nemzetisport.hu 2016.03.07 17:30 Frissítve: 2016.03.07 17:53

Hannover: Szalai Ádám két góljára kiütéses siker épült

Szalai Ádám kétszer is a kapuba talált csapata, a német élvonalbeli Hannover labdarúgócsapatának hétfői felkészülési mérkőzésén.

Szalai Ádám a Hannover mezében a Werder ellen múlt szombati bajnokin (Fotó: AFP)

A Bundesligában maradásért harcoló Hannover a helyi amatőrcsapat, a HSC Hannover ellen lépett pályára, és Szalai Ádám két gyors góljával már a 12. percben 2–0-ra vezetett – a végeredmény 8–1 lett.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.09.24 12:33:19

Német labdarúgás nemzetisport.hu

Dárdai Pál csapata fordulatos mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott Huszti Szabolcsékkal.

2016.09.21 19:18:04

Gulácsi Péterék a hajrában bukták el a győzelmet • Egyre mélyebb gödörben a Schalke.

2016.09.20 15:02:32

Német labdarúgás PIETSCH TIBOR

Nem sokan rajonganak Németországban a lipcseiekért, játékuk miatt mégis nő a szimpatizánsok száma.

2016.09.20 09:16:51

„A kérdés csupán az, felzabál-e bennünket ellenfelünk, vagy a torkán akadunk.”

2016.09.18 16:32:02

A lelkesebb berliniek zsinórban harmadszor nyertek, a Schalke nulla góllal és nulla ponttal áll.