Találatok a A csoport címkére

Találatok száma: 36

Női hoki-vb: így ünnepelte a feljutást a magyar válogatott – galéria

2019-04-14 11:25:25

Mint beszámoltunk róla, csoportgyőztesként harcolta ki az elitbe való feljutást a magyar női jégkorong-válogatott a Budapesten rendezett divízió 1/A világbajnokságon, miután a torna utolsó meccsén Ausztriát is felülmúlta. Nézzék meg a mérkőzésről és az azt követő ünneplésről készített galériánkat!

női jégkorong-válogatott női divízió 1/A csoportos világbajnokság galéria Pat Cortina A csoport

Női hoki-vb: Extázis, örömkönnyek, mulatás – így élték meg a lányok a feljutást

2019-04-14 00:30:09

Bár már az osztrákok elleni meccs előtt eldőlt, hogy feljutott az elitbe a magyar női jégkorong-válogatott, a lányok nem elégedtek meg a divízió 1/A csoportos világbajnokság ezüstérmével. Az aranyat az osztrákok 2–1-es legyőzése után akasztották a nyakukba. Az NSO Tv-nek Gasparics Fanni, Horváth Tifani, Huszák Alexandra és Odnoga Lotti nyilatkozott a meccs után széles mosollyal.

női jégkorong-válogatott női divízió 1/A csoportos világbajnokság Odnoga Lotti Huszák Alexandra Horváth Tifani Gasparics Fanni

Női hoki-vb: Ausztria is kipipálva, tornagyőztesként jutottak fel a lányok!

2019-04-13 21:29:59

Győzelemmel zárta a magyar női jégkorong-válogatott a Budapesten rendezett divízió 1/A világbajnokságot, miután a torna utolsó meccsén már biztos feljutóként 2–1-re legyőzte Ausztriát.

történelem női jégkorong-válogatott női divízió 1/A csoportos világbajnokság Pat Cortina A csoport

Döntetlen, vezéráldozattal: hosszú időre elvesztheti Drogbát a Chelsea

2008-10-06 04:00:26

Nem kérdés, melyik csapat indulhatott elégedettebben az öltözőbe a Bajnokok Ligája A-csoportjának nagy érdeklődéssel várt CFR Cluj–Chelsea meccse után: a kolozsvári vasutasoknak tökéletesen megfelelt a 0–0. A londoniak meg nem elég, hogy nem szereztek három pontot, elvesztették az újra megsérülő Didier Drogbát is, így tovább nőtt „kilométeres” sérültlistájuk. A másik meccsen a Roma a Bordeaux ellen javított, Luciano Spalletti szerint elsősorban mentális téren dőlt el a franciák elleni meccs.

Bajnokok_Ligája Didier_Drogba Roma A csoport

Petr Cech: „Az én hibám miatt kell már most hazautaznunk"

2008-06-20 04:00:13

Érthetően teljesen elkeseredetten nyilatkozott Petr Cech, a cseh válogatott kapusa a törökök elleni vesztes mérkőzés után: a Chelsea portása elképesztőt hibázott a 87. percben, és Nihat Kahveci egyenlíteni tudott. Két perccel később Nihat ismét betalált a padlót fogó csehek ellen, akik ezzel haza is utazhatnak az Eb-ről; Cechnek pedig annyira elege van a kontinenstornából, hogy egy percet sem szeretne már látni belőle…

Petr Cech A csoport

Euro 2008: nézzék meg a portugál–török meccs góljait!

2008-06-14 04:00:14

Hiába hemzsegnek a sztártámadók a portugál válogatottban, a törököket egy remek ütemben előretörő védő törte meg: a mezőny egyik legjobbja, Pepe szép góllal szerezte meg a vezetést Scolari csapatának, innen a „félholdasoknak” pedig nem volt már visszaút. A legvégén még Meireles is betalált, így a luzitánok 2–0-s győzelemmel indítottak.

A csoport

Képekben az Eb: Portugália megérdemelt sikerrel kezdte a tornát

2008-06-11 04:00:14

Lüktető, nagy iramú összecsapást és két szép gólt hozott a labdarúgó-Eb második mérkőzése: Portugália Pepe és Raúl Meireles találatával legyőzte a törököket. Kövesse velünk az esti találkozót a fotósok lencséjén keresztül!

A csoport

Képekben az Eb: a szerencsés cseh győzelem legszebb pillanatai!

Vége a várakozásnak, innentől a futballé a vezető szerep: a svájci–cseh mérkőzéssel megkezdődtek a 2008-as labdarúgó Európa-bajnokság küzdelmei. A legjobb mérkőzésekhez a legjobb fotók dukálnak: tekintsék meg Önök is a hírügynökségek remek fotóit!

A csoport Svájc

A csereként beállt Sverkos góljával cseh siker a nyitányon!

