HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.08.12 00:00 Frissítve: 2018.08.12 23:16

Vasárnapi sportműsor: spanyol és német Szuperkupa, NB I, PL

Két mérkőzéssel zárul a labdarúgó NB I 4. fordulója, az NB II-ben a harmadik kör mérkőzéseit bonyolítják le. Folytatódik az angol Premier League és a francia Ligue 1 első fordulója – előbbiben Arsenal–Manchester City rangadót is rendeznek. Németországban az Eintracht Frankfurt és a Bayern München küzd meg a Szuperkupáért, a spanyol Szuperkupát az FC Barcelona és a Sevilla hódíthatja el. Utolsó versenynapját rendezik az atlétikai Európa-bajnokságnak, hosszútávúszóinkra is kontinensbajnoki feladat vár, befejeződik a cselgáncs Grand Prix budapesti viadala. A MotoGP-sorozat mezőnye az Osztrák Nagydíjon versenyez. Íme, a vasárnapi sportműsor! 

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ

17.00: Paks–Újpest (Tv: M4 Sport)
19.00: Mezőkövesd–Bp. Honvéd

NB II
3. FORDULÓ
17.30:
Vác FC–Soroksár
17.30: Balmazújváros–Gyirmót FC Győr
17.30: Tiszakécske–Kazincbarcika
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mosonmagyaróvár
19.00: Nyíregyháza–Budaörs
19.00: Békéscsaba–Cegléd
19.00: ETO FC Győr–ZTE FC
19.00: Csákvár–Monor
19.00: BFC Siófok–Vasas
19.00: Budafoki MTE–Dorog

NB III
2. FORDULÓ
KELETI-CSOPORT
17.00:
SBTC–DVTK II
17.00: Sényő–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
Szentlőrinc–Paks II
17.00: FC Dabas–KTE
17.00: Bp. Honvéd-MFA–SZEOL SC
NYUGATI-CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Csepel
17.00: Puskás Akadémia II–Dunaharaszti
17.00: Pénzügyőr–FC Ajka

HORVÁT BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
18.30:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
14.30:
Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler1)
14.30: Southampton–Burnley
17.00: Arsenal–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
15.00:
Lyon–Amiens (Tv: Digi Sport1)
17.00: Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
21.00: Paris Saint-Germain–Caen (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
19.30:
Moreirense–Sporting CP (Tv: Sport2)

NÉMET SZUPERKUPA
20.30:
Eintracht Frankfurt–Bayern München (Tv: Sport1, Eurosport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
22.00:
Barcelona–Sevilla (Tv: Digi Sport1) 

MLS
hétfő, 2.00:
DC United–Orlando City SC (Tv: Eurosport2)

U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
13.15:
Anglia–Mexikó (Tv: Eurosport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA

EURÓPA-BAJNOKSÁG, BERLIN
6. VERSENYNAP

• Délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
09.05: női maratoni (Gyurkó Fanni)
10.00: férfi maratoni (Csere Gáspár)
• Esti program
(Tv: Eurosport1, M4 Sport)
19.10: férfi rúdugrás, döntő
19.30: női kalapácsvetés, döntő (Gyurátz Réka)

19.30: női 4x100 m, elődöntő (Magyarország)
19.50: férfi 4x100 m, elődöntő
20.05: férfi hármasugrás, döntő
20.15: női 3000 m akadály, döntő (Gyürkés Viktória)
20.35: női 1500 m, döntő
20.55: női 5000 m, döntő
21.20: női 4x100 m, döntő
21.35: férfi 4x100 m, döntő

CSELGÁNCS
Grand Prix-verseny, Papp László Budapest Sportaréna, 3. nap
Női 78, +78 kg, férfi 90, 100, +100 kg
10.00:
selejtezők
16.00: döntő (Tv: Sport2)

DÍJUGRATÁS
13.00:
Nemzetek Díja, Nemzeti Lovarda

KERÉKPÁR
11.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, országúti, férfiak (Tv: Eurosport2)
12.15: Európa-bajnokság, Glasgow, országúti, férfiak (Tv: Eurosport1)
22.30: Tour of Utah, 6. szakasz (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, SPIELBERG
  8.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler2)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler2)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler2)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler2)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler2)

STRANDRÖPLABDA
12.30:
Országos bajnokság, döntő, Lupa-tó, férfi és női döntő (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
8.00:
World Open, Kína, döntő (Tv: Eurosort2)

TENISZ
19.30:
WTA-torna, Montreal, döntő (Tv: Digi Sport3)
22.00: ATP-torna, Toronto, döntő (Tv: Digi Sport3)

TORNA
15.30:
Európa-bajnokság, Glasgow, férfi szerenkénti döntők (Tv: Eurosport2, M4 Sport – 16 órától)

ÚSZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
9.45: férfi és női 25 km-es hosszútávúszás, döntő
(Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel, Olasz Anna, Sömenek Onon Kata)

VITORLÁZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Aarhus

VÍZILABDA
FÉRFI IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG, SZOMBATHELY
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
19.30:
MAGYARORSZÁG–Görögország 

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS