Bundesliga 2.: Stieber gólpasszt adott volt csapata ellen – videó

2016.12.19. 22:15
A Kaiserslautern labdarúgócsapata 2–1-es vereséget szenvedett a Nürnberg vendégeként a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 17. fordulójának záró mérkőzésén.

A Nürnberg az 51. percben Hanno Behrens góljával szerzett vezetést, amelyet egészen a 78. percig őrzött. Ekkor egy bal oldali, Stieber Zoltán-szögletre tökéletesen emelkedett Jacques Zoua és a bal alsó sarokba fejelt.

A Kaiserslautern közel állt hozzá, hogy sorozatban ötödik bajnokiján is döntetlent érjen el, de a 90. percben Guido Burgstaller megnyerte a meccset a hazaiaknak.

A magyar válogatott középpályást – aki a 2015–2016-os szezonban tavasszal a Hamburg kölcsönjátékosaként a Nürnberget erősítette – a 87. percben lecserélte edzője.

STIEBER GÓLPASSZA

NÉMET BUNDESLIGA 2.
16. FORDULÓ
Nürnberg–Kaiserslautern 2–1

Az élmezőny állása: 1. Eintracht Braunschweig 34 pont, 2. Hannover 32 (31–19), 3. Stuttgart 32 (30–21), …9. Nürnberg 25, ...13. Kaiserslautern 19