nemzetisport.hu 2016.01.30 03:36 Frissítve: 2016.01.30 15:34

Szombati sportműsor: Barca–Atlético, döntő Melbourne-ben

Szombaton csúcsrangadót rendeznek a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, a listavezető Barcelona a vele azonos pontszámmal álló Atlético Madridot fogadja. A Bundesligában Kleinheisler László csapata, a Werder Bremen a Dárdai Pál által irányított Herthához, a Huszti Szabolcsot foglalkoztató Eintracht Frankfurt az Augsburghoz látogat, míg Szalai Ádám együttese, a Hannover a Bayer Leverkusen vendége lesz. A Serie A-ban a Balogh Norbertet is soraiban tudó Palermo az újonc Carpi otthonában lép pályára. Az angol FA-kupában 13 mérkőzésre kerül sor. Az Australian Openen délelőtt 9.30 órától rendezik a női egyes döntőjét, a világelső Serena Williams és a német Angelique Kerber meccsét.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00: DVTK–Mezőkövesd Zsóry
11.00: Vasas–Siófok
12.00: Videoton–DVSC, 1. mérkőzés
13.00: Bp. Honvéd–Szigetszentmiklós
13.00: Vasas–Balmazújváros
14.00: Videoton–DVSC, 2. mérkőzés
14.00, Törökország: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Békéscsaba
14.00, Belek: Vysocina Jihlava (cseh)–MTK

NB II-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
10.00: Budaörs–Sárvár (Bükfürdő)
11.00: SKN St. Pölten (osztrák)–Gyirmót FC Győr
11:00: Dorog–FC Ajka
11.00: Soroksár–MTK II
11.00: III. kerület TVE–Vác FC
12.00: Dunaújváros–Kaposvár
12.00: ZTE–NK Verzej (szlovén)
13:00: Tatabánya FC–Szolnoki MÁV FC

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
19. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Ingolstadt (Tv: Eurosport2)
15.30: Bayer Leverkusen–Hannover
15.30: Augsburg–Eintracht Frankfurt
15.30: Werder Bremen–Hertha BSC
15.30: Darmstadt–Schalke
18.30: VfB Stuttgart–Hamburg (Tv: Eurosport2)

OLASZORSZÁG, SERIE A
22. FORDULÓ

15.00: Carpi–Palermo (Tv: DIGI Sport1)
18.00: Atalanta–Sassuolo (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Roma–Frosinone (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOLORSZÁG, LA LIGA
22. FORDULÓ

16.00: Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
18.15: Eibar–Málaga
18.15: Getafe–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
20.30: Villarreal–Granada
22-05: Real Sociedad–Betis

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
23. FORDULÓ

17.00: Angers–Monaco (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Troyes–Nantes
20.00: Lorient–Reims
20.00: Gazélec Ajaccio–Montpellier (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Bastia–Lyon (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Toulouse–Guingamp

ANGLIA, FA-KUPA
4. FORDULÓ

13.45: Colchester United (III.)–Tottenham Hotspur (Tv: Sport2)
16.00: Oxford United (IV.)–Blackburn Rovers (II.)
16.00: Shrewsbury Town (III.)–Sheffield Wednesday (II.)
16.00: West Bromwich Albion–Peterborough United (III.)
16.00: Aston Villa–Manchester City
16.00: Arsenal–Burnley (II.) (Tv: Sport2)
16.00: Bury (III.)–Hull City (II.)
16.00: Crystal Palace–Stoke City
16.00: Bolton Wanderers (II.)–Leeds United (II.)
16.00: Reading (II.)–Walsall (III.)
16.00: Portsmouth (IV.)–AFC Bournemouth
16.00: Nottingham Forest (II.)–Watford
18.30: Liverpool–West Ham United (Tv: Sport1)

SKÓT BAJNOKSÁG
13.30: Inverness–Hearts (Tv: DIGI Sport2)

TENISZ, AUSTRALIAN OPEN
  9.00: nők, döntő, Serena Williams–Angelique Kerber, Melbourne (Tv: Eurosport1)
11.45: férfiak, párosdöntő, Jamie Murray, Bruno Soares–Daniel Nestor, Radek Stepánek (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG, MOL LIGA
18.30: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest
NHL
vasárnap, 1.00: All Star-hétvége, Skills challenge, eredeti kommentárral (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA, NŐI NB I
18.00: MTK Budapest–Siófok KC
18.00: DVSC-TVP–Fehérvár KC
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Győri Audi ETO KC–Ipress Center-Vác

KOSÁRLABDA, FÉRFI NB I
17.30: MAFC–TLI-Alba Fehérvár
18.00: JP-TOP COP Jászberény–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend
18.00: Sopron KC–Falco-Trend Optika KC Szombathely
19.00: PVSK-PANNONPOWER–MARSO Nyíregyháza
19.30: Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE 19.30 (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
15.00: ELTE-BEAC Újbuda–ZTE Nõi Kosárlabda Klub
16.30: PEAC-Pécs–UNIQA Sopron
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Ceglédi EKK
18.00: CMB CARGO UNI GYŐR–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–Aluinvent DVTK Miskolc

VÍZILABDA, FÉRFI OB I
A-CSOPORT
16.00: EBP Tatabánya–Valdor Szentes
16.00: Kaposvár–Szolnoki Dózsa-Közgép
18.00: Szeged Diapolo–ZF-Eger
B-CSOPORT
16.30: Debreceni VSE–KSI SE
18.30: RacioNet-Honvéd–FTC-PQS Waterpolo
18.30: VasasPlaket–A-Híd OSC Újbuda
19.00: UVSE-Hunguest Hotels–PVSK-Mecsek Fűszért

RÖPLABDA, FÉRFI NB I
16.00: MAFC-BME–Dág KSE
16.00: Dunaferr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

TÉLI SPORTOK
  8.15: Síugrás, világkupa, HS 134 (Tv: Eurosport2)
10.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, pároskűr, Pozsony (Tv: M4 Sport)
10.15: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 1. futam, Maribor (Tv: Eurosport2)
11.00: Alpesi sí, világkupa, férfiak, lesiklás, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport2)
13.00: Alpesi sí, világkupa, nők, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: Szánkó, világbajnokság, kettes, 2. futam, Königssee (Tv: Eurosport2)
14.30: Műkorcsolya, Eb, jégtánc (Tv: M4 Sport)
15.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld (Tv: Eurosport1)
20.45: Szabad stílusú sí, FIS-világkupa, moguls, Calgary (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 2.00: Síugrás, világkupa, HS 134, férfiak, egyéni, Szapporó (Tv: Eurosport1)

ÖKÖLVÍVÁS
20.30: Profi gála, George Groves–Andrea Di Luisa, London (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.55: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.07.18 20:00:59

Minden más foci nemzetisport.hu

A Real Madrid korábbi brazilja napi két doboz cigarettánál meg tudott állni, két pohár italnál viszont nem.

2016.07.12 11:03:49

Minden más foci nemzetisport.hu

A mostani lebonyolítás a csoportkörben nem motiválja győzelemre a csapatokat – hogyan lehetne jobb?

2016.07.07 19:35:44

Minden más foci nemzetisport.hu

2016.07.05 12:12:58

Minden más foci nemzetisport.hu

Bazi nagy bolgár lagzi • A CSZKA Szófia egyik vezérszurkolója elvette kedvesét – videó.