nemzetisport.hu 2017.04.21 19:18 Frissítve: 2017.04.21 19:18

Szombati sportműsor: rajt a hoki-vb-n, az ukránokkal kezdünk!

Szombaton megkezdődik a divízió 1/A jégkorong-világbajnokság Ukrajnában: a magyar válogatott 12.30 órától a házigazdával játssza az első mérkőzését. A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán a francia Montpellier-t fogadja, míg a Tatabánya a német Füchse Berlinnel csap össze az EHF-kupában. A labdarúgó NB I-ben Vasas–Honvéd rangadóra kerül sor, az FA-kupa elődöntőjében pedig Chelsea–Tottenham városi derbit rendeznek. Íme, a szombati sportműsor!

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ

18.00: Paks–DVTK
18.00: DVSC–Haladás
18.00: MTK–Videoton
18.00: Mezőkövesd–Újpest (Tv: M4 Sport)
18.00: Gyirmót FC Győr–Ferencváros
20.30: Vasas–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Jászberény–STC Salgótarján
17.00: Tállya–Nyírbátor
17.00: Hajdúböszörmény–Kazincbarcika
17.00: Putnok–BKV Előre
KÖZÉPCSOPORT
16.00: Pénzügyőr–Gyula
17.00: Szigetszentmiklós–Dunaújváros
17.00: PMFC–Budafok
NYUGATI CSOPORT
17.00: Érd–Veszprém
17.00: Kaposvár–III. ker. TVE
17.00: Sárvár–Komárom
17.00: Ajka–Csorna

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ

16.00: Bournemouth–Middlesbrough
16.00: Hull City–Watford
16.00: Swansea City–Stoke City
16.00: West Ham United–Everton (Tv: Spíler Tv)

ANGOL FA-KUPA
ELŐDÖNTŐ

18.15: Chelsea–Tottenham Hotspur (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Mainz (Tv: Eurosport2)
15.30: Hertha BSC–Wolfsburg
15.30: Hamburg–Darmstadt
15.30: Ingolstadt–Werder Bremen
15.30: Eintracht Frankfurt–Augsburg
18.30: Mönchengladbach–Dortmund (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ

18.00: Atalanta–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ

13.00: Málaga–Valencia (Tv: Sport2)
16.15: Villarreal–Leganés (Tv: Sport2)
18.30: Osasuna–Sporting Gijón
20.45: Espanyol–Atlético Madrid (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ

17.00: PSG–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: Lorient–Metz
20.00: Bordeaux–Bastia
20.00: Lille–Guingamp
20.00: Dijon–Angers (Tv: Digi Sport2)
20.00: Caen–Nantes

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK

15.00: Manchester City–Lyon
18.00: Barcelona–PSG

TOVÁBBI ÉLŐ FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

22.00: MLS, Portland Timbers–Vancouver Whitecaps (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTMŰSOR ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

JÉGKORONG, DIVÍZIÓ 1/A-VILÁGBAJNOKSÁG
1. FORDULÓ
12.30: Ukrajna–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)

16.00: Dél-Korea–Lengyelország
19.30: Ausztria–Kazahsztán

KÉZILABDA, férfi Bajnokok Ligája
negyeddöntő, első mérkőzések
17.30: Telekom Veszprém–Montpellier (Tv: Sport1)
17.30: Flensburg–Vardar Szkopje
férfi EHF-kupa
negyeddöntő, első mérkőzés
15.00: Grundfos Tatabánya–Füchse Berlin (Tv: Sport1)
férfi NB I
18.00: B.Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Eger SBS Eszterházy
női NB I
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Ipress Center-Vác
18.00: MTK Budapest–Alba Fehérvár KC
18.00: EUbility Group-Békéscsaba–Mosonmagyaróvár
18.00: Budaörs–Érd

KOSÁRLABDA, férfi NB I
középszakasz, középház
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Kaposvári KK–Sopron KC
alsóház
16.00: MAFC–Atomerőmű SE
16.00: Vasas Budapest–JP Auto-JKSE
női NB I, alsóház
18.00: MTK-Budapest–BEAC Újbuda

