nemzetisport.hu 2017.03.11 00:32 Frissítve: 2017.03.11 06:59

Szombati sportműsor: Újpest–Honvéd, Hertha–Dortmund

Szombaton a szokásos, magyar NB I-es labdarúgó-mérkőzések mellett csonka Premier League-fordulót rendeznek az angol élvonalban. Többek között azért, mert az Arsenal az ötödosztályú Lincoln ellen játszik az FA-kupában. A Manchester City is pályára lép.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ

15.30: Videoton FC–Diósgyőri VTK
15.30: Debreceni VSC–Paksi FC
15.30: Mezőkövesd–Gyirmót FC Győr
15.30: MTK Budapest–Vasas (Tv: M4 Sport)
18.00: Ferencváros–Szombathelyi Haladás
18.00: Újpest–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: Hatvan–Rákosmente
14.30: REAC–BKV Előre
14.30: Nyírbátor–Monor
14.30: Tállya–STC Salgótarján
14.30: Hajdúböszörmény–Tiszaújváros
KÖZÉPCSOPORT
13.00: Pénzügyőr–Méhkerék
14.30: Mórahalom–Szentlőrinc
14.30: Szekszárd–Dabas-Gyón
14.30: PMFC–Dunaújváros
14.30: Budafok–Gyula
NYUGATI CSOPORT
14.30: Kaposvár–Andráshida
14.30: Diósd–III. ker TVE
14.30: Komárom–Csorna
14.30: Sárvár–Érd
14.30: Csepel–Tatabánya
16.00: ETO FC Győr–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ

16.00: Bournemouth–West Ham United
16.00: Everton–West Bromwich Albion
16.00: Hull City–Swansea City

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

13.15: Middlesbrough–Manchester City (Tv: Sport2)
18.30: Arsenal–Lincoln City (V.) (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Eintracht Frankfurt
15.30: Hertha BSC–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
15.30: Darmstadt–Mainz
15.30: Freiburg–Hoffenheim
15.30: RB Leipzig–Wolfsburg
18.30: Ingolstadt–Köln (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ

20.45: Genoa–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ

13.00: Valencia–Sporting Gijón
16.15: Sevilla–Leganés (Tv: Sport2)
18.30: Málaga–Alavés
20.45: Granada–Atlético Madrid (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

16.45: Monaco–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
20.00: Nancy–Lille
20.00: Montpellier–Nantes
20.00: Rennes–Dijon (Tv: Digi Sport3)
20.00: Guingamp–Bastia

ARGENTÍNA
22.55: Banfield–Boca Juniors (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTPROGRAM ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

GYORSASÁGI MOTOR
  7.30: superbike-vb, Superpole, Thaiföld (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)
10.00: superbike-vb, 1. futam, Thaiföld (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)

JÉGKORONG
NHL

22.05: San Jose Sharks–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
1.00: Tampa Bay Lightning–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
Férfiak, 12. (utolsó) forduló

17.30: Telekom Veszprém–Flensburg (Tv: Sport1)
Nők, 6. (utolsó) forduló
15.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Buducsnoszt Podgorica (Tv: Sport1)
EHF-KUPA
19.00: KIF Kolding (dán)–Grundfos Tatabanya
FÉRFI NB I
18.00: CYEB Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Váci KSE–B.Braun Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Mol-Pick Szeged
18.00: Eger SBS Eszterházy–Csurgói KK
NŐI NB I
18.00: Budaörs–MTK Budapest
18.00: Érd–Kisvárda Master Good
18.00: Alba Fehérvár KC–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.30: MAFC–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Egis Körmend–JP Auto-JKSE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
18.00: Sopron KC–PVSK-PANNONPOWER
18.00: Szolnoki Olaj KK–Alba Fehérvár 18.00
NŐI NB I
15.00: BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
17.00: ZTE Nõi Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Vasas Akadémia–VBW CEKK CEGLÉD
18.30: Aluinvent DVTK Miskolc–UNIQA Sopron
NBA

23.00: NBA, Detroit Pistons–New York Knicks (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.00: futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
NB I, férfiak, alsóházi rájátszás
12.00: PTE-PEAC C-DOKI–Sümegi RE
14.00: DEAC–PTE-PEAC C-DOKI
16.00: Sümegi RE–DEAC
Közép-európai Liga, nők, elődöntő
15.00: Linamar-BRSE–Nova KBM Branik Maribor (szlovén)
20.00: Caltcit Ljubljana (szlovén)–Mladost Zagreb (horvát)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Maribor

Férfi puska 9.30, döntő 13.30
Női pisztoly 9.30, döntő 11.30
13.30: Vegyes csapat pisztoly
15.00: Vegyes csapat puska

SZNÚKER
20.30: PTC-nagydöntő, Llandudno (Tv: Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA

13.45: Rövid pályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Rotterdam (Tv: M4Sport)
Férfi és női 500, 1500 m, váltó elődöntők
Egyéb téli

11.00: Északi összetett, világkupa, HS 134, Oslo (Tv: Eurosport1)
12.00: Hódeszka, világbajnokság, Spanyolország (Tv: Eurosport2)
12.00: Sílövészet, világkupa, férfiak, üldözéses, Finnország (Tv: Eurosport1)
12.45: Sífutás, világkupa, 50 km, klasszikus, Oslo (Tv: Eurosport1)
14.45: Sílövészet, világkupa, nők, üldözéses, Finnország (Tv: Eurosport1)
16.00: Síugrás, világkupa, csapat, HS 134, Oslo (Tv: Eurosport1)
18.30: Alpesi sí, világkupa, nők, szlalom, 1. futam, Squaw Valley (Tv: Eurosport1)
21.45: Alpesi sí, világkupa, nők, műlesiklás, 2. futam, Squaw Valley (Tv: Eurosport1)

TENISZ
20.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
22.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
Vasárnap, 0.30: Babos Tímea–Varvara Lepchenko (amerikai) – WTA-torna, Indian Wells, női egyes, 2. forduló

TORNA
10.00: Férfi csapatbajnokság, 1. forduló, Tornacsarnok, Budapest

UFC
vasárnap, 4.00: UFC Fight Night, Fortaleza, eredeti kommentárral (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Női Euroliga, negyeddöntő, visszavágók:

12.00: Sabadell (spanyol)–Dunaújváros
19.00: La Sirena Mataro (spanyol)–UVSE

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.03.27 08:40:43

Minden más foci nemzetisport.hu

A brazil futballikon nem várt az ajándékokra, ő lepte meg rajongóit.

2017.03.23 19:15:33

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

A svájci sportvezető imádta a dél-afrikai vb-t, nagyra tartja Gulácsi Pétert, és elmesélte, hogyan teniszezett Mezey György.

2017.03.23 21:42:11

Minden más foci GYÖRGY SZÖLLŐSI

Exclusive interview with Sepp Blatter who led FIFA for 18 years.

2017.03.24 01:15:25

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. Nem kiabál kígyót-békát ellehetetlenítőire és utódaira. De vállalja a véleményét.

2017.03.23 09:35:59

Minden más foci Ackermann Sándor

EXKLUZÍV! A lengyel sikersztori nyomában két korábbi klasszis, Dudek és Lato kalauzolásával.