nemzetisport.hu 2017.08.13 00:24 Frissítve: 2017.08.14 00:20

Vasárnapi sportműsor: Premier League, Barca–Real, Juve–Lazio

Olasz és spanyol Szuperkupa-mérkőzést rendeznek vasárnap, s mivel mindkettőt a Digi Sport közvetíti, a harmadik csatornán pedig teniszdöntőket sugároznak, Neymar PSG-s debütálásáról lemaradunk (a Digi Sport2 a Juventus–Lazio után, 22.45-től adja felvételről). A Spíler Tv-ről a MotoGP Osztrák Nagydíja miatt a Newcastle–Tottenham meccs átkerül a Prime csatornára, Gulácsi Péterék Német Kupa-meccsét a Sport1 közvetíti. Természetesen a FINA masters-vb pólódöntője is műsorra kerül: Kemény Dénes csapata orosz ellenféllel találkozik.

 

FUTBALLPROGRAM 

NB II
3. FORDULÓ

17.00:
Siófok–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
17.30: Budaörs–Dorog
17.30: Budafoki MTE–Soroksár
17.30: Szolnok–Kazincbarcika
17.30: Vác–Szeged 2011
17.30: Cegléd–Sopron
17.30: Kisvárda–ZTE
19.00: Békéscsaba–MTK
19.00: Csákvár–Mosonmagyaróvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus

NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.30: Tiszafüred–MTK II
17.30: ESMTK–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
17.30: SZEOL–PMFC
17.30: FC Dabas–Bp. Honvéd MFA
17.30: Mórahalom–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Videoton II–Puskás Akadémia FC II
16.30: Gyirmót FC Győr II–Érd

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ

14.30: Newcastle United–Tottenham Hotspur (Tv: Prime)
17.00: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
15.00:
Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport1)
17.00: Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport1)
21.00: Guingamp–Paris Saint-Germain

OLASZ SZUPERKUPA
20.45:
Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
22.00:
Barcelona–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
Dorfmerkingen (VII.)–RB Leipzig (Tv: Sport1)
15.30: 1860 München (IV.)–Ingolstadt (II.)
15.30: VfL Osnabrück (III)–Hamburg
15.30: Bonner SC (IV)–Hannover (I)
15.30: Schweinfurt 05 (IV)–Sandhausen (II)
15.30: SV Morlautern (V)–Greuther Fürth (II)
15.30: FC Saarbrücken (IV)–Union Berlin (II)
15.30: FC Nöttingen (V)–VfL Bochum (II)
15.30: Eintracht Norderstedt (IV)–Wolfsburg (I)
18.30: FC Magdeburg (III)–Augsburg (I)
18.30: Energie Cottbus (IV)–VfB Stuttgart (I)
18.30: Wehen Wiesbaden (III)–Erzgebirge Aue (II)

BELGA BAJNOKSÁG
14.30:
Antwerp–Genk (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Charleroi–Anderlecht (Tv: Digi Sport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.30:
Zwickau–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Világbajnokság, London, 10. nap

A délelőtti program (Tv: Eurosport1, 11.00-tól az M4 Sporton is látható)
  8.45: férfi 50 kilométer gyaloglás (Helebrandt Máté)
  8.45: női 50 kilométer gyaloglás
13.20: női 20 kilométer gyaloglás (Kovács Barbara, Madarász Viktória, Récsei Rita)
15.20: férfi 20 kilométer gyaloglás

Az esti program (Tv: Eurosport1, 20.30-tól az M4 Sporton is látható)
20.00: férfi magas, döntő
20.10: női diszkosz, döntő
20.35: női 5000 méter, döntő
21.10: női 800 méter, döntő
21.30: férfi 1500 méter, döntő
21.55: női 4x400 méter váltó, döntő
22.15: férfi 4x400 méter váltó, döntő

KERÉKPÁR
10.30:
Női World Tour, Vargarda (Tv: Eurosport2)
15.15:
Benelux-körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Arctic Race of Norway, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.30: Colorado Classic, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési torna, Kazany

14.30: MAGYARORSZÁG–Németország
Oroszország–Izland

LÓSPORT
13.00: 
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
8.35: Moto3, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.05: Moto2, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
9.35: MotoGP, Osztrák Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
12.10: Moto2, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.50: MotoGP, Osztrák Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

ÖTTUSA
Junior világbajnokság, férfi döntő, Székesfehérvár

STRANDLABDARÚGÁS
Nemzetközi torna az európai döntőbe jutásért, Siófok
17.00:
MAGYARORSZÁG–Bulgária

STRANDRÖPLABDA
13.30:
Férfi és női országos bajnokság, döntő (Tv: M4 Sport)

TENISZ
19.30:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport3)
22.00:
ATP Masters, Montreal (Tv: Digi Sport3)
ATP-torna, Cincinnatti

TEREPRALI
HunGarian Baja világkupa-futam, Veszprém 

VÍZILABDA
FINA MASTERS-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST
19.00
: Döntő, Millennium (magyar)–Szentpétervár (orosz) (Tv: Digi Sport1)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.25 23:16:18

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

NS-VÉLEMÉNY. „Az eredményességre szerződött edző vállrándításában nem fedezhető fel a felelősségvállalás.”

2017.09.25 19:05:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A rengeteg problémától sújtott régióban a labdarúgás pontos fokmérője a társadalmi problémáknak.

2017.09.25 08:15:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar női kézilabda-válogatott Koszovó ellen vív Európa-bajnoki selejtezőt.

2017.09.25 08:14:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Műkorcsolyázóink és gyorskorcsolyázóink is megkezdik az olimpiai kvalifikációs versenyt.

2017.09.25 08:13:05

Minden más foci nemzetisport.hu

Mérkőzést rendeznek a francia, a német és a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságokban.