nemzetisport.hu 2014.09.28 15:33 Frissítve: 2014.10.25 03:16

Bundesliga 2.: góleső, a végén buktak pontokat Kalmárék

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 8. fordulójának három vasárnapi mérkőzésén összesen 15 gólt szereztek a csapatok.

Kalmár Zsolt együttese, az RB Leipzig idegenben kétszer is vezetett a Fortuna Düsseldorf otthonában, de a 86. percben másodszor is egyenlíttek a hazaiak. A magyar légiós a 82. percben állt be csereként.

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA 2.
8. FORDULÓ

FC Heidenheim–Bochum 5–0
FSV Frankfurt–St. Pauli 3–3
Fortuna Dusseldorf–RasenBallsport Leipzig 2–2
Az élmezőny állása: 1. Ingolstadt 16 pont, 2. RB Leipzig 15 (13–6) és Darmstadt 15 (13–6)

2019.01.21 12:06:04

Német labdarúgás BABJÁK BENCE, DÖMÖTÖR CSABA (LIPCSE)

A Hertha kapusedzője szerint a magyar futball színvonala nem változott az utóbbi évtizedekben.

2019.01.20 23:23:57

Német labdarúgás nemzetisport.hu

2019.01.20 10:20:44

Német labdarúgás BABJÁK BENCE

A Hertha edzője próbálja egyensúlyba hozni a csapatot a nürnbergi folytatásra.

2019.01.19 22:57:02

2019.01.18 23:47:09

Német labdarúgás MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Ha sikerül kollektív lelkesedést kiváltani, ami túlmutat a klub rövid távú életben maradásán, akkor a crowfunding az lehet, aminek valójában szánják: társadalmi befektetés a jövőbe.