nemzetisport.hu 2017.09.08 23:38 Frissítve: 2017.09.10 00:28

Szombati sportműsor: topligák, foci NB I, kézi NB I, US Open

Folytatódnak a labdarúgó-topligák küzdelmei, szombaton többek között Manchester City–Liverpool rangadót rendeznek Angliában. Az NB I-ben megismétlődik a kupadöntő párosítása, a Ferencváros a Vasast fogadja. Elérkezett a férfi kosárlabda Európa-bajnokság nyolcaddöntős fázisa (a mieink majd vasárnap lépnek pályára a szerbek ellen). A női kézilabda EHF-kupa selejtezőjében a Vác a Holónnal játszik, és lesznek bajnoki mérkőzések is mind a nőknél, mind a férfiaknál. A teniszezők US Openjén eldől, hogy Madison Keys vagy Sloane Stephens nyeri a női egyest.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
18.00:
DVSC–DVTK
18.00: Mezőkövesd–Balmazújváros
18.00: Ferencváros–Vasas (Tv: M4 Sport)
20.30: Újpest–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Tiszaújváros–Jászberény
16.30: Salgótarján–Tállya
16.30: Tiszafüred–Debreceni EAC
16.30: Gyöngyös–ESMTK
16.30: Putnok–Monor
16.30: Füzesgyarmat–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT

16.30:
FC Dabas–Szentlőrinc
16.30: Mórahalom–Szekszárd
16.30: Makó–Iváncsa
16.30: Rákosmente–Tiszakécske
18.00: Dunaújváros–Kozármisleny
NYUGATI CSOPORT

16.30:
Andráshida–Csorna
16.30: Csepel–Pápai FC
16.30: THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti
16.30: Veszprém–BKV Előre
19.00: Kaposvár–Érd

NŐI NB I
4. FORDULÓ
15.00:
Haladás Viktória–Ferencváros
15.00: Kóka–DVTK
16.00: ETO FC Győr–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Liverpool (Tv: Prime)
16.00:
Arsenal–AFC Bournemouth
16.00:
Brighton & Hove AlbionWest Bromwich Albion
16.00:
Everton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Leicester City–Chelsea
16.00:
Southampton–Watford
18.30:
Stoke City–Manchester United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00:
Nice–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00:
Caen–Dijon
20.00:
Montpellier–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00:
Strasbourg–Amiens
20.00:
Troyes–Toulouse (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
15.30:
Borussia Mönchengladbach–Eintracht Frankfurt
15.30:
Augsburg–Köln
15.30:
Mainz–Bayer Leverkusen
15.30:
Wolfsburg–Hannover
18.30:
Hoffenheim–Bayern München (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
18.00:
Juventus–Chievo (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
13.00:
Real Madrid–Levante (Tv: Sport1)
16.15:
Valencia–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
18.30:
Sevilla–Eibar (Tv: Sport1)
20.45:
Barcelona–Espanyol (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
Chicago Fire–New York Red Bulls (Tv: Eurosport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
12.30:
csapatbajnoki döntő, Székesfehérvár 

AUTÓSPORT
10.40:
F3, Nürburgring, 1. futam (Tv: Digi Sport1)
14.45: DTM, Nürburgring, 1. futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
SC Csíkszereda–DVTK Jegesmedvék
KHL
11.30:
Kunlun–Jokerit (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Pietermaritzburg (Dél-afrikai Köztársaság)

KERÉKPÁR
13.45:
Vuelta a Espana, 20. szakasz (Tv: Eurosport1)
Hegyikerékpár, világbajnokság, Cairns
12.00: nők (Benkó Barbara)
14.30: férfiak (Parti András)

KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA
Selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés
18.00:
Váci NKSE–Holón HC (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
16.00: Telekom Veszprém–Csurgói KK (Tv: M4 Sport)
18.00: Sport36-Komló–Dabas KC
18.00: Eger SBS Eszterházy–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
15.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
17.00: Kecskeméti NKSE–DVSC-TVP
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Budaörs
18.00: Érd–Békéscsabai ENKSE
18.00: Siófok KC–MTK Budapest
A Győri Audi ETO KC–Vasas SC mérkőzés a győrieket sújtó vírusos megbetegedések miatt elmarad.

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
NYOLCADDÖNTŐ
11.30:
Szlovénia–Ukrajna (Tv: M4 Sport)
14.15: Németország–Franciaország
17.45: Finnország–Olaszország
20.30: Litvánia–Görögország

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  9.00:
Moto3, San Marinó-i Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, San Marinó-i Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, San Marinó-i Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, San Marinó-i Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, San Marinó-i Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, San Marinó-i Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, San Marinó-i Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, San Marinó-i Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)

SPORTLÖVÉSZET
9.00:
országos bajnokság, 50 m, Mexikói út

SZABADIDŐSPORT
Balaton-átevezés, Fonyód–Badacsony–Fonyód

SZKANDER
Világbajnokság, Budapest
15.00:
5. nap

SZÖRF
11.00: Raceboard Európa-bajnokság, Balatonfüred

TENISZ
US Open
18.00:
férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)
22.00: női döntő, Madison Keys (amerikai, 15.)–Sloane Stephens (amerikai) (Tv: Eurosport1)

TORNA
15.00: Challenge világkupa, Szombathely, Aréna Savaria: férfi és női szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű; nők: ugrás, felemás korlát)

UFC
vasárnap, 4.00:
Demetrious Johnson–Ray Borg (Tv: Sport1)

VITORLÁZÁS
10.00: Finndingi-világbajnokság, Balatonföldvár

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.16 23:22:12

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A felvetődő lehetőségek idején rosszkor volt jó helyen.

2017.10.16 12:08:36

Minden más foci nemzetisport.hu

Chelsea–Roma a labdarúgó BL-ben.

2017.10.16 12:07:52

Minden más foci nemzetisport.hu

Everton–Lyon és Nice–Lazio a labdarúgó Európa-ligában.

2017.10.16 12:07:00

Minden más foci nemzetisport.hu

Hanga Ádám Barcelonája a Crvena zvezdához látogat a kosárlabda Euroligában.

2017.10.16 12:06:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Ferencváros–Újpest; Szeged–Veszprém; Körmend–Falco.