Bundesliga: tovább tart a Werder pocsék hazai sorozata

2020.01.26. 17:27
Mély gödörben van a Werder Bremen (Fotó: AFP)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában a Hoffenheim 3–0-ra nyert a Werder Bremen otthonában.

A gól nélküli első félidő után a 65. percben született meg a mérkőzés első gólja. Egy szögletet követően Davy Klaassen szerencsétlenül ért bele a labdába, amely a hazaiak kapujában kötött ki.

Később Christoph Baumgartner és Szargisz Adamjan is betalált, így 0–3 lett a végeredmény. Összességében hiába birtokolta többet a labdát a Werder, amelynek egyébként több gólhelyzete is volt, újabb vereséget szenvedett el saját közönsége előtt.

Hazai pályán az utóbbi négy bajnoki mérkőzésén egy pontot sem szerzett a brémai együttes, ráadásul ezeken a találkozókon csupán egyszer talált be. Nem lenne meglepetés, ha a jövő héten menesztenék posztjáról Florian Kohfeldt vezetőedzőt, mert ebben az idényben eddig csak árnyéka önmagának a gárda.