A bázeli St. Jakob-Parkban közép-európai derbivel nyitott az idei év második leginkább várt sporteseménye, a 13. labdarúgó Európa-bajnokság: a társházigazda Svájc a 2004-es elődöntős Csehországgal csapott össze az első mérkőzésen. Az első félidő meglehetősen eseménytelen játékot hozott, a két csapat nem tudott ziccerbe kerülni, és fordulás után is jóval aktívabbak voltak a társházigazdák. A legnagyobb helyzetet Yakin hagyta ki, de a csehek első ziccerét Sverkos kíméletlenül bevarrta, és a hajrában aztán Cech kapus bravúrja után végül a kapufának köszönhetően győzött Csehország.

Nem borult a papírforma: a házigazda 1-0-ra legyőzte Namíbiát

2008-01-28 00:00:29

Ahogy az várható volt Ghána labdarúgó-válogatottja legyőzte Namíbia legjobbjait az Afrikai Nemzetek Kupájának 2. fordulójában az A csoportban. A házigazda az első pillanattól kezdve mezőnyfölényben játszott, azonban a „vendégek” kapuját csupán az első félidő hajrájában tudta bevenni Agogo révén.

A csoport 2. forduló

Guinea válogatottja egy góllal győzte le Marokkó legjobbjait

Némi meglepetésre Guinea labdarúgó-válogatottja megverte Marokkó az Afrikai Nemzetek Kupájának második fordulójában, az A csoportban. A guineaiak középpályása, Feindouno előbb két gólt szerzett, majd butaságának köszönhetően kiállítatta magát.

A csoport 2. forduló Marokkó

Ghánai siker az afrikai kontinensviadal nyitómérkőzésén

2008-01-24 00:00:25

Elkezdődött a 26. Afrika-kupa, amelynek ebben az évben Ghána ad otthont. A rendező ország válogatottja játszotta a nyitómérkőzést Guineával az A csoportban, és bár csak 2-1-re győzött, a helyzetek alapján jóval nagyobb is lehetett volna a különbség. Az első találatot Asamoah Gyan szerezte büntetőből, korábban háromszor is csak a kapufát találták el a „fekete csillagok”. A 65. percben váratlanul egyenlített a guineai csapat Kalabane révén, de pillanatokkal a lefújás előtt Muntari 25 méteres bombája a győzelmet jelentette a jóval esélyesebb ghánaiaknak.

A csoport

Már az első félidőben hengerelt és megőrizte veretlenségét a Győr

2008-01-17 00:00:26

A női kézilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik, záró fordulójában az A csoportban a horvát Podravka Koprivnica vendégeként biztosan nyert a Győri Audi ETO, amely így veretlenül végzett az első helyen és várhatja a negyeddöntőbeli folytatást. A találkozó lényegében már az első félidőt követően eldőlt, amikor a horvátok erőltették a gyors támadás-befejezéseket, kevés sikerrel, védelmük eközben a Rába-partiak átjáróháza volt.

Győr A csoport

Izgalmas hajrában nyert otthon az így ötven százalékos Sopron

2007-12-16 00:00:08

A női kosárlabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, az Euroliga csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában az MKB Euroleasing Sopron együttese hazai pályán négy ponttal verte a francia ESB Lille Metropole gárdáját. A magyar csapat harmadik győzelmét aratta, a franciák ötödször kaptak ki.

Lille A csoport

Benitez: Azt kell mondjam, hogy tökéletesen játszottunk az este

Október végén kevesen gondolták, hogy a Liverpool továbbjut Bajnokok Ligája A csoportjából. Az angol együttes egy ponttal állt három mérkőzés után. A 6. fordulóban a Pool Marseille-ben aratott 4-0-s sikere a nyolcaddöntőt eredményezte az előző kiírás döntősének. A kvartettet a Porto zárta az élen, miután hazai pályán 2-0-ra verte a továbbjutási álmokat dédelgető Besiktast.

Bajnokok_Ligája Marseille

A Liverpool és az FC Porto is simán bejutott a nyolcaddöntőbe

2007-12-15 00:00:08

A 2004-es győztes FC Porto végzett az élen az A csoportban a labdarúgó Bajnokok Ligájában, miután hazai pályán, a Sárkány-stadionban nehéz első félidő után Lucho Gonzalez és Ricardo Quaresma góljával 2-0-ra legyőzte a Besiktast. A másik továbbjutó a parádésan hajrázó, Marseille-ben 4-0-s diadalt arató Liverpool, amely az utolsó három mérkőzését megnyerte, nem is akárhogyan: összesen 16 gólt szerzett és csak egyet kapott. A Porto egyébként kilenc mérkőzés óta veretlen hazai pályán a BL-ben. A Liverpool az első angol klub, amely a marseille-i Velodromban győzni tudott a BL-ben. A francia csapat a vereség ellenére az UEFA-kupában folytathatja.

Minden csapat keményen küzd majd, hiszen aki nyer, az továbbjut

Még semmi sem dőlt el a Bajnokok Ligája A csoportjában, hiszen mind a négy csapatnak van esélye a továbbjutásra. A csoport első helyezettje (FC Porto) és sereghajtója (Besiktas) között mindössze két pont a különbség, a legjobb gólkülönbséggel pedig az angol Liverpool rendelkezik. Aki nyer ma este, az automatikusan továbbjut, az FC Porto számára pedig már egy döntetlen is elég lehet a Besiktas ellen.