West Ham United 2:0 Norwich City

2469347 24693472469347 2469347
2014.02.12. 10:02
A játék képe alapján 1 pontot érdemelt a csapat, de az utolsó 6 percben kapott két potya gól újabb vereségbe sodorta a gárdát. Hughton visszatért...

A játék képe alapján 1 pontot érdemelt a csapat, de az utolsó 6 percben kapott két potya gól újabb vereségbe sodorta a gárdát.A játék képe alapján 1 pontot érdemelt a csapat, de az utolsó 6 percben kapott két potya gól újabb vereségbe sodorta a gárdát.

Hughton visszatért a 4-2-3-1-es taktikára és a padon szinte már ugyanazok a nevek ülnek. Így nézett ki a kezdőnk:
Ruddy-Olsson,Bassong,Yobo,Martin-Johnson,Tettey(86' Ricky)-Redmond(81' Pilkington),Fer,Snodgrass-Hooper(76' Elmander)

Padon maradt: Bunn,Garrido,HOOLAHAN és Whittaker. Érdekes, hogy Becchio már a padra sem fért fel.

Hughton elismerte, hogy ismét csak magukat hibáztathatják a vereség miatt. A kiesés félelme így egyre jobban fokozódik.

A West Ham a 84. percben szerzett vezetést, amikor egy remek beadást követően Collins megelőzte Ruddy-t és a hálóba fejelt. 1:0!

A 94. percben kontrázott a West Ham és Diamé lövése Martin-on megpattanva haladt át a gól vonalon. 2:0!

A pont hullajtások még sok gondot okozhatnak Hughton-nak és az ő csapatának.

"Kíváncsi vagyok, hogyan vesztettük el. Nagyon nagyon csalódott vagyok."-kezdte Hughton.

Hughton nem volt hajlandó Ruddy hibáját kiemelni, de az első kapott gól az ő számlájára írható.

"Keményen dolgoztunk a Manchester city ellen. Nem volt semmi baj az energia szintel. A West Ham erős fizikai csapat és mi képesek voltunk megegyezni velük."

"A második kapott gólt tényleg kétségbeeséséből kaptuk. előre mentünk és megfizettük az árát. Az első dolog ami bánt minket, a kihagyott lehetőségeink."

Csapatunknak főleg a meccs elején volt 3 nagy lehetősége, de ezek kimaradtak és ezt követően a West Ham magára talált.