Kép: új pólót dobott piacra a Schalke a BVB elleni 4–4 után, de akad egy bökkenő

2017.11.28. 13:13
Múlt hétvégén a Schalke 4–4-es döntetlent játszott a Dortmund otthonában. A Ruhr-vidéki derbin hiába vezetett már 4–0-ra a félidőben a BVB, nem sikerült nyernie. A királykékek a 86. és a 94. percben is eredményesek voltak, a szurkolói boltban kapható legújabb póló pedig jól jelzi, ez a döntetlen  győzelemmel ért fel a gelsenkirchenieknek.

DERBYSIEGER, azaz derbigyőztes – áll az új pólón. Ha tényszerűen hibás is a felirat, ez óriási feltámadás és győzelem volt a Schalke részéről.DERBYSIEGER, azaz derbigyőztes – áll az új pólón. Ha tényszerűen hibás is a felirat, ez óriási feltámadás és győzelem volt a Schalke részéről.