nemzetisport.hu 2018.04.22 00:02 Frissítve: 2018.04.22 23:27

Vasárnapi sportműsor: Euroliga-döntőzik a Sopron, kezdődik a hoki-vb

A hazai rendezésű női kosárlabda Euroliga döntőjében érhet csúcsra a Sopron Basket. Megkezdődik Budapesten a divízió 1/A csoportos jégkorong-világbajnokság, a mieink Kazahsztánnal játszanak az első napon. Folytatódnak a labdarúgó NB II és a topligák küzdelmei – az olasz Serie A-ban a Juventus a Napoli elleni rangadón óriási lépést tehet a bajnoki elsőség felé. Befejeződik a férfi vízilabda ob I középszakasza.



 

FUTBALLPROGRAM

NB II
31. FORDULÓ

17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba Előre
17.00: Vác FC–Ceglédi VSE
17.00:
Szolnoki MÁV FC–Csákvár
17.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Kisvárda
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Dorogi FC–ETO FC Győr
17.00: Soroksár SC–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Kazincbarcika–Soproni VSE
17.00: Szeged 2011-GA–MTK Budapest

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30:
ESMTK–Tiszaújváros
16.30: Jászberény–Monor
16.30: Diósgyőri VTK II–Nyírbátor
16.30:
MTK Budapest II–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.30:
Szekszárd–Paksi FC II
16.30: Iváncsa–Bp. Honvéd-MFA
16.30: Hódmezővásárhely–Pécsi MFC
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Puskás Akadémia FC II–THSE-Szabadkikötő
14.00: Gyirmót FC Győr II–Csepel FC
16.30: Videoton FC II–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
14.30:
Arsenal–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
14.30: Stoke City–Burnley
17.30: Manchester City–Swansea City (Tv: Spíler Tv)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
16.00:
Chelsea–Southampton (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
15.00:
Nice–Montpellier
17.00: Saint-Étienne–Troyes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Bordeaux–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Mainz 05 (Tv: Eurosport2)
18.00: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Crotone
15.00: Chievo–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
15.00: Atalanta–Torino
20.45: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
12.00:
Girona–Espanyol
16.15: Málaga–Real Sociedad
18.30: Las Palmas–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Sport1)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
FC Bruges–Standard Liege (Tv: Digi Sport1)
20.30:
Charleroi–Gent (Tv: Digi Sport3)

HOLLANDIA
Kupadöntő
18.00:
AZ–Feyenoord

MLS
22.00:
Seattle Sounders FC–Minnesota United (Tv: Eurosport2)
hétfő, 0.15:
Portland Timbers–New York City FC (Tv: Eurosport1)

FUTSAL
UEFA Futsal Kupa, négyes döntő, Zaragoza
A harmadik helyért
17.00: 
Rába ETO–FC Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport)
Döntő
20.00: Inter Movistar FC (spanyol)–Sporting CP (portugál)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Divízió 1/A világbajnokság, Budapest, Papp László Sportaréna
1. forduló
12.30:
Nagy-Britannia–Szlovénia
16.00: MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: Sport1)
19.30: Lengyelország–Olaszország

AMERIKAI FUTBALL
HFL
12.00:
Budapest Wolves–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport1)
15.00:
DAK Acél Dunaújváros Gorillaz–Fehérvár Enthroners

ATLÉTIKA
10.00:
London maratoni (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
5.45:
V8 Supercars-bajnokság, Phillip Island, 2. futam (Tv: Spíler Tv)

CURLING
Vegyes páros világbajnokság, Östersund
8.00:
Horvátország–MAGYARORSZÁG

KERÉKPÁR
14.00:
Liege–Bastogne–Liege (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Váci KSE–Grundfos Tatabánya KC
Férfi Bajnokok Ligája
17.00:
THW Kiel (német)–Vardar Szkopje
19.00:
Nantes (francia)–Skjern (dán) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
17.00:
Chambéry (francia)–Göppingen (német)

KOSÁRLABDA
Női Euroliga, négyes döntő, Sopron
A harmadik helyért
17.00:
Yakin Dogu Üniversitesi (török)–Dinamo Kurszk (orosz)
Döntő
20.00:
SOPRON BASKET–UGMK Jekatyerinburg (orosz) (Tv: M4 Sport)
Férfi NB I
Középszakasz, felsőház
A 8. fordulóból előrehozott mérkőzés
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
NBA
Rájátszás, 4. mérkőzés
21.30:
San Antonio Spurs–Golden State Warriors (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
7.00 és 13.30:
FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
11.20:
Supersport-vb, Assen, futam (Tv: Spíler Tv)
13.00:
Superbike-vb, Assen, 2. futam (Tv: Spíler Tv)
18.00:
Moto3, Austin, futam
19.20: Moto2, Austin, futam (Tv: Spíler Tv)
21.00:
MotoGP, Austin, futam (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
Férfi NB I
A 9–11. helyért
16.00:
DEAC–PTE-PEAC

SZNÚKER
11.00, 17.15 és 20.00:
világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
Fed-kupa, Németország–Csehország (Tv: Digi Sport3)
14.30:
ATP-torna, Monte-Carlo, döntő: Rafael Nadal (spanyol, 1.)–Nisikori Kej (japán) (Tv: Digi Sport2)
17.30: Fed-kupa, Németország–Csehország (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 8. (utolsó) forduló
Felsőház
15.00:
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
18.00: Debreceni VE–RacioNet-Honvéd

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.04.23 18:42:47

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyar–lengyel a hoki-vb-n • Arsenal–Atlético Madrid • Kezdődik a női kosár NB I döntője.

2018.04.23 18:37:58

Minden más foci nemzetisport.hu

Kezdődik a Ligue 1, a Bundesliga és a La Liga labdarúgó-bajnokság következő fordulója.

2018.04.23 18:34:01

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarország–Nagy-Britannia a hoki-vb zárónapján • Internazionale–Juventus.

2018.04.23 18:30:08

Minden más foci nemzetisport.hu

Manchester United–Arsenal • WTCR a Hungaroringen • Formula–1.

2018.04.22 22:53:21

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

ALAPVONAL. Csak azért nem következett még be a futball nyílt és zárt társadalmának zajos összeütközése, mert az előbbi jelentős erőfölényben van, utóbbi pedig még nem ismerte föl önmaga erőforrásait.