nemzetisport.hu 2017.06.17 23:44 Frissítve: 2017.06.18 19:48

Vasárnapi sportműsor: férfi kézi Eb-selejtező; kosárdöntő

A csoportjából már korábban továbbjutó férfi kézilabda-válogatottunk Hollandiát fogadja az Európa-bajnoki selejtező utolsó fordulójában. Vasárnap eldől a férfi kosárlabda NB I bajnoki címe, a labdarúgó Konföderációs Kupa második napjának rangadóján Portugália Mexikóval játszik, és folytatódik az U21-es futball Eb is. A vasárnapi programot egyebek mellett atlétika, kajak-kenu, kerékpár, röplabda, tenisz és technikai sportok színesítik – a Hungaroring különleges programmal várja az autók szerelemeseit. Íme, a vasárnapi kínálat!

 

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00, Gyanafalva (Jennersdorf): Videoton–MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
A-csoport
17.00:
Portugália–Mexikó (Tv: M4 Sport)
B-csoport
20.00:
Kamerun–Chile

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
C-csoport
18.00:
Németország–Csehország (Tv: Digi Sport1)
20.45: Dánia–Olaszország (Tv: Digi Sport1)

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
22.10:
River Plate–Racing Club (Tv: Digi Sport2)

MLS
23.00:
Philadelphia Union–New York Red Bulls (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ATLÉTIKA
16.00:
Gyémánt Liga-verseny, Stockholm (Tv: Digi Sport2)

AUTÓSPORT
  0.00–15.15:
Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport1)
  8.45:
Supercars-bajnokság, Darwin Triple Crown, 1. futam (TV: Spíler Tv)
  9.00:
TCR-sorozat, Hungaroring, 11. futam (Tv: Sport1)
11.00: F3, Hungaroring, 2. futam (Tv: Digi Sport1)
12.45: TCR-sorozat, Hungaroring, 12. futam (Tv: Sport1)
15.05: DTM, Hungaroring (Tv: M4 Sport)
17.00: F3, Hungaroring, 3. futam (Tv: Digi Sport1)

CSELGÁNCS
hétfő, 00.00: Grand Prix-verseny, Cancún, 3. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
10.00:
Válogatóverseny, Szeged (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.15:
Ruote de Sud, Franciaország, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.45:
Tour de Suisse, 9. etap (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, Veszprém
1. csoport, 6. (utolsó) forduló
19.15:
MAGYARORSZÁG–Hollandia (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
Döntő, 5. mérkőzés
21.00:
Alba Fehérvár–Falco KC Szombathely (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT

11.30: Supersport-világbajnokság, Misano World Circuit, futam (Tv: Spíler Tv, Eurosport2)
13.00: Superbike-világbajnokság, Misano World Circuit, 2. futam (Tv: Spíler Tv)
14.15: Supersport 300, Misano World Circuit, futam (Tv: Spíler Tv)
17.30: Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 2. futam (Tv: Eurosport2)

MŰUGRÁS
Európa-bajnokság, Kijev
  9.00:
férfi toronyugrás, selejtező, benne: Somhegyi Krisztián
15.30: női szinkronműugrás, 3 m, döntő
17.00: férfi toronyugrás, döntő

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, selejtezők

81 kg: Kovács Pál–Polinekisz Kalamarasz (görög)
   
RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, Nyíregyháza
2. torna, 3. forduló
16.00:
 MAGYARORSZÁG–Ukrajna
18.30: Dánia–Izrael

TENISZ
12.00: WTA-torna, ’s-Hertogenbosch (Tv: Digi Sport1)

16.00: WTA-torna, Nottingham, döntő (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Stuttgart

TRIATLON
16.00:
Rövid távú Európa-bajnokság, Kitzbühel, mixváltó

ÚSZÁS
Mare Nostrum, 3. állomás, Canet-en-Roussillon

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.16 23:22:12

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A felvetődő lehetőségek idején rosszkor volt jó helyen.

2017.10.16 12:08:36

Minden más foci nemzetisport.hu

Chelsea–Roma a labdarúgó BL-ben.

2017.10.16 12:07:52

Minden más foci nemzetisport.hu

Everton–Lyon és Nice–Lazio a labdarúgó Európa-ligában.

2017.10.16 12:07:00

Minden más foci nemzetisport.hu

Hanga Ádám Barcelonája a Crvena zvezdához látogat a kosárlabda Euroligában.

2017.10.16 12:06:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Ferencváros–Újpest; Szeged–Veszprém; Körmend–Falco.