nemzetisport.hu 2017.06.19 14:39 Frissítve: 2017.06.23 14:28

Vasárnapi sportműsor (06.25.)

Befejeződik a női kosárlabda Európa-bajnokság, a Konföderációs Kupa csoportköre és az atlétikai Csapat Eb. A Formula–1 mezőnye Bakuban, a WTCC-é Portugáliában, a MotoGP-é Hollandiában versenyez. Kialakul a magyar amerikaifutball-elitliga döntőjének párosítása. A vasárnapi programban még: strandkézilabda, strandröplabda, sznúker és tenisz.

 

FUTBALLPROGRAM

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
B-csoport
17.00:
Németország–Kamerun (Tv: M4 Sport)
17.00:
Chile–Ausztrália

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
21.10:
Boca Juniors–Santa Fe (Tv: Digi Sport1)
hétfő, 01.00: Colón–River Plate (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FOCI
HFL
• Elődöntő

14.45:
Eger Heroes–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport1)

ATLÉTIKA
13.00:
Csapat Európa-bajnokság, Franciaország (Tv: Eurosport1)
Csapat Európa-bajnokság, 2. liga, Tel-Aviv, 2. nap

AUTÓSPORT
11.15:
Formula–2, Baki, 2. futam (Tv: M4 Sport)
12.45:
ETC-kupa, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: ETC-kupa, Portugália, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.30:
WTCC, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport1)
18.30: WTCC, Portugália, 2. futam (Tv: Eurosport1)
19.00: Indy Car, Road America (Tv: Digi Sport1)

FORMULA–1
15.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, futam (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
12.30:
a 7. helyért
15.00: az 5. helyért
18.00: bronzmérkőzés
20.30: döntő (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
11.00:
Moto3, Holland Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.00: MotoGP, Holland Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
14.20: Moto2, Holland Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Vilnius, vegyes váltó

STRANDKÉZILABDA
Európa-bajnokság, Horvátország
16.00:
női döntő (Tv: Sport2)
17.00: férfi döntő (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
12.00:
Baden Masters, férfiak, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
12.15: Országos bajnokság, 1. forduló, döntők, Tata (Tv: M4 Sport)
13.00: Baden Masters, férfiak, 2. elődöntő (Tv: Sport2)

SZNÚKER
10.00: Riga Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
14.30: Riga Masters, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.30: Riga Masters, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Halle, döntő (Tv: Sport1)
14.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport3)
14.30: WTA-torna, Birmingham, döntő (Tv: Digi Sport2)
15.00: ATP-torna, London, döntő (Tv: Sport1)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
16.00: Sprinttávú egyéni és csapat ob, Baja, nők
18.30: Sprinttávú egyéni és csapat ob, Baja, férfiak

UFC
hétfő, 03.00:
Michael Chiesa–Kevin Lee (Tv: Sport1)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.06.22 23:45:11

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

A budapesti világkupára érkező franciát viszont nagyon feldühítette, hogy első teqballmeccsét elvesztette.

2017.06.22 16:23:30

Minden más foci nemzetisport.hu

Nem lett meg Joachim Löw 100. győzelme, egy igen jó félidő után lagymatag 45 perc következett.

2017.06.22 12:24:53

Minden más foci nemzetisport.hu

Nem bírtak egymással az előző kör vesztesei a B-csoportban, az ausztrálok büntetőből egyenlítettek.

2017.06.22 14:55:04

Minden más foci nemzetisport.hu

Az amerikai profi ligákban már régóta használják, a futballban is kezd elterjedni a technikai segítség. (x)

2017.06.21 19:14:36

Minden más foci nemzetisport.hu

A mexikói kapitányé a meccs nagyjelenete • A kiwik 1–0-nál ziccert rontottak és megbűnhődtek érte.