14 találat
Labdarúgó NB I
2007.10.06. 17:24

A hajrában fordította meg az eredményt a Nyíregyháza a ZTE ellen

NYÍREGYHÁZA-ZALAEGERSZEG 2-1. A vendégek a 70. percig vezettek, de aztán két légiós góljával fordított a hazai gárda.
2-1
11. forduló
Spanyol labdarúgás
2007.09.23. 00:16

Messi kiváló játékának köszönhetően a Barca nyerte a rangadót

BARCELONA-SEVILLA 2-1. Az argentin előbb egy gyönyörű góllal szerezte meg csapatának a vezetést, majd büntetőből is betalált.
Lionel Messi
2-1
Minden más foci
2007.08.05. 20:33

A holland csapat nyerte a moszkvai Orosz Vasutak Kupáját

PSV-REAL MADRID 2-1. Az eindhoveniek a félidőben kettővel vezettek, a királyiak erejéből Saviola révén csak a szépítésre futotta.

Kár a kimaradt büntetőért, sovány előny a jereváni visszavágó előtt

MTK-MIKA 2-1. Lambulics megnyugtató előnyhöz juttathatta volna a kék-fehéreket, de a végjátékban kapufára vágta a tizenegyest.

Nagy Tamás csapata továbbra is megszerezheti a második helyet

ZALAEGERSZEG-KAPOSVÁR 2-1. A Rákóczi két büntetőjéből csak egyet értékesített, és az emberelőnyt sem tudta kihasználni.