HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.12.15 23:07 Frissítve: 2018.12.17 07:01

Vasárnapi sportműsor: Vidi–Fradi; Pool–MU; döntő a női kézi Eb-n

Vidi–Ferencváros rangadóval zárul a labdarúgó NB I őszi idénye, téli szünetre vonul az NB II mezőnye is. Az angol Premier League-ben Liverpool–Manchester United mérkőzést rendeznek. Befejeződik a női kézilabda Európa-bajnokság, a rövid pályás úszó-vb, a férfiaknál és a nőknél is döntőznek a vízilabda Magyar Kupában. A PDC-dartsvilágbajnokság negyedik napján Peter Wright is megkezdi a szereplését. NFL-dömping a tévében. Bőséges a télisport-program. Íme, a vasárnapi sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
20.15:
 Mol Vidi FC–Ferencváros (Tv: M4Sport)

NB II
21. FORDULÓ
13.00: BFC Siófok–Monor
13.00: ETO FC Győr–Ceglédi VSE
13.00: Nyíregyháza Spartacus–Mosonmagyaróvári TE
13.00: Kaposvári Rákóczi–Kazincbarcika
13.00: Tiszakécske–Gyirmót FC Győr
13.00: Soroksár– Balmazújváros
13.00: Vác FC–Dorogi FC
13.30: Békéscsaba–Budaörs
17.00: Csákvár–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Vasas FC–Budafoki MTE (Szusza Ferenc Stadion)

 
Légiósprogram: Dinamo Zagreb–Hajduk Split; bécsi derbi

ANGOL  PREMIER LEAGUE
17. FORDULÓ
14.30:
Brighton & Hove Albion–Chelsea
14.30: Southampton–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.00: Liverpool–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
18. FORDULÓ
15.00: Nimes–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nice–Saint-Étienne
21.00: Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport2)
Marseille–Bordeaux – ELHALASZTVA

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30: RB Leipzig–Mainz 05
18.00: Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
12.30: SPAL–Chievo (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Empoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–Sassuolo
15.00: Sampdoria–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
12.00: Sevilla–Girona
16.15: Espanyol–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Villarreal (Tv: Spíler2)
20.45: Levante–FC Barcelona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
16. FORDULÓ
17.00:
Besiktas–Tabzonspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Alta Badia, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.00:
világkupaverseny, Alta Badia, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
15. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Arizona Cardinals   
19.00:
Baltimore Ravens–Tampa Bay Buccaneers   
19.00:
Buffalo Bills–Detroit Lions   
19.00:
Chicago Bears–Green Bay Packers    
19.00:
Cincinnati Bengals–Oakland Raiders 
19.00:
Indianapolis Colts–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)     
19.00:
Jacksonville Jaguars–Washington Redskins  
19.00:
Minnesota Vikings–Miami Dolphins 
19.00:
New York Giants–Tennessee Titans  
22.05:
San Francisco 49ers–Seattle Seahawks          
22.25:
Pittsburgh Steelers–New England Patriots (Tv: Sport2)        
hétfő, 2.20:
Los Angeles Rams–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2) 

ASZTALITENISZ
Top 12-bajnokság (Ormai László Csarnok, Budapest, Marczibányi tér)
15.00:
női és férfi egyes elődöntők
16.00: döntők
Kopogós Európa-bajnokság (High Life Sport, Budapest, III. kerület, Nagymihály u. 1.)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
13.30:
(Tv: Sport2) 
1. forduló
Gabriel Clemens (német)–Aden Kirk (angol)
Yordi Meeuwisse (holland)–William O'Connor (ír)
Brendan Dolan (északír)–Liu Jüan-csün (kínai)
2. forduló
Dave Chisnall (angol, 12.)–Josh Payne (angol)
20.00: (Tv: Sport1) 
1. forduló
Luke Humphries (angol)–Adam Hunt (angol)
Matthew Edgar (angol)–Darius Labanauskas (litván)
Ross Smith (angol)–Paul Lim (szingapúri)
2. forduló
Peter Wright (skót, 3.)–Toni Alcinas (spanyol)

CSELGÁNCS
10.00:
Masters, Kanton, 2. nap (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
NHL
21.00:
St. Louis Blues–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: Chicago Blackhawks–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
20.00:
pályakerékpáros világkupa, London, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
DÖNTŐ
17.30:
Oroszország–Franciaország (Tv: Sport1) 
BRONZMÉRKŐZÉS
14.00:
Románia–Hollandia (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I

18.00:
Ceglédi KKSE–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Aluinvent DVTK–MTK-Budapest
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
17.00: CMB CARGO UNI Győr–NKE-Csata
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda

RÖPLABDA
FÉRFI MEVZA-KUPA
18.00:
Kazincbarcika–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport2)
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Hungast-Haladás–Jászberény VT
NŐI NB I
17.00:
Palota RSC–MTK Budapest
18.00: Szent Benedek-Balatonfüred–Penta Gödöllői RC

SÍFUTÁS
  9.30:
világkupaverseny, Davos, nők, 10 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)
11.30: világkupaverseny, Davos, férfiak, 15 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
11.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, női váltó (Tv: Eurosport1)
14.00:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfi váltó (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupaverseny, Engelberg, HS 137 (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
16.00:
világkupaverseny, Lake Placid, nők, második futam (Tv: Eurosport1)
18.00:
világkupaverseny, Lake Placid, sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
15.30:
Home Nations Series, Skót Open, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
Home Nations Series, Skót Open, döntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, HANGCSOU
2.30: előfutamok

Benne:
4x50 m női gyorsváltó
Férfi 200 m hát (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
Női 200 m mell
4x100 m férfi vegyes váltó
4x100 m női vegyes váltó
11.00: döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
4x50 m női gyorsváltó
Férfi 1500 m gyors (Kalmár Ákos)
Férfi 100 m gyors
Női 200 m mell
Férfi 200 m hát
Női 100 m pillangó
Férfi 50 m mell
Női 50 m gyors
4x100 m férfi vegyes váltó
4x100 m női vegyes váltó

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, BUDAPEST, KOMJÁDI USZODA
Női döntő
14.00:
UVSE–BVSC-Zugló Diapolo (Tv: M4 Sport)
Férfi döntő
16.00: 
FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC (Tv: M4 Sport)

2019.01.13 17:07:33

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK. A 31 éves Fabregas mellett egy 36 esztendős bekk és egy harmincas szűrő is érkezett.