D. Á. 2019.11.23 23:35 Frissítve: 2019.11.24 23:24

Vasárnapi sportműsor: FTC–ZTE; topligák; férfi kézi BL

Vasárnapra egy meccs maradt a labdarúgó NB I-ből: Ferencváros–ZTE FC élőben az NSO-n!. A magyar NB II-ből egy találkozó, a Békéscsaba–ETO találkozó lesz látható a televízióban. Angliában nehéz feladat előtt áll a Manchester United, amely a Sheffield United ellen lép pályára idegenben. Az Erste Liga-, EBEL- és Tipsport Liga-mérkőzések mellett, férfi kézi BL-t is rendeznek! Este 19 órától ismét NFL-meccsek!

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
18.00:
Ferencváros–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ
13.00:
Soroksár SC–FC Ajka
13.00: Dorogi FC–Duna Aszfalt TLC
13.00: Budaörs–Kazincbarcika
13.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: BFC Siófok–Vác FC
15.15: Békéscsaba 1912 Előre–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
17.00: Aqvital FC Csákvár–Vasas FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest
17.00: Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE

NB III
16. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
FC Hatvan–ESMTK
13.00: Eger–Cegléd
13.00: Füzesgyarmat–Jászberény
13.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
13.00: DVTK II–Balassagyarmat
13.00: DVSC II–Sényő
13.00: Putnok FC–DEAC
13.00: Tállya–Ózd
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Iváncsa–Dunaújváros
13.00: Kelen SC–Dabas
13.00: Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK
13.00: Szekszárd–PMFC
13.00: Kozármisleny–THSE-Szabadkikötő
13.00: Taksony–Bp. Honvéd II
13.00: Dabas-Gyón FC–Kecskeméti TE
13.00: Rákosmente–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Bicskei TC
11.00: Mol Fehérvár FC II–BKV Előre
13.00: Hévíz SK–Érd
13.00: Sárvár FC–Veszprém
13.00: Pápai FC–Balatonlelle
13.00: Lipót SK FC–Nagykanizsa
13.00: Komárom VSE–III. Kerületi TVE
15.30: Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00:
FTC–DVTK (Tv: M4 Sport)
13.00: Haladás Viktória–ETO FC Győr
19.30: Szent Mihály–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
17.30:
Sheffield United–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
15:00:
Bordeaux–Monaco (Tv: Digi Sport1)
17:00: Saint-Étienne–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21:00: Toulouse–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hertha (Tv: Sport2)
18.00: Hoffenheim–Mainz

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12:30:
Bologna–Parma (Tv: Digi Sport1)
15:00: AS Roma–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15:00: Sassuolo–Lazio (Tv: Digi Sport2)
15:00: Verona–Fiorentina
18:00: Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20:45: Lecce–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
12:00:
Espanyol–Getafe (Tv: Spíler2)
14:00: Osasuna–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16:00: Eibar–Alavés (Tv: Spíler2)
18:30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21:00: Valladolid–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Buffalo Bills–Denver Broncos
19.00: Chicago Bears–New York Giants
19.00: Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Cleveland Browns–Miami Dolphins
19.00:
New Orleans Saints–Carolina Panthers (Tv: Sport2)
19.00: New York Jets–Oakland Raiders
19.00: Washington Redskins–Detroit Lions
22.05: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
22.25: New England Patriots–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)
22.25: Philadelphia Eagles–Seattle Seahawks
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA, LEVI
10.15 és 13.15:
férfi műlesiklás

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, OSZAKA
9.30:
3. nap (Tv: Sport2) 

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS, MINEHEAD
13.45 :
negyeddöntők (Tv: Sport1)
20.15: elődöntők és döntő (Tv: Sport1) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest
17.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)
EBEL
17.30:
HC Orli Znojmo (cseh)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HKM Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
17.30: DTVK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ

A-CSOPORT
17.00:
RK Celje PL (szlovén)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NÉMET BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
13.30:
THW Kiel–Leipzig (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
17.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–PTE-PEAC
17.00: Vidux-Szegedi RSE–Sümegi RE
18.30: Kecskeméti RC–MAFC-BME 
B-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre-Bericap–Szolnoki RK
17.00: Dunaferr SE–Pénzügyőr SE

SÍUGRÁS
11.30: Világkupa, Wisla

SPORTLÖVÉSZET
HUNGARIAN OPEN NEMZETKÖZI LÉGFEGYVERES VERSENY
8.00:
férfi és női puska és pisztoly

SÚLYEMELÉS
20.00:
súlyemelő ob, Oroszlány

TENISZ
16.00: Davis-kupa-döntő, Madrid, Kanada–Spanyolország

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.