Találatok a afrikai BL címkére

Találatok száma: 9

Kép: félbeszakadt a BL-döntős csapat edzése a szurkolók miatt

2017-11-01 09:34:16

Az egyiptomi al-Ahli edzését kedden félbe kellett szakítani, hiszen rengeteg szurkoló akarta buzdítani az afrikai Bajnokok Ligája döntőjének résztvevőjét.

al-Ahli afrikai BL Vidad Casablanca

Afrikai BL-döntő: 70 ezer néző szomorkodott Egyiptomban

2016-10-24 00:10:31

A dél-afrikai Mamelodi labdarúgócsapata nyerte meg az afrikai Bajnokok Ligáját.

afrikai BL Zamalek Mamelodi Dél-Afrika

Videó: fél perc volt hátra, a kapus briliáns mozgással rukkolt ki

2016-07-16 17:56:43

Ritkán látható mozdulatokat mutatott be a zambiai labdarúgó-bajnokságban szereplő ZESCO United kapusa, Jacob Banda. A játékos az afrikai Bajnokok Ligája csoportkörében, az elefántcsontparti ASEC Mimosas elleni mérkőzés hosszabbításában – a biztos, 3–1-es győzelem tudatában – érdekes módon „tornáztatta” magát.

afrikai labdarúgás afrikai BL Zambia ZESCO United Jacob Banda ASEC Mimosas

Afrikai BL: Lumumbashi tombol, a Mazembe nyerte a trófeát

2015-11-09 08:33:01

A Kongói DK-beli Mazembe labdarúgócsapata nyerte meg az afrikai Bajnokok Ligája 2015-ös kiírását, miután a fináléban kettős győzelemmel (2–1 idegenben, 2–0 otthon, Lumumbashiban) késztette megadásra az algériai USM Algert.

klubvilágbajnokság klub-vb afrikai BL USM Alger Mazembe

Afrika: 9 év alatt harmadszor, Andrezinhóék és az elúszó esély

2015-10-04 00:37:18

Kilenc év alatt harmadszor szalasztotta el az esélyt a szudáni al-Hilal Omdurman, hogy bejusson az afrikai Bajnokok Ligája fináléjába.

Andrezinho afrikai BL afrikai foci

Afrikai BL: az algériai csapat 26 év után ismét a trónon

2014-11-01 22:01:20

Az algériai ES Setif csapata nyerte meg az afrikai labdarúgó Bajnokok Ligáját.

klub-vb afrikai BL Vita Club ES Setif

Klub-vb: meggondolatlan gólöröme miatt lemaradhat a tornáról a BL-győztes csatár

2013-11-12 13:01:58

Az Egyiptomi Labdarúgó-szövetség felfüggesztette az afrikai Bajnokok Ligáját megnyerő al-Ahli csatára, Ahmed Abdelzaher játékjogát, mert a játékos a döntő második mérkőzésén félreérthető kézmozdulattal ünnepelte a gólját. A szankció értelmében könnyen elképzelhető, hogy a futballista lemarad a decemberi klubvilágbajnokságról.

klubvilágbajnokság klub-vb al-Ahli afrikai labdarúgás Orlando Pirates Afrikai BL

Afrikai BL: nyolcadszor a kontinens trónján az al-Ahli

2013-11-10 18:59:18

Az al-Ahli labdarúgócsapata megvédte címét az Afrikai Bajnokok Ligájában, miután az idegenbeli 1–1-es döntetlen után a döntő visszavágóján 2–0-ra nyert a dél-afrikai Orlando Pirates ellen. Az egyiptomi együttes nyolcadszor bizonyult a kontinens legjobbjának, ezzel csúcstartó.