nemzetisport.hu 2016.03.20 00:33 Frissítve: 2016.03.21 01:52

Vasárnapi sportműsor: bajnok lehet a Fradi, manchesteri derbi

Ha az MTK vasárnap a Fáy utcában nem veri meg az ötödik helyezett DVSC-t a labdarúgó NB I 26. fordulójában, akkor a Ferencváros megszerzi fennállása 29. magyar bajnoki címét, amire 2004 óta vár. Az európai topligák szerelmesei el lesznek kényeztetve, hiszen Angliában manchesteri, míg Olaszországban torinói derbit rendeznek, Spanyolországban a Barcelonára és a Real Madridra is nehéz feladat várhat, míg Hollandiában a bajnoki címért folyó versenyfutás szempontjából is kulcsfontosságú PSV–Ajax találkozóra kerül sor. A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Mol-Pick Szeged a Kielt fogadja a legjobb nyolc közé jutásért rendezendő párharc első mérkőzésén. Az Indian Wells-i kemény pályás tenisztornán a nőknél és a férfiaknál is elérkezett a döntő napja.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ

15.15: MTK–DVSC (Tv: M4 Sport)

NB II
20. FORDULÓ

15.00: Kisvárda–Soroksár

NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Újpest II–Jászberény
15.00: Felsőtárkány–DVSC-DEAC
15.00: Cigánd–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
15.00: Békéscsaba II–Szentlőrinc
15.00: FC Dabas–SZEOL
15.00: Dunaharaszti MTK–Pénzügyőr
15.00: ESMTK–Bp. Honvéd-MFA
15.00: Hódmezővásárhely–Bölcske
15.00: Paks II–Komlói Bányász
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Tatabánya
15.00: Videoton II–Balatonfüred
15.00: Ferencváros II–MTK II
15.00: BKV Előre–Csepel
15.00: Andráshida–Dorog

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ

14.30: Southampton–Liverpool (Tv: DIGI Sport3)
14.30: Newcastle United–Sunderland
17.00: Manchester City–Manchester United (Tv: DIGI Sport1)
17.00: Tottenham Hotspur–Bournemouth

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ

15.30: Stuttgart–Leverkusen (Tv: Eurosport2)
17.30: Augsburg–Dortmund (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ

12.30: Atalanta–Bologna (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Verona–Carpi
15.00: Frosinone–Fiorentina
15.00: Sampdoria–Chievo
15.00: Torino–Juventus (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Sassuolo–Udinese
18.00: Napoli–Genoa (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Milan–Lazio (Tv: DIGI Sport2)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ

12.00: Espanyol–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)
16.00: Villarreal–Barcelona (Tv: Sport1)
18.15: Valencia–Celta Vigo
20.30: Real Madrid–Sevilla (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ

14.00: Bordeaux–Bastia
17.00: Nice–Gazélec Ajaccio
21.00: PSG–Monaco (Tv: DIGI Sport3)

TOVÁBBI FUTBALLPROGRAM

SKÓT BAJNOKSÁG
13.30: Dundee United–Dundee FC (Tv: DIGI Sport2)

HOLLAND BAJNOKSÁG
16.45: PSV–Ajax (Tv: Sport2)

MLS
19.35: Philadelphia Union–New England Revolution (Tv: Eurosport2)
22.00: DC United–Colorado Rapids (Tv: Eurosport2)

ARGENTIN BAJNOKSÁG
hétfő, 0.00: Lanús–Boca Juniors, eredeti kommentárral (Tv: DIGI Sport2)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK ÉS TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

KÉZILABDA, FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A LEGJOBB NYOLC KÖZÉ JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.30: Mol-Pick Szeged–THW Kiel (Tv: Sport1)

KÉZILABDA, FÉRFI NB I
AZ 1–6. HELYÉRT
19.00: Csurgó–Grundfos-Tatabánya

FORMULA–1
6.00: Ausztrál Nagydíj, a futam (Tv: M4 Sport)

ATLÉTIKA
20.30: fedett pályás világbajnokság, Portland (Tv: Eurosport1)
1.00: fedett pályás világbajnokság, Portland (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
Teljes időrend itt!

JÉGKORONG, NHL
23.00: Pittsburgh Penguins–Washington Capitals (Tv: Sport2)

TENISZ
19.05: WTA-torna, döntő (Serena Williams–Viktorija Azarenka), Indian Wells (Tv: DIGI Sport1)
21.00: ATP-torna, döntő (Novak Djokovics–Milos Raonic), Indian Wells (Tv: DIGI Sport1)

GYORSASÁGIMOTOROS-VB
15.55: Katari Nagydíj, Moto3, a futam (Tv: DIGI Sport2)
17.15: Katari Nagydíj, Moto2, a futam (Tv: DIGI Sport2)
18.55: Katari Nagydíj, MotoGP, a futam (Tv: DIGI Sport2)

VÍVÁS
19.15: Grand Prix, négyes döntő (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA, FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00: Dág KSE–MAFC-BME

TÉLI SPORTOK
8.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, műlesiklás, 1. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
9.30: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 1. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport2)
9.45: Síugrás, világkupa, HS 225, Planica (Tv: Eurosport1)
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfiak, szlalom, 2. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport2)
11.45: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 2. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
12.45: Sílövészet, világkupa, férfiak, tömegrajtos, Hanti-Manszijszk (Tv: Eurosport1)
12.45: Hódeszka, FIS-világkupa, cross, La Molina (Tv: Eurosport2)
14.15: Hódeszka, FIS-világkupa, slopestyle, Spindleruv Mlyn (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.30: Lovaglás, Saut Hermes, Párizs (Tv: Eurosport1)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.06.06 10:52:04

Minden más foci KUN ATTILA (A 24 ÓRA MUNKATÁRSA)

Az argentin labdarúgó-válogatott huszonhárom éve nem nyert világversenyt a felnőttek között.

2016.06.03 13:16:21

Minden más foci KÜRTHY ÁDÁM ANDRÁS (kulturtapas.hu)

Bájos káosz, történelmi újítások, nagy hiányzók és egy Fradi-játékos az Egyesült Államokban.

2016.06.02 09:59:37

Minden más foci nemzetisport.hu

Válogatottanként legfeljebb három, minden nemzetből legalább két játékos – döntsön ön!

2016.05.26 14:07:15

Minden más foci nemzetisport.hu

2016.05.25 21:16:55

Minden más foci nemzetisport.hu

Európa két legértékesebb klubja a Real Madrid és az MU, a legtöbb követője a Barcának van.