Vb 2018: James gólpassza, Bacca duplája – Kolumbia sikere

2016.03.30. 00:33
A kolumbiai labdarúgó-válogatott 3–1-re nyert Ecuador ellen a dél-amerikai világbajnoki selejtezősorozat 6. fordulójában.

A selejtezőcsoport listavezetőjét fogadta Kolumbia, de hamar előnybe került, James Rodríguez gólpassza után negyedóra elteltével Carlos Bacca talált be (1–0). Ugyanolyan jól kezdte a második félidőt a hazai csapat, ahogy az elsőt is, ezúttal Sebastian Pérez volt eredményes (2–0).Carlos Bacca talált be (1–0). Ugyanolyan jól kezdte a második félidőt a hazai csapat, ahogy az elsőt is, ezúttal Sebastian Pérez volt eredményes (2–0).

A 67. percben Kolumbia végleg eldöntötte a három pont sorsát, amikor Bacca ismét betalált (3–0). Michael Arroyo kései gólja már csak a szépítésre volt elég, Jamesék 3–1-re nyertek.