HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.22 23:23 Frissítve: 2018.09.24 19:53

Vasárnapi sportműsor: Cigánd–Vidi a kupában, Szeged–Nantes a BL-ben

Zárul a labdarúgó Magyar Kupa főtáblás szakaszának első köre. A topligákban pályán a Chelsea, az Arsenal, a PSG, a Roma, a Milan, a Juventus és a Barcelona is. A kézi BL-ben játszik meccset a Szeged, folytatódik az NFL alapszakasza. A MotoGP-sorozat versenyzői az Aragóniai Nagydíjon mérik össze erejüket.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
12.30: 
Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. kerületi TVE (NB III)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
14.30:
West Ham United–Chelsea (Tv: Spíler1)
17.00: Arsenal–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
15.00: Rennes–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
17.00: Guingamp–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Bayer Leverkusen–Mainz 05 (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
12.30:
Torino–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Udinese
15.00:
Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport3)
18.00: Milan–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.30: Frosinone–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
12.00:
Levante–Sevilla
16.15: Villarreal–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Real Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
20.45: Barcelona–Girona (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
13.30:
Hamburg–Regensburg (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
19.20:
Akhisarsport–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
3. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–New Orleans Saints       
19.00: Baltimore Ravens–Denver Broncos          
19.00: Carolina Panthers–Cincinnati Bengals     
19.00: Houston Texans–New York Giants           
19.00: Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans  
19.00: Kansas City Chiefs–San Francisco 49ers  
19.00: Miami Dolphins–Oakland Raiders             
19.00: Minnesota Vikings–Buffalo Bills 
19.00:
Philadelphia Eagles–Indianapolis Colts    
19.00: Washington Redskins–Green Bay Packers            
22.05: Los Angeles Rams–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)
22.25: Arizona Cardinals–Chicago Bears               
22.25: Seattle Seahawks–Dallas Cowboys          
hétfő, 2.20: Detroit Lions–New England Patriots (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
10.30 és 15.30:
Egyéni Európa-bajnokság, Alicante, nők, eldöntő (Tv: Eurosport2)
12.30 és  17.30: Egyéni Európa-bajnokság, Alicante, férfiak, eldöntő (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
12.00:
TCR Európa-kupa, Monza, 1. futam (Tv: Sport2)
13.10: EuroFormula Open, Monza, 2. futam (Tv: Digi Sport2)

CSELGÁNCS
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, BAKI
  8.00:
előcsatározások, férfiak: 81 kg (Ungvári Attila), nők: 63 kg
14.00: éremmérkőzések

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–Schiller-Vasas HC
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
17.30: Sport Klub Csíkszereda (romániai)–DEAC
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Hokiklub Budapest
18.30: Újpest TE–FTC-Telekom
SZLOVÁK LIGA
17.30:
HC 07 Detva (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: MAC Budapest–MHk 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)  (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
10.00 és 14.45:
országúti világbajnokság, Ausztria (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
19.00: Mol-Pick Szeged–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
15.30:
Sport36-Komló–Ceglédi KKSE (Tv: M4 Sport)
NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
13.30:
Lemgo–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
21.00:
Spanyolország–Puerto Rico (Tv: M4 Sport)

LOVASSPORT
18.30:
Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
  8.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler2)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler2)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler2)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler2)

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 50 méteres országos bajnokság (Fehér úti lőtér), férfi és női kisöbű szabadpuska 3x40 lövés

TENISZ
4.00:
WTA-torna, Tokió, döntő (Tv: Digi Sport1)
5.00: WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Szöul, döntő (Tv: Digi Sport1)
ATP: Metz, Szentpétervár
WTA: Tokió, Szöul
Országos bajnokság, Grand Slam Park, Budapest, Kapolcs u. 2/a

TORNA
14.00:
Challenge világkupaverseny, Szombathely

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS