Hertha: Dárdai csapata kétszer nyerte meg ugyanazt a meccset

2017.01.12. 18:50
A Spanyolországban edzőtáborozó Hertha BSC labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte a negyedosztályú UD Poblensét, majd a meccs utáni tizenegyespárbajt is megnyerte.

A berlini együttes vezetőedzője, Dárdai Pál a teljes kezdőcsapatát lecserélte a Mallorca elleni szerdai mérkőzéshez (1–1) képest. A magyar szakember ezúttal a Smarsch – Tezel, Brooks, Stark, Mittelstädt – Maier, Friede, Zografakis – Haragucsi, Allagui – Schieber összetételű tizenegyet küldte pályára.a Mallorca elleni szerdai mérkőzéshez (1–1) képest. A magyar szakember ezúttal a Smarsch – Tezel, Brooks, Stark, Mittelstädt – Maier, Friede, Zografakis – Haragucsi, Allagui – Schieber összetételű tizenegyet küldte pályára.

A mérkőzés egyetlen gólját a 15. percben Julian Schieber szerezte, a Hertha ezzel a találattal meg is nyerte a meccset. A lefújás után a két csapat tizenegyespárbajt is vívott egymással, ez szintén a németek sikerét hozta (5–3).

A Hertha programjában pénteken két, szombaton egy edzés szerepel, majd a csapat visszarepül Berlinbe.