13 találat
Labdarúgó NB II
2007.11.03. 17:06

Minimális különbséggel, de megérdemelten győzött a Fradi

FERENCVÁROS-JÁSZBERÉNY 1-0. A zöld-fehérek végig fölényben játszottak, s Brettschneider László góljával nyertek.

Tornyi Barnabással megszerezték első hazai győzelmüket a Balaton-partiak

SIÓFOK–REAC 1–0. Nem túl magas színvonalú találkozón a második félidőben mutatott játékukkal megérdemelten nyertek a hazaiak.
1–0
12._forduló
Soproni_Liga
Siófok
2007.08.29. 19:11

Megállt a lejtőn a szabolcsi alakulat: győzelem az ETO ellen

NYÍREGYHÁZA-GYŐRI ETO FC 1-0. Az első fordulóból elhalasztott mérkőzésen Hegedűs Tibor gólja jelentette a három pontot a hazaiaknak.
ETO FC Győr
1-0
1. forduló
Minden más foci
2007.07.06. 07:44

Az Arany-kupa győztese pont nélkül zárta a Copa Americát

KOLUMBIA-EGYESÜLT ÁLLAMOK 1-0. A dél-amerikaiak újra büntetőt hibáztak. Az utolsó percekben a csatár Rodallega védte a kaput.
1-0
Copa America
Egyesült Államok
2007.07.06. 07:36

A cserejátékosok repítették a csoport élére Alfio Basile csapatát

ARGENTÍNA-PARAGUAY 1-0. A kevés helyzetet hozó mérkőzésen Messi előkészítette, Mascherano pedig befejezte a döntő támadást.

Szerdán söpréssel juthat be a döntőbe az Ottawa Senators Keleten

NHL, RÁJÁTSZÁS. A keleti döntő harmadik mérkőzésén a svéd Daniel Alfredsson gólja döntött. A kanadaiak roppant erősnek tűnnek.

Mourinho szerint a ráadásban csak a Chelsea játszott győzelemre

LIVERPOOL–CHELSEA UTÁN. Rafael Benitez: A szenvedély volt a siker kulcsa • Steven Gerrard: Jose Reina a világ legjobb kapusa.