11 találat
Kosárlabda
2008.12.07. 14:36

Jobb második félidejével nyerte meg a csúcsrangadót a Sopron

NŐI KOSÁRLABDA NB I. Hiába irányított a szünetig a Pécs, a vendégcsapat fordítani tudott, és százszázalékos maradt.
MiZo-Pécs
MKB-Euroleasing_Sopron
Kosárlabda
2008.11.30. 21:17

Remek hajrájának köszönhetően továbbra is hibátlan a MiZo-Pécs

NŐI KOSÁRLABDA, NB I. A Szeviép-Szeged hét perccel a vége előtt még három ponttal vezetett, de végül nem borult a papírforma.
MiZo-Pécs
Szeviép-Szeged
Kosárlabda
2008.10.16. 20:47

Rátgéber után is van élet Pécsett: megérdemelt Euroliga-győzelem

KOSÁRLABDA. Fűzy Ákos tanítványai nem játszottak hullámvölgyek nélkül, de magabiztosan győzték le a spanyol Halcón Avenidát.
MiZo-Pécs
Füzy Ákos
Kosárlabda
2008.08.05. 13:03

A Phoenixszel WNBA-bajnokságot nyerő játékos érkezik Pécsre

JÁTÉKOSSORS. Kelly Anne Mazzante a Phoenix Mercuryvel nyerte meg a tengerentúli bajnokságot. Egyéves szerződést kötött a pécsiekkel.
MiZo-Pécs
Phoenix Mercury
Kelly Anne Mazzante
Kosárlabda
2008.04.29. 20:50

Papírforma-győzelem: a Pécs behúzta az elsőt a Szekszárd ellen

NŐI KOSÁRLABDA, NEGYEDDÖNTŐ. Hazai pályán nem kegyelmezett ellenfelének az alapszakasz győztese, és végül 108–65-re nyert.
MiZo-Pécs
női bajnokság
Kosárlabda
2007.01.11. 20:01

Johnson remekelt, Iványi a nyerőember

MiZo-Pécs – Szamara 71-69. Hiába nyerték az első negyedet a hazaiak, sokáig csak kapaszkodtak ellenfelük után, akiket a végén nemcsak utolértek, hanem még le is hagytak.