Bundesliga: Kleinheisler 45, a Bayern 90 percet játszott

2016.03.12. 20:23
A Bayern München 5–0-ra győzött a Werder Bremen ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Kleinheisler Lászlót a szünetben cserélte be edzője, a magyar játékos végigjátszotta a három bajor gólt hozó második félidőt a Werder Bremen soraiban. A magyar légiósnak ez volt az ötödik Bundesliga-bevetése – egyben a második leghosszabb.Kleinheisler Lászlót a szünetben cserélte be edzője, a magyar játékos végigjátszotta a három bajor gólt hozó második félidőt a Werder Bremen soraiban. A magyar légiósnak ez volt az ötödik Bundesliga-bevetése – egyben a második leghosszabb.

A Bayernben Thomas Müller és Thiago Alcántara két-két gólt szerzett, Kingsley Coman pedig hármat készített elő.

A DÉLUTÁNI MÉRKŐZÉSEKRŐL ITT OLVASHAT!

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ

Bayern München–Werder Bremen 5–0 (Thiago Alcántara 9., 90., Th. Müller 31., 66., Lewandowski 86.)

Korábban közölt eredmények
Mönchengladbach–Eintracht Frankfurt 3–0 (Stindl 36., Raffael 53., Dahoud 79.)
Darmstadt–Augsburg 2–2 (Vrancic 12., Wagner 40., ill. Feulner 63., Finnbogason 90. – 11-esből)
Hannover–Köln 0–2 (Bittencourt 43., 61.)
Hoffenheim–Wolfsburg 1–0 (Kramaric 3.)
Ingolstadt–Stuttgart 3–3 (Hartmann 4., Leckie 56., Lezcano 61., ill. Kosztics 9., Rupp 79., Didavi 84. – 11-esből)

1. Bayern München 26 21 3 2 64–13 +51 66
2. Borussia Dortmund 25 18 4 3 59–25 +34 58
3. Hertha 26 13 6 7 35–26 +9 45
4. Mönchengladbach 26 13 3 10 53–42 +11 42
5. Schalke 26 12 5 9 37–34 +3 41
6. Mainz 25 12 4 9 34–30 +4 40
7. Wolfsburg 26 10 7 9 38–33 +5 37
8. Bayer Leverkusen 25 10 6 9 36–33 +3 36