HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.04.20 23:40 Frissítve: 2018.04.22 00:02

Szombati sportműsor: topligák, NB I, férfi és női kézilabda NB I

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei: Honvéd–Újpest és Videoton–DVSC itthon, Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen a Bundesligában, Manchester United–Tottenham az FA-kupában, a spanyol Király-kupa döntőjében pedig Sevilla–Barcelona. Mérkőzéseket rendeznek a női és a férfi kézilabda NB I-ben, valamint a férfi vízilabda ob I-ben. Az UVSE pólósai a bronzéremért szállnak vízbe a női Euroligában. A szombati programban még: kosárlabda, autó- és motorsport, curling, ökölvívás, öttusa, rögbi, tenisz és sznúker.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
27. FORDULÓ

17.00: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Vasas FC–Mezőkövesd
17.00: Ferencváros–Paksi FC
17.00: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC
17.00: Haladás–Balmazújváros
19.30: Videoton FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Debreceni EAC–Cigánd
16.30: Gyöngyösi AK–Balassagyarmati VSE
16.30:
Tállya–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
16.30:
Kozármisleny–SZEOL SC
16.30: Tiszakécske–FC Dabas
16.30: Rákosmente–Mórahalom
16.30: Szentlőrinc–Vecsési FC
18.00: Dunaújváros–Makó FC
NYUGATI CSOPORT
16.30:
Pénzügyőr SE–Kaposvári Rákóczi
16.30: FC Ajka–III. kerületi TVE
16.30: Pápai Perutz FC–Dunaharaszti
16.30: Érdi VSE–BKV Előre
16.30: Csorna–Veszprém

NŐI NB I
3. FORDULÓ
Felsőház
15.00:
Ferencváros–MTK
Alsóház
15.00:
Haladás Viktória–Újpest FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
West Bromwich Albion–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Watford–Crystal Palace (Tv: Spíler Tv)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.15:
Manchester United–Tottenham Hotspur (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
17.00: Marseille–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Strasbourg
20.00: Guingamp–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Caen
20.00: Toulouse–Angers

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Hoffenheim
15.30: Eintracht Frankfurt–Hertha BSC
15.30: Hamburger SV–Freiburg
15.30: Hannover 96–Bayern München (Tv: Eurosport2)
15.30: VfB Stuttgart–Werder Bremen
18.30: Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
15.00:
SPAL–Roma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Benevento (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
13.00:
Eibar–Getafe (Tv: Sport1)
16.15: Celta Vigo–Valencia (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ
21.30:
Sevilla–FC Barcelona (Tv: Digi Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
7.40:
V8 Supercars-bajnokság, Phillip Island, 1. futam (Tv: Spíler Tv)

CURLING
Vegyespáros-világbajnokság, Östersund
16.30:
Anglia–Magyarország

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Csurgói KK
18.00: Orosházi FKSE–Ferencvárosi TC
18.00:
CYEB Budakalász–Mol-Pick Szeged
Női NB I
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd HC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kecskeméti NKSE–Siófok KC
17.00: Alba Fehérvár KC–Vasas SC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
18.00: GVM Europe-Vác–MTK Budapest
Férfi Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.30:
Tauron Kielce (lengyel)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport2)
Férfi EHF-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.00:
RK Nexe (horvát)–Füchse Berlin (német)
20.30:
Saint-Raphaël (francia)–Granollers (spanyol) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
Középszakasz, alsóház
3. forduló
18.00:
JP Auto-JKSE–DEAC
Női NB I
Rájátszás, a 7. helyért, 2. mérkőzés
19.30: PINKK Pécsi 424–PEAC-Pécs
Rájátszás, alsóház
18.00:
Vasas Akadémia–MTK Budapest

MOTORSPORT
10.30:
Superbike-vb, Assen, superpole (Tv: Eurosport2)
12.45:
Superbike-vb, Assen, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.45:
FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
16.00:
Moto3, Austin, 3. szabadedzés
16.55: MotoGP, Austin, 3. szabadedzés
17.55: Moto2, Austin, 3. szabadedzés
19.35: Moto3, Austin, időmérő (Tv: Spíler Tv)
20.30:
MotoGP, Austin, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
20.30: FIM Endurance-vb, Le Mans (Tv: Eurosport2)
21.10:
MotoGP, Austin, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
21.35:
MotoGP, Austin, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
22.05:
Moto2, Austin, időmérő (Tv: Spíler Tv)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00:
Amir Khan–Phil Lo Greco (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Országos bajnokság, női verseny, Budapest
  9.00:
lovaglás (BHSE-lovarda)
12.30: vívás (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)
16.00: úszás (KSI-uszoda)
18.30: kombinált szám (Kincsem Park) 

RÖGBI
Európai Nemzetek Kupája, Százhalombatta
12.00:
MAGYARORSZÁG–Litvánia (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
Fed-kupa, elődöntő

12.00: Németország–Csehország (Tv: Digi Sport3)
Franciaország–Egyesült Államok
ATP-torna, Monte-Carlo
13.30:
elődöntő (Tv: Digi Sport1)

SZNÚKER
11.00, 14.00, 15.30 és 20.00:
világbajnokság, Sheffield, 1. nap (Tv: Eurosport1)

UFC
vasárnap, 4.00:
Edson Barboza–Kevin Lee (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 8. (utolsó) forduló
Felsőház
17.00:
MKB-Euroleasing-BVSC–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–FTC-PQS Waterpolo
Alsóház
17.00:
AVUS Szombathely–EBP Tatabánya
18.00: Metalcom-Szentes–VasasPlaket
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–Kaposvári VK
19.00: UVSE–ContiTech Szeged-Diapolo
Női Euroliga, négyes döntő, Kirisi
A 3. helyért
11.30:
UVSE–Ekipe Orizzonte (olasz)
Döntő
13.00:
Sabadell (spanyol)–Kirisi (orosz)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2010.06.17 18:10:39

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Megszületik az első magyar vb-ezüst • Pelé belövi az első gólját.

2018.06.18 14:56:07

Minden más foci nemzetisport.hu

Spanyolország, Portugália és Uruguay is pályára lép az oroszországi labdarúgó-vb-n.

2018.06.18 14:55:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Argentína–Horvátország a labdarúgó vb-n • Negyeddöntős a férfi vízilabda világliga hazai rendezésű döntője.

2018.06.18 14:54:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Pályán a brazilok a labdarúgó-vb-n • Elődöntő a férfi vízilabda világligában.

2018.06.18 14:53:50

Minden más foci nemzetisport.hu

Zárul a férfi vízilabda világliga hazai rendezésű döntője • WTCR • Formula–1 időmérő.

HIRDETÉS
HIRDETÉS