nemzetisport.hu 2017.08.12 00:01 Frissítve: 2017.08.13 00:24

Szombati sportműsor: NB I, Premier League, Német Kupa

Honvéd–Újpest és Videoton–Debrecen tévés meccsekkel folytatódik az NB I, Németországban kupafordulót rendeznek és az angol Premier League-ben is beindul a nagyüzem (a MotoGP-közvetítés miatt a kora délutáni Watford–Liverpool mérkőzés a TV2-csoport másik csatornájára, a Prime-ra kerül át). A FINA masters-vb pólótornáján az elődöntő mérkőzéseit játsszák, Hosszú Katinkáék az eindhoveni vk-versenyen csobbannak medencébe és többek között a 4x100-as váltókkal, azaz Usain Bolttal folytatódik az atlétikai világbajnokság.

 

FUTBALLPROGRAM 

NB I
5. FORDULÓ

18.00: Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Vasas FC–Mezőkövesd
18.00: Ferencváros–Paksi FC
18.00: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC
18.00: Szombathelyi Haladás–Balmazújváros
20.30: Videoton FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NB III
1. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
Cigánd–Füzesgyarmat
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Balassagyarmat–Nyírbátor
17.30: STC Salgótarján–Monor
17.30: Gyöngyös–Jászberény
17.30: Debreceni EAC–Tállya
KÖZÉPCSOPORT
17.30:
Makó–Vecsési FC
17.30: Rákosmente–Szentlőrinc
17.30: Tiszakécske–Szekszárd
17.30: Kozármisleny–Iváncsa
19.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
17.30:
Andráshida–Veszprém
17.30: Csepel FC–THSE-Szabadkikötő
17.30: III. kerületi TVE–Dunaharaszti
17.30: Ajka–Csorna
17.30: Pénzügyőr–Pápai Perutz FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
Watford–Liverpool (Tv: Prime)
16.00: Chelsea–Burnley (Tv: Spíler Tv)
16.00: Crystal Palace–Huddersfield Town
16.00: Everton–Stoke City
16.00:
Southampton–Swansea City
16.00: West Bromwich Albion–AFC Bournemouth
18.30: Brighton & Hove Albion–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

17.00: Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Angers
20.00: Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Caen–Saint-Étienne
20.00: Toulouse–Montpellier

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
Chemnitzer FC (III.)–Bayern München (Tv: Sport1)
15.30: Germania Halberstadt (IV.)–Freiburg
15.30: LSK Hansa (IV.)–Mainz 05
15.30: Leher Turnerschaft (V.)–1. FC Köln
15.30: Unterhaching (III.)–Heidenheim (II.)
15.30: Erndtebrück (IV.)–Eintracht Frankfurt
15.30: 1. FC Rielasingen-Arlen (VI.)–Borussia Dortmund
15.30: Eichede (V.)–1. FC Kaiserslautern (II.)
18.30: Rot-Weiss Erfurt (III.)–TSG 1899 Hoffenheim
18.30: Jahn Regensburg (II.)–Darmstadt 98 (II.)
18.30: Arminia Bielefeld (II.)–Fortuna Düsseldorf (II.)
20.45: Würzburger Kickers (III.)–Werder Bremen

MLS
22.00:
Seattle Sounders–Sporting Kansas City (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 00.00: Toronto FC–Portland Timbers (Tv: Eurosport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.30:
Leganés (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
20.30: Real Betis (spanyol)–Internazionale (olasz)

STRANDLABDARÚGÁS
Nemzetközi torna az európai döntőbe jutásért, Siófok
18.15:
MAGYARORSZÁG–Dánia (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Világbajnokság, London, 9. nap
A
délelőtti program (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
11.00: tízpróba, 110 méter gát
11.35:
női 4x100 méteres váltó, előfutamok
11.55: férfi 4x100 méteres váltó, előfutamok
12.00: tízpróba, diszkosz
12.20: női 4x400 méteres váltó, előfutamok
12.50: férfi 4x400 méteres váltó, előfutamok
15.15: tízpróba, rúd
Az esti program
(Tv: Eurosport1, 22.45-től az M4 Sporton is látható)
18.30: tízpróba, gerely
20.05: női magas, döntő
21.05: női 100 méter gát, döntő
21.15: férfi gerely, döntő
21.20: férfi 5000 méter, döntő
21.45: tízpróba, 1500 méter, záró szám
22.30: női 4x100 méteres váltó, döntő
22.50: férfi 4x100 méteres váltó, döntő

KERÉKPÁR
15.00:
Benelux-körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
23.15: Colorado Classic, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési torna, Kazany

15.00: Magyarország–Izland
Oroszország–Németország

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  9.00:
Moto3, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.50: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.50: Moto2, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Osztrák Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, Osztrák Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Osztrák Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)

SÍUGRÁS
11.00 és 18.30:
Nyári Grand Prix, Courchevel (Tv: Eurosport2)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP Masters, Montreal, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 00.00: WTA-torna, Toronto (Tv: Digi Sport1)
Vasárnap, 02.00: ATP Masters, Montreal, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
19.00:
Rövid pályás világkupaverseny, Eindhoven, 2. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FINA MASTERS-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST
19.00:
Elődöntő, Millennium–Oázis (Tv: Digi Sport1)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.16 23:22:12

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A felvetődő lehetőségek idején rosszkor volt jó helyen.

2017.10.16 12:07:00

Minden más foci nemzetisport.hu

Hanga Ádám Barcelonája a Crvena zvezdához látogat a kosárlabda Euroligában.

2017.10.16 12:06:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Ferencváros–Újpest; Szeged–Veszprém; Körmend–Falco.

2017.10.16 12:05:15

Minden más foci nemzetisport.hu

Everton–Arsenal és Tottenham–Liverpool • A kézilabda BL-ben az FTC.

2017.10.13 11:15:31

Minden más foci PIETSCH TIBOR beszélgetése Dunaszerdahelyen

„A szlovák élvonalban van egy csapat, amely sokkal inkább magyar, mint szlovák, és ezt éreztetik is velünk.”