nemzetisport.hu 2017.10.21 23:04 Frissítve: 2017.10.23 01:00

Vasárnapi sportműsor: F1-es futam, Tottenham–Liverpool

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának vasárnapi játéknapján Everton–Arsenal és Tottenham–Liverpool mérkőzést rendeznek. Spanyolországban pályára lép a Real Madrid, Olaszországban a Juventus, Franciaországban pedig a PSG is. A Bundesligában a Dárdai Pál által irányított Hertha a Freiburg otthonában játszik. A női kézilabda Bajnokok Ligájában az FTC a Thüringer HC-hez látogat. A Formula–1 mezőnye az Amerikai Nagydíjon versenyez. NFL-nagyüzem lesz a televízióban, hétfő hajnalban megismétlődik az előző Super Bowl párosítása. 

 

FUTBALLPROGRAM 

NB II
14. FORDULÓ – élő eredménykövető az NSO-n!

14.30: Vác–Gyirmót
14.30: Cegléd–Budafoki MTE
14.30: Mosonmagyaróvár–Szeged 2011
15.00: ZTE–Soroksár (Tv: M4 Sport)
17.00: Békéscsaba–Szolnok
17.00: Csákvár–Budaörs
17.00: Siófok–Nyíregyháza Spartacus
17.00: ETO FC Győr–Kazincbarcika
17.00: Sopron–MTK 

NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: MTK II–DVTK II
KÖZÉP-CSOPORT
14.30: Hódmezővásárhely–Szekszárd
14.30: Paks II–Kozármisleny
14.30: Bp. Honvéd MFA–Tiszakécske
NYUGATI CSOPORT
14.30: Dunaharaszti–Puskás Akadémia FC II
14.30: BKV Előre–Videoton II
14.30: THSE-Szabadkikötő–Gyirmót FC Győr II

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
14.30:
Everton–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
17.00: Tottenham Hotspur–Liverpool (Tv: Spíler Tv) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
15.00:
Nice–Strasbourg
17.00: Troyes–Lyon (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
13.30:
Köln–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)
15.30: Freiburg–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
18.00: Wolfsburg–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30:
Chievo–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Bologna
15.00: Benevento–Fiorentina
15.00: Milan–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: SPAL–Sassuolo
15.00: Torino–Roma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Cagliari (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
12.00:
Villarreal–Las Palmas
16.15: Celta Vigo–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
18.30: Leganés–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)
20.45: Real Madrid–Eibar (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
Atlanta United–Toronto FC (Tv: Eurosport2)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
NEGYEDDÖNTŐ
13.30:
Spanyolország–Irán (47.)
16.30: Németország–Brazília (46.)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
7. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–Tampa Bay Buccaneers            
19.00: Chicago Bears–Carolina Panthers       
19.00: Cleveland Browns–Tennessee Titans             
19.00: Green Bay Packers–New Orleans Saints        
19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars         
19.00: Los Angeles Rams–Arizona Cardinals  (Tv: Sport2)          
19.00: Miami Dolphins–New York Jets         
19.00: Minnesota Vikings–Baltimore Ravens                    
22.05: San Francisco 49ers–Dallas Cowboys            
22.25: Los Angeles Chargers–Denver Broncos (Tv: Sport2)
22.25: Pittsburgh Steelers–Cincinnati Bengals        
22.25: New York Giants–Seattle Seahawks              
hétfő, 2.30: New England Patriots–Atlanta Falcons (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
11.00:
Férfi világkupa, Liege, elődöntő (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
21.00:
Amerikai Nagydíj, Austin, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
• EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–EHC Black Wings Linz (osztrák)
• Erste Liga
17.50: EV Vienna Capitals (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: Ferencváros–MAC Budapest
18.30: UTE–Fehérvári Titánok
• Kontinentális Kupa, 2. kör
C-csoport, 3. forduló
14.30:
Crvena zvezda (szerb)–Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)
18.30: DVTK Jegesmedvék–Corona Brasov (romániai)
• NHL
hétfő, 1.05:
Detroit Red Wings–Vancouver Canucks (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
17.00:
Pályakerékpáros Európa-bajnokság, Berlin (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
• Női Bajnokok Ligája
3. forduló
C-CSOPORT
14.00: Thüringer HC (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
• Női EHF-kupa
2. selejtezőkör, visszavágó
10.00:
CSM Roman (román)–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: DVSC–Zaglebie Lubin (lengyel) (Tv: Digi Sport2)
• Férfi NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–Grundfos Tatabánya KC
• Női NB I
17.00:
Kecskeméti NKSE–Békéscsabai ENKSE
18.00: Budaörs–Érd HC

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
JP Auto-JKSE–Zalakerámia ZTE KK
Női NB I
17.00:
CMB Cargo Uni Győr–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–Ceglédi EKK

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
   5.00:
Moto2, Ausztrál Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
   6.30: MotoGP, Ausztrál Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
11.30: Supersport-vb, Jerez (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)
13.00: Superbike-vb, Jerez, 2. futam (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)

RÖPLABDA
• Férfi NB I
16.00:
MÁV Előre SC–Vegyész RC Kazincbarcika
16.00: MAFC-BME–HÉP-Kecskeméti RC
17.00: Pénzügyőr SE–DEAC
• Női NB I
16.00:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Palota RSC
17.00: TFSE–MTK Budapest

SZNÚKER
20.00:
English Open, Barnsley, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-világbajnokság, Szingapúr (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Moszkva, páros döntő (Tv: Digi Sport3)
13.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr (Tv: Digi Sport2)
15.00: ATP-torna, Moszkva, egyes döntő (Tv: Digi Sport3)
16.00: ATP-torna, Antwerpen, döntő (Tv: Sport2)

TORNA
Akrobatikus torna Európa-bajnokság, Rzeszów

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.15 23:54:46

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. Már tárcsáznám is az amerikai szövetség elnökét.

2017.11.13 12:22:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Alaposan meglepődhetett az a fotós, aki egy holland amatőr futballklubról készített képeket.

2017.11.13 11:01:48

Minden más foci nemzetisport.hu

MTK–Kisvárda; Szeged–Barcelona; Larvik–FTC; Körmend–Olaj.

2017.11.12 12:57:40

Minden más foci nemzetisport.hu

A PSG brazil támadójának legújabb Instagram-posztja óta elindultak a találgatások.

2017.11.09 23:24:57

Minden más foci KAMLER JÁNOS

A Dundee United szerdán kinevezett menedzsere szerint támogatni kell Georges Leekenst.