Bundesliga: Hajnal Tamás nélkül fordított a Stuttgart

2013.03.17. 17:26
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 26. fordulójában a VfB Stuttgart hátrányból 2–1-es győzelmet aratott a nemzetközi kupaszereplést érő helyekért küzdő Eintracht Frankfurt otthonában. Hajnal Tamás kispados volt a vendégeknél, de nem állt be.

A forduló előtt negyedik Frankfurt Stefan Aigner góljával már tizennyolc perc elteltével vezetett, ám a Stuttgart a második félidőben fordítani tudott – ezzel véget vetett rossz szériájának, s négy vesztes tétmeccset követően tudott ismét győzni.

A Frankfurtnak továbbra sem megy mostanság a Bundesligában: zsinórban hatodik bajnokiján maradt nyeretlen.

BUNDESLIGA
26. FORDULÓ

Eintracht Frankfurt–VfB Stuttgart 1–2 (Aigner 18., ill. Ibisevic 49. – 11-esből, Niedermeier 71.)