VÍZILABDA, férfi ob I
elődöntő, 3. mérkőzés
18.00: Szolnoki Dózsa-Közgép–A-Híd OSC-Újbuda
a 13–16. helyért, 2. mérkőzés
18.00: Metalcom-Szentes–EBP Tatabánya

RÖPLABDA, BL, nők, final four
17.00: Vakifbank Istanbul–Eczacibasi Istanbul (Tv: Digi Sport3)
20.00: Dinamo Moszkva–Imoco Volley Conegliano (Tv: Digi Sport3)
női NB I, a 3. helyért, 3. mérkőzés
17.30: Fatum-Nyíregyháza–Jászberényi RK
a 9–11. helyért
16.00: TFSE–Budaörs

AMERIKAI FUTBALL, HFL
13.45: Eger Heroes–Budapest Wolves (Tv: Digi Sport2)

RÖGBI, EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA
16.00: Magyarország–Norvégia, Esztergom

TENISZ
13.00: ATP-torna, Monte-Carlo, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

KÜZDŐSPORTOK
21.00: Ökölvívás, profi gála, Martin Murray–Gabriel Rosado, Liverpool (Tv: Sport2)
22.30: Ökölvívás, Félix-bokszgála (Tv: M4 Sport)
vasárnap, 4.00: UFC, UFC Fight Night, Cub Swanson–Artjom Lobov, Nashville, eredeti kommentárral (Tv: Sport1)

AUTÓSPORT
7.40: Supercars, Phillip Island, SuperSprint, 1. futam (Tv: Spíler Tv)

GYORSASÁGIMOTOROS-VB
18.05: Amerikai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés, Austin (Tv: Spíler Tv)
19.30: Amerikai Nagydíj, Moto3, időmérő, Austin (Tv: Spíler Tv)
20.20: Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, Austin (Tv: Spíler Tv)
21.05: Amerikai Nagydíj, MotoGP, 1. időmérő, Austin (Tv: Spíler Tv)
21.30: Amerikai Nagydíj, MotoGP, 2. időmérő, Austin (Tv: Spíler Tv)
22.00: Amerikai Nagydíj, Moto2, időmérő, Austin (Tv: Spíler Tv)
23.00: Amerikai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés, Austin (Tv: Spíler Tv)

SZNÚKER
11.00: világbajnokság, 8. nap, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TORNA
12.30: Európa-bajnokság, férfiak: talaj, lólengés, gyűrű – nők: ugrás, felemás korlát, Kolozsvár (Tv: M4 Sport)

CSELGÁNCS
15.50: Európa-bajnokság, Varsó (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
10.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.10 23:36:28

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. Anyagilag tehát az európai topklubok valójában már nincsenek rászorulva a futballstadionokba kilátogató szurkolókra.

2017.12.09 23:42:09

Minden más foci BOBORY BALÁZS

NS-VÉLEMÉNY. Amikor egyre kevesebb a futballművész, időnként kaphatna valamilyen elismerést egy igazi melós vagy éppen egy mesterember, aki mindent tud a szakmájáról, sikeres és tökéleteset alkot.

2017.12.07 23:39:35

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

NS-VÉLEMÉNY. A mozdony a sportoló, az izom a kazán, az oxigén a fűtőanyag. Minél nagyobb az izomrost, annál több erőt tud kifejteni a mozdony.

2017.12.07 17:20:28

Minden más foci nemzetisport.hu

A portugál sztár ötödször kapta meg a legrangosabb egyéni díjat • Messi a 2., Neymar a 3.

2017.12.05 09:23:56

Minden más foci BORSI GERGELY, SZELI MÁTYÁS

KÜLFÖLDI SZEMMEL. „Nemcsak hatalmas felelősséggel jár, hanem már-már átpolitizált szerepkör.”