otthonában kapott ki 2–1-re. A legutóbbi szezonban még az élvonalban szereplő Alanyija nem nevezte a mérkőzésre magyar légiósát.