55 találat
Moto GP
2009.06.27. 14:52

Valentino Rossi 100. futamgyőzelmét érte el az asseni versenyen

MOTOGP. Talmácsi Gábor remek rajt után a 14. helyen is állt, később visszaesett, és három kiesés révén a 16. helyen végzett.

Talmácsi a hetedik helyen fejezte be a jerezi futamot, Tóth a 16. lett

MOTOGP. A hazai pályán versenyző Bautista a japán Aojama miatt maradt le a futamgyőzelemről, a dobogóra még Simoncelli állt fel.
Tóth_Imre
Moto GP
2009.04.12. 00:56

Talmácsi Gábor a hatodik helyről kezd élete első 250 kcm-es vb-futamán

MOTOGP. Tóth Imre a 18. helyen kvalifikálta magát a Katari Nagydíjra; az élről a spanyol Bautista rajtol; Simoncelli nem indulhat.
Tóth_Imre
250 kcm
Moto GP
2009.04.11. 20:26

Talmácsi a második szabadedzésen a hetedik időt motorozta

MOTOGP. Tóth Imre a pénteki eredményéhez képest egy pozíciót javítva a 17. helyen zárt; 23.05-kor már az időmérő kezdődik.
Tóth_Imre
Moto GP
2009.04.11. 10:56

Az egész ország láthatja, hogyan száguldozik Talmácsi Katarban

MOTOGP. Megszületett a megállapodás, a Magyar Televízió vasárnap élőben közvetíti a 250 kcm-s kategória idénynyitó versenyét.
Tóth_Imre
MotoGP
Moto GP
2009.04.10. 22:08

Ez jól kezdődik: Talmácsi volt a leggyorsabb az első szabadedzésen

MOTOGP, KATARI NAGYDÍJ. A negyedliteresek között induló másik magyar versenyző, Tóth Imre a 18. időt motorozta.
Tóth_Imre
Moto GP
2009.04.10. 08:53

„Milliónyi megoldást” próbáltak ki Talmácsiék, de nem tökéletes az Aprilia

MOTOGP. A 2007-es 125-ös világbajnok gépét csavarjaira szétszedték; Tóth Imre csapata az utolsó pillanatra lett kész mindennel.
Tóth_Imre
Moto GP
2009.03.27. 20:37

Talmácsi és Tóth is elégedetten fejezte be a jerezi tesztelést

GYORSASÁGI MOTOR. A 250 köbcentis mezőny tagjai számára véget ért a felkészülés, legközelebb az idénynyitón találkoznak.
Tóth_Imre
Moto GP
2009.01.14. 20:22

Tóth Imre nagy reményekkel és gyári motorral vág neki a szezonnak

MOTOGP. A negyedliteresek között induló magyar pilóta szeretné megszerezni a Team Tóth és önmaga első futamgyőzelmét.