Találatok a 400 vegyes címkére

Találatok száma: 10

Cseh László: Nem könnyű úgy hazajönni, hogy nem értem el a célomat, de...

2017-12-20 19:47:40

Cseh Lászlóval ritkán fordul elő, hogy világversenyről érem nélkül tér haza, a rövid pályás úszó Európa-bajnokságon azonban nem állhatott fel a dobogóra. Bár az 50 pillangó után kicsit viccelődött, az NSO Tv-nek elmondta, azért nem tette olyan könnyen túl magát azon, hogy nem érte el a céljait. Emellett felidézte a budapesti vizes vb-t, beszélt Milák Kristófról és Bernek Péterről, elárulta, mi motiválja a következő év előtt, valamint a karácsonyi ünnepekről is szót ejtett.

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Milák Kristóf Cseh László Bernek Péter 400 vegyes

Úszás: „Túléltük" – így értékelte „legkomolyabban” Kozma Dominik az Eb-t

2017-12-20 17:37:16

Verrasztó Evelyn öt év után nyert egyéni számban érmet világversenyen, a rövid pályás Európa-bajnokságon 200 vegyesen ért célba másodikként Hosszú Katinka mögött. Az NSO Tv-nek elmondta, hogyan élte meg azt a pillanatot, amikor fellépett a dobogóra, a terveivel ellentétben a budapesti vizes vb után miért döntött mégis a folytatás mellett, valamint hogy meddig akar még úszni. Kozma Dominik csalódottan értékelte az Eb-t, hiszen nem sikerült érmet szereznie, a budapesti világbajnokságról azonban már annál szélesebb mosollyal beszélt. Bár általában ő szokott „trollkodni" az úszótársaival, miközben interjút adnak, most ez vele fordult elő.

úszás rövid pályás úszó Európa-bajnokság Verrasztó Evelyn Kozma Dominik 400 vegyes 100 gyors

Úszás: Kapás Boglárka is meglepődött, hogy nem könnyezte meg a győzelmét

2017-12-20 01:32:44

Kiválóan szerepeltek úszóink a 2017-es évet lezáró rövid pályás Európa-bajnokságon. A hat aranyérmet nyerő Hosszú Katinka mellett Bernek Péter és Kapás Boglárka is felállhatott a dobogó felső fokára, míg további három ezüst- és két bronzérmet szereztek versenyzőink. Kapás Boglárka, aki tavasz óta tartó mély gödörből mászott ki Koppenhágában, a 110 éves Magyar Úszószövetség gáláján beszélt az NSO Tv-nek arról, hogy milyen jelentősége volt a 200 pillangónak, és miért nem érzékenyült el a 400 gyors megnyerése után. A 400 vegyesen diadalmaskodó Bernek Péter barátja és példaképe, Cseh László nyomdokaiba lépett, miután négy percen belül úszta le a távot, a szobatárs természetesen ezt nem hagyta szó nélkül. Hogy pontosan mit mondott, az kiderül a videónkból, amelyben a két úszó a jövő évi terveire is kitért.

rövid pályás úszó Európa-bajnokság Kapás Boglárka Bernek Péter 400 vegyes 400 gyors 200 pillangó

Cseh és Verrasztó pazar úszással döntős 400 vegyesen

2012-12-13 11:10:48

Jól sikerült a csütörtök délelőtt a magyar úszók számára az isztambuli rövid pályás úszó-világbajnokságon, hiszen ahol továbbjutást remélhettünk az előfutamok során, ott nem kellett csalódnunk. Cseh László és Verrasztó Dávid is saját futama megnyerésével jutott a 400 méteres vegyes úszás esti döntőjébe, míg Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna szintén remek részsikerrel verekedte magát a 100 méteres női vegyes úszás elődöntőjébe.

úszás rövid pályás úszó-vb Verrasztó Dávid Jakabos Zsuzsanna Isztambul Hosszú Katinka

Rövid pályás úszó-vb: Cseh és Verrasztó győzelemmel döntős

2012-12-13 09:57:20

Cseh László és Verrasztó Dávid is megnyerte előfutamát 400 méteres vegyes úszásban az isztambuli rövid pályás világbajnokságon, így mindketten bejutottak az esti fináléba.

rövid pályás úszó-vb Verrasztó Dávid Isztambul Cseh László 400 vegyes

Rövid pályás úszó-vb: Hosszú 400 vegyesen is érmet szerzett

2012-12-12 19:34:01

Hosszú Katinka a 200 méteres pillangóúszás megnyerése után 400 vegyesen bronzérmet szerzett az isztambuli rövid pályás világbajnokságon a brit Hannah Miley és a kínai Je Si-ven mögött. A jól kezdő, két úszásnem után még vezető Jakabos Zsuzsanna negyedik lett.