nemzetisport.hu 2014.09.28 15:33 Frissítve: 2014.10.25 03:16

Bundesliga 2.: góleső, a végén buktak pontokat Kalmárék

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 8. fordulójának három vasárnapi mérkőzésén összesen 15 gólt szereztek a csapatok.

Kalmár Zsolt együttese, az RB Leipzig idegenben kétszer is vezetett a Fortuna Düsseldorf otthonában, de a 86. percben másodszor is egyenlíttek a hazaiak. A magyar légiós a 82. percben állt be csereként.

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
8. FORDULÓ

FC Heidenheim–Bochum 5–0
FSV Frankfurt–St. Pauli 3–3
Fortuna Dusseldorf–RasenBallsport Leipzig 2–2
Az élmezőny állása: 1. Ingolstadt 16 pont, 2. RB Leipzig 15 (13–6) és Darmstadt 15 (13–6)

2018.09.05 08:16:06

Német labdarúgás SOMOGYI ZSOLT

A Hertha edzője mesélt a hat pont titkáról, és szóba került egy különleges gólkirályi cím is.