Bundesliga: szokatlan történt a Schalkéval; Szalaiék bajban

2016.02.21. 19:22
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójában az Augsburg 1–0-ra nyert a Hannover otthonában, míg a Schalke hiába került előnybe a Stuttgart ellen, 1–1-es döntetlen lett a vége.

Szalai Ádám sérülése miatt nem volt a Hannover keretének tagja, amely a 14. percben hátrányba került, Ku Ja Cseol talált be (0–1). Mint később kiderült, ez volt a találkozó egyetlen gólja, a Hannover így továbbra sem tud kikerülni a gödörből, 2015. november 28. óta elveszítette összes bajnokiját. Ku Ja Cseol talált be (0–1). Mint később kiderült, ez volt a találkozó egyetlen gólja, a Hannover így továbbra sem tud kikerülni a gödörből, 2015. november 28. óta elveszítette összes bajnokiját.

A Schalke előnybe került a 14. percben Junesz Belhanda találatával (1–0). A gelsenkircheniek előző 65 olyan meccsükből, amelyen előnybe kerültek az első félidőben, 62-szer győzni tudtak, ezúttal azonban nem, mivel Martin Harnik egyenlített (1–1).